Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Windows 7 home premium fórum

Windows 7 home premium (beszélgetős fórum)


2010. aug. 15. 17:06
Nekem win7 Ultimate van, semmi bajom vele. Egy kicsit érteni kell a beállításához, na de melyikhez nem kell érteni? Kicsit szokatlan, hogy minden máshol van, nekem is beletelt 1-2 napba, amíg megszoktam. Eddig ez a legjobb rendszer. Minden szoftvert megtalál, telepíti, nem beszélve a kitűnő DOS-os javítási lehetőségről. DOS-ban grafikus felületet biztosít a javításhoz, képes a memóriát is ellenőrizni, működik a rendszervisszaállítás is DOS-ban! Még egy dolog: csak és kizárólag NTFS-re lehet telepíteni, szemben az XP-vel! Két rendszer van a gépemen, az XP FAT32-n van, és van a Win7 Ultimate. Jól megférnek egymással, mert két merevlemez van a gépemben. Memória nem sok van, összesen 383Mb van benne, a processzor csak 800 MHz-es.
13. d879a0c5b4 (válaszként erre: 11. - SDitti)
2009. dec. 2. 23:31
Ubuntut :)
12. pemete
2009. dec. 2. 13:10
Passz, nekünk mindig windowsunk volt, úgyhogy én nem tudom hogy mik a jók, meg mik nem. Csak azt, hogy nekem jobban működött a régi windows...
11. SDitti (válaszként erre: 9. - Pemete)
2009. dec. 2. 13:08
és melyiket ajánlanád?
10. Nagual
2009. dec. 2. 13:05
Engem már tízen éve kínoz a windows... Nálam az xp-nél szarabb sose volt. Telepítés után se működött rendesen, a vista egy fokkal jobb volt, de azzal is volt probléma bőven. Nekem eddig a 7 jött be a legjobban, végre nincsenek driver gondok és szép letisztult a kezelőfelülete.. A programokból is a legfrissebbeket használom, úgyhogy szakít mint a gép.. Egyetlen bajom vele, hogy valamiért kiakad a hdd pár percenként ami eléggé zavaró.. Gyárthatnának egyszer egy épkézláb oprendszert is a mac-en kívül... :)
9. pemete (válaszként erre: 6. - SDitti)
2009. dec. 2. 12:52
ami nem windows, az általában legálisan, ingyenesen letölthető. Pl a linux, és társai. A windows csak nem legláisan letölthető:)
2009. dec. 2. 12:51

Lehet nekünk is az van. De agyrém! Pl eddig még nm sikerült rá olyan médialejátszót telepíteni, ami képes arra, hogy két kattintással az összes számot lejátsza amit kijelölök!!! Ez egy agyrém!

Arról már nem is beszélve, hogy sok dolgot alapjáraton nem oda ment el, ahová logikus lenne, és lehet keresgélni, hogy akkor most hová is lett...

2009. dec. 2. 12:49
vagy ilyenről ne is álmodozzam?
2009. dec. 2. 12:49
Huh, valami ilyesmire számítottam. Esetleg ingyenesen letölthető jó programról tud valaki?
2009. dec. 2. 12:48
arról nem is beszélve, hogy csomó progi nem is fut el,(ami XP-n ment) csak különböző trükkökkel.
2009. dec. 2. 12:47
mondjuk nekem Ultimate van
2009. dec. 2. 12:46
Egy rakás kaki!!! Nekünk az van, de én utálom. Semmi nem ott van benne, ahol azt a jó kis xp-ben megszoktam, nem úgy kezeli le a dolgokat, ahogy én elvárnám, és alapvető dolgokat nem tud...
2009. dec. 2. 12:46
nekem most Win 7-em van, de nem szeretem...
2009. dec. 2. 12:44

Sziasztok!


Van-e valakinek tapasztalata, véleménye a windows 7 home premium operációs rendszerrel? Könnyű-e kezelni stb. Minden vélemény érdekel.


Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook