Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Whirpool 6. érzék mikró tulajdonosok ide! Ki hogyan, mire használja? fórum

Whirpool 6. érzék mikró tulajdonosok ide! Ki hogyan, mire használja? (beszélgetős fórum)


5. moncsicsi83 (válaszként erre: 4. - Vavy31)
2011. júl. 8. 23:40

Benne van, csak a fene tudja, hogy melyik... Annyi fajta jel van itt, de már keresőben van minden tájékoztató.

Ha nem nagy kérés és van időd valamikor, megköszönöm, ha be tudod szkennelni a receptfüzetet...

2011. júl. 6. 22:23

Igen ezen a cripsen sütöm a pizzát.Ha gondolod lemásolom neked a receptfüzetet ill.beszkennelem és elküldöm neked

kevesebb ideig kellett volna a croassant sütni mert azon nincs feltét ami felülről megvédené,de a grill+mikro neked van benne?nekem abból 2 fokozat is van

3. moncsicsi83 (válaszként erre: 2. - Vavy31)
2011. júl. 6. 09:49

Tiédben is van crisp is? Sütni melyik fokozaton szoktál?

Az a gond, hogy valahová elraktam azt a receptfüzetet amit adtak és most nem találom...

Pizzát sütöttem a crisp funkción az nagyon jó lett, de pl ma kipróbáltam rajta croassaintot sütni, az meg ezen nem kelt meg és kiszárította... :(

2011. júl. 6. 09:39

szia!


Nekem nem pontosan ilyen van,de whirlpool főzős sűtős grillies mikrom van és imádom,sűtők benne pizzát,nyers tésztából,lecsókolbászos lecsót és már egyszer csináltam levest is,nekem adtak hozzá egy szakácskönyvet ha érdekel még valami szólj


üdv


Viki

2011. júl. 6. 09:34

Sziasztok! Whirpool 6. érzék mikró tulajdonosokkal szeretnék beszélgetni, hogy ki mire és hogyan használja a mikrót, mit próbált már ki benne. Évek óta megvan ez a csodamasina, de bevallom melegítésen kívül még nagyon semmire sem használtam. Most kezdem próbálgatni a funkciókat, mivel a sütőnk kezdi beadni az unalmast és egy ideig még nem lesz új sütő...

Kíváncsi lennék rá, ki mire használja, miket próbált már ki benne (sütés-főzés, párolás, egyebek) és hogy sikerült? Milyen tapasztalatai vannak vele?


Nagyon megköszönném, ha tapasztalatokat tudnánk cserélni! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook