Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Wizz air utasfelvételnél nem engedte beírni az adataimat, mit tegyek? fórum

Wizz air utasfelvételnél nem engedte beírni az adataimat, mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


12. taesho (válaszként erre: 8. - Tamara2009)
2012. dec. 5. 00:44

Ha schengenen belül utazol akkor nem kell okmány adatokat kitölteni. Tehát gyakorlatilag csak az utasnév lesz megadva személyes adatként. Ez így teljesen normális, a wizzair tavasszal vezette be ezt az újítást.

Schengenen kívül, pl Londoni jegynél továbbra is kéri.

Egyébként létezik nem emelt díjas telefonszámuk is!

11. bbyke (válaszként erre: 10. - E41a021e6e)
2012. júl. 2. 15:32
Lehet simán személyivel is utazni, unión belül, nem csak útlevéllel! A problémád miatt viszont inkább hívd fel a WizzAirt, bár nekem tökre úgy rémlik, hogy csak a beszállókártya nyomtatása előtt kérte a személyigazolvány v. útlevél számomat, előtte csak a nevemet és hogy mennyi csomagom lesz, kérek-e biztosítást, plusz szolgáltatást stb.
2012. júl. 2. 15:21

A különbség a két okmány között az, hogy mióta világ a világ a személyi igazolványt személyazonosság igazolására találták ki, az útlevelet pedig utazásra amivel tudod igazolni a személyazonosságodat is. Melyik a fontosabb?

Szerinted mivel repkednek az emberek az unióban?

Az útlevél zsebben füstöl a kerozintól.


Pár napja nyomtattam ki egy wizz-es papírt. Unión belülre. Rajta van a kód a papíron, az és az útlevél a lényeg. De legyen nálad személyi is.

A boarding card-on ha rajta van a név, dátum, a szám járata, dept time és a másik kis szám, akkor felengednek a gépre - amint megnézték az útlevelet.

Wizz-nél 30 perccel kell a beszállókapu előtt lenni, de ha mondják a neved még akkor sem kell szaladnod.

Ha nem teljesen tiszta a dolog, vagy úgy érzed nem stimmel előtte kettő órával korábban kell menni. Nem kell telefonálgatni, mert van úgy tényleg, hogy olyanok ülnek a teló mellett akiknek nem kellene.

9. Csibebaby80 (válaszként erre: 6. - Tamara2009)
2012. júl. 2. 12:28
olaszban voltam
8. Tamara2009 (válaszként erre: 7. - Fehérleander)
2012. júl. 2. 10:11
Unión belül utazunk,tavaly is unión belül utaztunk és meg kellett adni a szig szám számát és érvényességét,most meg nem kérte.
2012. júl. 2. 09:52
Ha unión kívül utazol csak útlevéllel mehetsz!!!!
6. Tamara2009 (válaszként erre: 5. - Csibebaby80)
2012. júl. 2. 09:14
és te hova utaztál, milyen országba?
2012. júl. 2. 08:53
nem, sőt az utlevél számom lett felvíve, és nem engedtek személyivel utazni. Ezért visszafelé is csak utlevéllel engedett, pedig a visszaút előtt 2 nappal kellett kinyomtatni a beszállókártyámat. De hátha elfogadják, ha a gép nem engedte felvinni. Mégegyszer enged regisztráli, vagy javítani? Azt nem mondom, hogy hívd fel őket, én anno megtettem, egy nagyon buta nőt sikerült kifognom, aki: "jaj ezt nem tudom, de megkérdezem..." negyed órán keresztül, de akit kérdezett az sem volt okosabb, viszont a telefonszámlámtól dobtam egy hátast...
2012. júl. 2. 08:30

Sziasztok!

Segítsetek légyszi, vettem jegyet a wizzairnél,megcsináltam az utasfelvételt,de ott nem engedte beírni az adataimat (szig.szám stb.) A beszállókártyám elkészült, szerepel raja a nevem, a járat száma, indulási idő stb. Tavaly is repültünk,de akkor kérte az utiokmányok számát, érvényességi idejét. Másnál is így volt?

2012. júl. 2. 08:27
Figyelek
2012. júl. 2. 08:21
mit szeretnél konkrétan tudni?
2012. júl. 2. 08:16
Wizz air utasfelvétel

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook