Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Wizzair tapasztalatok fórum

Wizzair tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2
2010. szept. 2. 08:46

Nekem is mostanság lesz az első repülésem, velük:P:P:P:P

kicsit izgulok én is:))

állítólag én is azt hallottam, hogy nagyon sürün késnek:(:(:(

pedig az nem jó!!!!

12. Fiatal nő (válaszként erre: 5. - Ce53b9ff5e)
2010. szept. 2. 08:46
Az odacheck in még oké, de visszafelé hogyan szoktátok megoldani? Internetkávézóból, vagy hogy? o.O (én a visszaút miatt kétkedem kissé)
11. Fiatal nő (válaszként erre: 4. - Pera0322)
2010. szept. 2. 08:45

Én háromszor Londonba repültem velük, háromszor meg onnan "haza" Budapestre. :)

Késések vannak, de ennyi pénzért tényleg nem lehet egy szavunk sem.

Az üléseket 1-2 órán át még ki lehet bírni, bár én egyáltalán nem szeretek repülni... :)

10. Fiatal nő (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2010. szept. 2. 08:43
Igen, ezt én is tapasztaltam minden egyes alkalommal. Ha az ember egyedül utazik, annak teljesen mindegy, de ha már ketten/hárman mennek, akkor evidens, hogy szeretnének egymás mellett ülni... Szerintem igazán lehetne számozott jegyeket adni, és akkor nem tolongana senki, hanem mindenkinek lenne egy fix helye, oszt' kész.
9. Fiatal nő (válaszként erre: 2. - Reni79)
2010. szept. 2. 08:41
Érezzétek jól magatokat! :)
2010. szept. 2. 08:24

Mi rendszeresen utazunk velük Marosvásárhelyre. Eddig egy alkalommal volt 30 perc késés. Kisgyerekkel megyünk és maximálisan meg vagyunk velük elégedve.

A beszállás egy rémálom mert mindenki első akar lenni, de nem feltétlenül csak a társaság hibája szerintem, hanem mi, az utazóközönség is tehetünk róla.

Az online check-in is bevált, habár a mostani Ferihegyi szigorításokkal kenhetem a hajamra. Legutóbb több, mint egy fél órát álltunk sorba, amíg átjutottunk a biztonsági vizsgálaton.

Amíg nem volt ez szigorítás, akkor nagyjából egy órával a gép indulása előtt értünk ki a reptérre és flottul ment minden.

7. @IviBaba@ (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2010. szept. 2. 08:24
ez nem csak fapadosnál van így :S az emberek sosem hazuttolják meg magukat :S :(
2010. szept. 2. 08:23

Én sokszor repültem velük és férjemnek is náluk veszek repjegyet,nekem az internetes utasfelvétel nem okoz gondot, simán megy hogy kinyomtatjuk a beszálló kártyát és azt kell magukkal vinni. Más változás nagyon nincs...

Üdüléssi csekkel nem fizettem,Wizzair kártyám van így azzal vásárolok mindig 100ezer forintig max.


Első repülésem náluk 3-4éve volt,azóta is maradok náluk...olcsók,jók..az hogy melyik ember milyen szép mondatot ereszt ki...hát van ilyen, szerintem mindenhol dolgoznak bunkó emberek :S

Ja és mindegyiknél előfordul hogy késik...én nekem a francia légitársaságról van rossz véleményem,késett kis és nagy gépük is..és nem voltak valami segítőkészek..

Szép napot

2010. szept. 2. 08:22
Mi repültünk tölük idén elég sokszor. Arra vigyázz,hogy online check in-eld be :-) a csomagokat,mert a helyszinen draga nagyon. Mi eléggé megjártuk.
2010. szept. 2. 08:20
Én többször utaztam velük, Londonba és Barcelonába. Az esetek felében késett a járat, volt h több órát is vártunk, anélkül h bárki bármit mondott volna. Az ülések nagyon kicsik, és közel vannak egymáshoz, aki egy kicsit nagyobb darab, annak kényelmetlen lehet, de 1-2 órát simán ki lehet bírni. A korábbi 20kg-os poggyász súlylimitet lecsökkentették 15kg-ra. Mindent összevetve, ennyi pénzért ennyi jár:)
2010. szept. 2. 08:18

Nekem és a családomnak még nem volt rossz tapasztalatunk. Lehet jókor voltunk jó helyen?


Egy megjegyzés azért lenne, szinte minden fapadosnál a beszállás rémes. Tolonganak az utasok,tapossák a gyerekeseket, idősebbeket na és egymást. Ezen lenne mit javítani.

2010. szept. 2. 08:11

Én szombat este repülök korfura a párommal!

Ez a második hogy velük repülünk!:) Az első tapasztalatom,3 óra késés és a végén 1 mondat amitól felált a szőr a hátamon.Azt mondta a csaj szó szerint:Bazd meg szórjátok már be őket!:) Remélem a második kör jobb lesz!:)

2010. szept. 2. 08:07

Azért gondoltam, hogy nyitok egy ilyen témát, mert egyrészt nem láttam, hogy lenne már, másrészt pedig érdekelne, hogy kinek milyen tapasztalatai vannak ezzel a fapados légitársasággal. Különösen április óta, hiszen ekkor lépett náluk életbe némi változtatás (online check in, stb.), és érdekelne, mennyire veszik komolyan az új rendszert, hogy megy most a különböző ügyek intézése, stb..? Jómagam már 6x repültem velük és nem panaszkodhatok. Igaz, néha volt, hogy elég sokat késtek, de ennyi belefér, hiszen az áraik még mindig a megfizethető kategória.


Az is érdekelne, hogy ki-mennyire szokott repülőjegyet, illetve külföldi szállást fizetni üdülési csekkel. Tudom, hogy némelyik utazási iroda elfogadja, de sajnos nem mindegyik. Ezzel kapcsolatban is, ha lenne 1-2 tapasztalat, szívesen venném.


És persze, de nem utolsó sorban leírhatja mindenki bátran, hogy milyen jó és / vagy rossz tapasztalatai vannak a Wizzel kapcsolatban. :-)


Köszönöm!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook