Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Windows Vista: véletlenül a "minialkalmazások"-ból töröltem, hogyan állíthatnám vissza? fórum

Windows Vista: véletlenül a "minialkalmazások"-ból töröltem, hogyan állíthatnám vissza? (tudásbázis kérdés)


2008. nov. 21. 14:35

Ugy látom legy bajom mire hozászokok ,hogy nem XP-t használok. Biztos hozzá lehet szokni de egyenlőre... :-)


Lehet lesz majd még kérdésem ha elbénázok valamit it az elején, gondolom utána ugyis rááll erre az agyam .


Neked könnyű volt megszokni?

6. kobzos katalin (válaszként erre: 5. - Kobzos katalin)
2008. nov. 21. 14:32
, folytatom, ..., de ha nem, akkor len,jobboldalt kell lenni egy nyilnak, ami a rejtett ikonokat tartalmazza, odakattintasz, és köztük lesz az oldalsáv-minialkalmazások.
5. kobzos katalin (válaszként erre: 4. - Kobzos katalin)
2008. nov. 21. 14:28
bocsi, "oldal" sáv akart lenni....
4. kobzos katalin (válaszként erre: 2. - Ee50b7c391)
2008. nov. 21. 14:27
Ha az ldalsávon, legfelül megmaradt egí olyan, hogy + jel jobbra,balra mutatónyíllal, kattinta rá és bejönnek.
2008. nov. 21. 14:21
Ne aggódj, ez nem tragédia :) Nekem ki is vannak kapcsolva a minialkalmazások, mert semmi hasznukat nem vettem...
2008. nov. 21. 14:21
Valaki tudna segiteni,hogyan kell visszaállitani eredeti állapotra? Mert jelenleg a minialkalmazások közötti listában sincs benne amit én okos töröltem :-((
2008. nov. 21. 14:20
Windows vista:sajna most használom először, elég kinai.Első használatkor sikerült a "minialkalmazások"-ból törölnöm :-((

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook