Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » WStelesop fórum

WStelesop (beszélgetős fórum)


6. Sirga (válaszként erre: 1. - Zsikee)
2008. júl. 29. 11:36
Valamikor 2006 végefelé, nem sokkal azután, hogy elkezdték reklámozni, egy újság hátulján megláttam a Vital Centert 1-et fizet, 2-t kap akcióban. Így 7000 Ft+postaköltségért megvettem a kettőt. Nem mondhatnám, hogy teljesen kihasználom, de pl. a gyümölcs sokkal jobban fogy tudmixként. ;) Szóval, nekem így megérte.
5. Roni24 (válaszként erre: 1. - Zsikee)
2008. febr. 22. 13:11

Én vettem vitalcentert és szerintem nagyon jó, csak nem használom ki a lehetőségeit! Kicsi a konyha, és állandóan el van pakolva!

Később vettem egy Ultimate Choppert is tőlük, ezt viszont egyenesen imádom, és gyakran használom!

4. be52089f0e (válaszként erre: 1. - Zsikee)
2008. jan. 14. 11:51
Ne vegyél! Egy kalap sz.r az egész.
2008. jan. 12. 15:21

Én Robochef-et vettem tőlük karácsonyra. Meg vagyok vele elégedve. A párom szokott főzni leginkább, ő a hagymát aprítja vele. Pont olyan finom darabos, mint annak lennie kell.


Diót daráltam vele a beiglibe. Nem lesz olyan, mintha rendesen darálod le, (apródarabos) de a beiglibe nekem pont jó volt, mert így jobban lehetett érezni a diót.


A turmix is jó, csak az külön pénzbe kerül.

2007. dec. 28. 21:32
Nem lehet hogy senki nem rendelt még tőlük ilyen konyhai gépet. Még a csapból is az ő reklámjuk folyik. Kérlek irjál már...
2007. dec. 3. 22:20
Vitalcenter konyhai gépet szeretnék tőlük vásárolni. Van valakinek tapasztalata róla.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook