Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » WIFI képes telefonokkal valóban nem ingyen böngészünk? fórum

WIFI képes telefonokkal valóban nem ingyen böngészünk? (tudásbázis kérdés)


2011. okt. 12. 16:25
SZERETNÉM MEG KÉRDEZNI,HOGY LEHET VIDEOT ,KÉSZITENI,ÉS KÉPET KERETBE RAKNI!KÉP KERET ÉS ,PERSZE BENNE SZÖVEGET ÍRNI!EZ LEHETSÉGES!SZABAD ILYET KÉRDEZNI?
22. mmacus (válaszként erre: 9. - 432d0af620)
2011. szept. 17. 22:05
Mi is így állíttattuk be.
2011. szept. 16. 10:10
Vagy elég ha egyszerűen kikapcsolod az automatikus frissítést és így szólni fog ha van újabb,ha van benyomod a wifit és ingyen frissíted.
20. lamoni
2011. szept. 16. 09:58

Okostelefonnál az adatforgalmazást kell letiltani, ez egyszerű telefonos beállítás. Ez azért fontos, mert ha ha nincs letiltva netre belépés nélkül is leszedi a pénzt a telóról. Nekem 1 nap alatt majdnem 1000Ft-ot levett, csak a saját frissítéseire.

Ha ezt beállítod, vagy a szolgáltadóddal beállíttatod, akkor a wifis net teljesen ingyenes, és korlátlan, bárhol lépsz is be vele otthoni wlanon vagy a mekibe.

Mi beállítottuk a skypot a telón és órákat szoktunk így beszélgetni ingyen.


Másik lehetőség, hogy rá kell kérni a Klikk szolgáltatást 999-ért vagy a Go-net-et 590-ért, és korlátlanul netezhetsz akkor is, ha nincs wifis hálózat. Skyp-hoz 1. osztályú, böngészéshez kicsit belassítják, de még így is használható.

2011. szept. 16. 09:56
Nekem is okos telefonom van mobil internet,és természetesen wifi.Ahogy előttem is írták ha aktiválod hogy a wifin legyen fenn akkor semmi plusz pénzt nem számláznak ki.Szerintem nem kell letiltatnod a mobil netet a telefonodon mivel írtad hogy otthoni routeren keresztül használod a wifit,a mobil net pedig jó bárhol máshol ahol nincs ép elérhető wifi vagy éppen titkosított,illetve ezért valószínűleg fizetsz is mármint a mobil internetért,szóval ha ezentúl is fizetsz érte akkor nem éri meg letiltatni szerintem.:)
18. Virgie
2011. szept. 16. 09:41

Tiltsd le a telefonon a mobilinternetet. Akkor fizetősen nem tud letölteni semmit.

A WIFI minden internet tartalmat le tud tölteni ingyen a képet és a videót is. Csak akkor vált át a mobil szolgáltatóra, ha nem elég erős a wifi jel, és nincs letiltva a mobilinternet. Én sem tudtam ezt először, lett is egy szép 6 számjegyű számla a vége. Pedig egy nagyon egyszerű kis beállítás csak.

17. mesesajt (válaszként erre: 16. - Zoknis kacsa)
2011. szept. 16. 09:12
köszi neked is. és akkor ami nem, arra rákérdez, hogy akarom-e, hogy használja helyette a wapot(ha automatikusra van állítva, ha nem )
2011. szept. 16. 09:02
WLAN az ingyenes..
2011. szept. 16. 09:01
a 2-3. pontra még rá is kérdez, hogy akarom-e, mert ki van kapcsolva, h automatikusan csatlakozzon
14. mesesajt (válaszként erre: 13. - Amon-Ré)
2011. szept. 16. 09:00
igen, otthoni wifire csatlakozom. 3 lehetőséget ajánl fel: 1.WLAN, 2.Internet/t.mobile wap, és 3.WAP services/T-mobile wap
2011. szept. 16. 08:50
Alapértelmezettként, a telefon a mobilszolgáltatást, a 3G-t használja. Ha azt akarod, hogy wifi-n legyen akkor előtte csatlakozni kell egy routerre, és akkor, azt használja, amit ki is jelez a telefon, mert más jele van, ha 3g-t használ, és más ha a wifi-t.(nézd meg hozzá a használati utasítást) Ha 3G-akkor kerül plusz pénzbe, ha a havi megfizetett letöltési keretet túllépted, de ez a te előfizetésedtől függ.
2011. szept. 16. 08:49
köszi-köszi mindenkinek
11. mesesajt (válaszként erre: 9. - 432d0af620)
2011. szept. 16. 08:49
köszi:)
10. mesesajt (válaszként erre: 9. - 432d0af620)
2011. szept. 16. 08:48
jó ötlet:)
2011. szept. 16. 08:41
Én felhívtam a szolgáltatómat, megkértem h tiltsák le a mobilinternetet, de tudjak csatlakozni wifire. így is lett :-)
8. mesesajt (válaszként erre: 7. - Sopianae)
2011. szept. 16. 08:36
köszi. de akkor képre ugye ne kattintsak...illetve, ha így lenne, "mondaná" a telcsi, hogy ez már nem ingyen van?bármilyen oldalon
2011. szept. 16. 08:32
Ha a routerre csatlakozol, akkor ingyen van!
2011. szept. 16. 08:31
otthoni routerrel csatlakoztam
2011. szept. 16. 08:30

Wifit használva ingyenes a net! Nekem április óta van wifis telóm és idáig még nem számláztak ki semmit net használatért, pedig én is használom rajta a youtube-t, hoxát, facebook-ot, mindent.

Arra kell figyelni, hogy a mobilnet ne legyen csatlakoztatva!

2011. szept. 16. 08:28
Azok talán igen,de a lányom a youtube-bal szép számlát csinált nekem,mire rájött,hogy az nem ingyenes.
2011. szept. 16. 08:27

Hat nem.:D


Ha olyan helyen vagy ahol van wifi, othon, barhol, mekdoladszba, vagy mittomen..., akkor van ingyen, de akkor kulon be kell allitani a telefont, hogy onnan vegyen a netet, es ne a telefonszolgaltatotol.:)

2011. szept. 16. 08:25
Sziasztok. Minden érdekel, próbálgattam a WIFI-t a készülékemmel, minden ami jött, Hoxa, face, kapu, stb... valóban nem ingyen volt?
2011. szept. 16. 08:23
WIFI képes telefonokkal valóban nem ingyen böngészünk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook