Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Windows 7 futtatása 11 éves gépen lehetséges/érdemes? fórum

Windows 7 futtatása 11 éves gépen lehetséges/érdemes? (tudásbázis kérdés)


2013. okt. 16. 07:59
job a window xp.a window7-en sokkal tobb dolog van es ez lelassitja a gepedet.
7. Maryka1962 (válaszként erre: 6. - Maryka1962)
2013. aug. 29. 20:23
képet helyett gépet
2013. aug. 29. 20:22

Köszönöm szépen a segítségeteket. Sajnos, a képet újra kellett telepítenem. Be akartam tömöríteni a c meghajtót, hogy helyet nyerjek.Hát... sikerült! Ügyesen betömorítettem a booth regisztrációs fájlt, és a gép így nem tudott betölteni. Ügyes voltam? Igaz, ezzel a fodrász letudva, mert téptem a hajam:-) . Kedves Regin_a, a Drive Save programnak utána nézek. Köszi az ötletet.


zoltanhabetler, meg tudnád mondani, hogy kb mennyi egy 500 GB-os winchester, és van-e valamilyen rendszerkövetelmény? Bocs, ha hülyeséget kérdezek! Köszönöm a segítségeteket.

5. Regin_a (válaszként erre: 2. - Maryka1962)
2013. aug. 23. 10:55

Az hogy ketté van osztva a wincsi nagyon helyes

Azért települnek mégis a C-re mert mentés és telepitésnél nem figyelsz, eltekintve hogy egy telepitett progi bizonyos részei persze hogy a C-re is mennek, hoisz a WIN innen tudja hogy van az a program

Nem a 11 év számit, hanem mennyi RAM van és mennyi a proci sebesség

Ezeket nem írtad


Van egy olyan progi, hogy Drive Save, ezzel a D: meghajtóra le lehet menteni a gép, a WIN7 drivereit

hogy ujratelepitésnél "kéznél" legyenek

És van egy CCleaner, ami a fölös dolgokat elég jól kipucolja a C: meghajtórol, illetve a böngésző és a registryböl

Ereszd rá ezt elöször és meglátod lesz helyed


Ha meg van telepitó lemezed, a drive mentés után, ereszd rá és ujratelepül simán

2013. aug. 22. 20:20

Maryka 1962!

Inkább szánj rá egy kis pénzt, vegyél egy mondjuk 500 GB-os winchestert és építtesd be a meglevő, megosztott mellé harmadiknak.Erre rakasd rá a WIN 7-et.

Én is a régi gépemet izmosítottam fel a WIN 7-hez.Cseréltem a CPU-t(processzort)gyorsabbra, a ram memóriákat , videokártyát és 1TB-os winchestert tettem a megosztott 250GB mellé.Most néhány évig nem lesz gondom a hellyel és gyorsasággal.

2013. aug. 19. 16:26

Lehetni lehet egy meghajtót létrehozni.

Az ilyen régi gépen XP volt nekem is.

Ahogy gyűltek a programok úgy lett egyre lassúbb, a végén a géppel együtt a személyimet is cserélni kellett. :)

2013. aug. 19. 14:57

Szeretném újratelepíttetni a számítógépem. Jelenleg Windows 7 van feltelepítve. A számítógépes üzletben megkérdezték, milyen régi a gépem. Mikor közöltem, hogy 2004-ben vásároltam, azt mondták, hogy nem ajánlják ilyen régi gépekhez a win7-et, inkább az XP-t.

Mivel nagyon lelassítja. A gond az, hogy amíg XP volt, mindenki a win7-et ajánlotta. A másik gond, hogy a C meghajtómat ketté vették. Így van egy c és agy d meghajtóm. De a d meghajtóra mentett programok is a c-re települnek. Így a c meghajtóról nem tudok mit letörölni, és már nincs helyem. Tudna valaki tanácsot adni, hogy mit kellene tennem? Lehet a két meghajtóból újra egy meghajtót létrehozni?

2013. aug. 19. 14:57
Windows7 futtatása 11 éves gépen

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook