Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Windows 8.1 alatt hogyan tudom beállítani, hogy a Chrome ne tudjon magától megnyílni? fórum

Windows 8.1 alatt hogyan tudom beállítani, hogy a Chrome ne tudjon magától megnyílni? (tudásbázis kérdés)


2014. jún. 19. 16:32
Na most már megfogadom a tanácsot.Törlöm a 8-at és telepitem a 7-et.Egyik pillanatròl a másikra ùgy lefagyott hogy nem tudunk vele mit kezdeni.Nem nyit meg semmit
2014. jún. 17. 09:55
Nem tudom törölni a 8-at mert elveszti a garanciát.Az nem zavar hogy lassabb a 7-nél, a fiamé a gép.Neki tetszik.Azt làtom hogy a 7 gyorsabb és egyszerübb kezelni.A nagyobbik fiamnak az van a laptopján.A böngészőt kiprobálom .
2014. jún. 16. 17:04
alapböngészőnek a chrome van beállítva, szerintem az lehet a probléma. kapcsold ki ezt a funkciót, és állíts be másik jobb ( firefox ) böngészőt. Egyébként ha van rá időd és türelmed, töröld a win8 at, s telepítsd a windows 7-et, fényevekkel stabilabb/jobb.
2014. jún. 16. 14:25
Azt mondta valaki, hogy ennek a 8.1-nek ez a baja.
2014. jún. 16. 13:08
Most vettünk egy laptopot amin Windows 8.1 van.Jò kis program csak folyamatosan magátòl megnyitja a chrome-t és nem csak egyszer.Van hogy egyszerre több oldalt is bedob még akkor is ha cd-s jàtékkal jàtszunk.Hol lehet beàllìtani hogy ne nyissa meg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook