Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » WestEndben található tatto-piercing szalont ismeritek? fórum

WestEndben található tatto-piercing szalont ismeritek? (beszélgetős fórum)


26. Anitaaa03 (válaszként erre: 25. - 474687f420)
2012. jún. 7. 14:11
hát én is remélem hogy sikerül elhatároznom magam :D.és valamikor időt is szakítani rá hogy sikerüljön eljutni oda.húgom nem rég csináltatott köldökpiercinget ő nem agyalt ennyit mint én neki is gennyes volt kb. 2 hétig mostmár szép neki és van szépségpöttyje is arra aztmondta h másnap be volt dagadva és ennyi.hát remélem én is megúszom ennyivel:)
2012. jún. 7. 13:15
Nekem fél évig volt begyulladva igaz, de azóta soha és 9 éve van.Aki szereti az ékszereket, annak le sem tudom írni, milyen jól érzed magad tőle.Én nagyon vékony voltam anno, szégyeltem a testem, viszont amikor megcsináltattam utána annyira tetszett, hogy nagyon :)És a fél évet megérte, ami úgy zajlott, hogy más nem látta, nem érezte (a szagát), hogy be van gyulladva, csak este amikor megnyomtam, jött belőle, volt hogy abba hagyta, volt, hogy 2 nap múlva megint, de ez nem az izzadtságtól, stb, sztem egyszrűen a testednek el kell fogadni és ez azért mindenhol idő.Biztos van, akinek csúnyán begyullad, de gondold el, hogy ha az orrodba teszed, és ott látszik is.És ott sem 100% a sértetlenség, álmodban belekapsz, a buszon kapaszkodó véletlenül orrbavág, szóval, jól át kell gondolni, remélem sikerül és egy képet felraksz :)
24. Anitaaa03 (válaszként erre: 23. - 474687f420)
2012. jún. 7. 08:52
a köldöktől félek az a baj mert mindenhol azt olvasom h sokáig be van gyulladva és h utána is sűrűn begyulladhat mert olyan területen van hogy folyton mozog bele megy izzadság stb.annyira tetszik de nagyon tartok tőle:(
2012. jún. 6. 15:01

Ha nyáron hordod, a lógós nem kényelmetlen, viszont télen amikor magasabb derekú nacit vettem föl a simát is belenyomta a pocakomba és estére nem volt valami kellemes.

Én az arcon lévőt nem vállalnám be, láttam olyat, akink begyulladt, orrot fújni nem tudott.Viszont a szépségpöttyről is hallottam, hogy tényleg a foghoz ért, de lehet azt rosszul rakták be, ehhez nem értek.

2012. jún. 6. 12:46
hát lehet mégis westendben fogom csináltatni mert Vácon nem kaptam normális ékszert a csávónál a szalonban nincs így hát vinni kéne.de egyre jobban agyalok h az orrom helyett inkább szépségpöttyöt csináltatok.csak félek a gyulladástól meg h a fogamat tönkre teszi
21. Anitaaa03 (válaszként erre: 20. - 474687f420)
2012. máj. 29. 17:09
igen én is vmi olyat szeretnék most épp azon tanakodom hogy a lógós mennyire lehet kényelmetlen
2012. máj. 29. 16:59
Nekem van orvosi fém, és ezüst is.Az orvosi fémet hordom inkább, de a gyűrűimnél az ezüst egy idő után változtatja a színét.A piercinget nem nagyon hordom az ezüstöt, gondolom az is fogja.Az orvosi fémnek ugyanolyan a színe, mint 9 éve.És állítólag egészségügyileg az a legjobb, bár nekem ugye fél év gyulladás,de ez valószínű nem emiatt volt.Szóval orvosi és olyat amilyen tetszik, én olyat választottam ami fehérnemüben is passzol hozzám, nem olyat ami illik egy ruhámhoz :)
2012. máj. 29. 12:19
köszi a sok véleményt arik vagytok.viszont ajánlottak egy szakembert hozzám közelebb így kipróbálom őt viszont ékszer náluk nincs azt vennem kell valahol de nemtudom hol és milyet.mármint h orvosi stb.rendeljek netről vagy menjek be egy ékszer boltba és válaszak abból amik ott vannak?
2012. máj. 26. 19:08
ÉN kb. 9 éve csináltattam ott köldökpiercinget.Olcsóbb volt, mint egy útszéli szalonban, és még az orvosi fém köves piercing is az árban volt.Félek a tútől de ezt nagyon akartam, elnevettetett a pasi így annyira nem is fájt.Viszont fél évig be volt gyulladva.Azóta nemtudom kik dolgoznak ott.
2012. máj. 25. 15:39
Csináltattam ott piercinget és a barátnőm is,nekem jól sikerült.
16. Té-eM
2012. máj. 25. 15:26

Nem lenne rossz ,csak nagyon drágán dolgoznak.

Menj el inkább Lukács Anitához Ő a Best pesten.

2012. máj. 25. 15:24
Nekem úgy elrontották, 1 évig volt bent a köldökömben, de végig be volt gyulladva, majdnem kiszakadt, mert túl kicsi bőrt szúrtak át. Ki kellett vennem és máshol 1/4 áron lövettem ki megint és akkor tökéletes volt!!! És amikor visszamentem 1 év után, hogy így néz ki a köldököm azt mondták, hogy hát ez van... Semmi olyan, hogy oké, megcsinálják még egyszer... Nagyon NEM ajánlom!!!
2012. máj. 25. 15:15
Én nem csináltattam ott semmit.De ott dolgoztam a Westendbe.Nem valami jók az tuti.Kollégám tapasztalta.:((
2012. máj. 25. 15:13
Én két piercinget és egy tetkót csináltattam ott és maximálisan meg voltam elégedve mindegyikkel, nagyon pozitív véleménnyel vagyok!!!!!!!
2012. máj. 25. 15:05
Ismerem, én ott csináltattam az egyik tetkómat. Soha, soha többé nem mennék oda, és nem is ajánlom senkinek. A bokám fölé tetováltattam, kb. 2 hétig volt akkora a bokám, mint egy sárgadinnye.
2012. máj. 25. 15:01
Én még 2001-ben csináltattam ott köldök piercinget,de nagyon elcseszték.Állandó gyulladásban volt,semmi sem segített.Azóta már biztos mások dolgoznak ott.
2012. máj. 25. 14:54
Mittudom en :) nekem csak fulbeloves volt...azt viszont meg sem ereztem...bnom koldoket meg nem neztem vegig, mert pont kikellett mennem egy masik bnonk ele aki utannunk jott :)) fajdalomkuszobe mindenkinek mas...de koldgpiercinget akarsz, pont a nyar kellos kozepen??? Azzal tok sokaig vizbe se mehetsz ha jol tudom....
2012. máj. 25. 14:53
Én anno ott csináltattam a köldök piercingemet. Érzéstelenítő szurikat kaptam körbe és úgy szúrták át. Egyáltalán nem fáj, csak a gyógyulási időszakban vigyázni kell rá; betadin krémmel kenegetni, nem kiáztatni, stb. Én sem jelentkeztem be, csak spontán mentem és megcsinálták. Érdemes ott venni orvosi fém piercinget és gyógyulás után, ha szeretnéd, kicserélni.
8. Anitaaa03 (válaszként erre: 7. - Borsika)
2012. máj. 25. 14:42
mért annyira fáj?nem érzéstelenítenek?
2012. máj. 25. 14:38
Mi nem jelentkeztunk be...csak ugy bementunk :) es pont volt szabad jarat...akkor vegzett egy nyelvpiercinggel..de lehet, hogy csak szerencsenk volt..sztem a fajdalom kuszobodtol fugg, de miert ne csinalhatnak meg egyszerre tobb helyen is..ugyertem ha pl. Koldok es fulpiercinget akarsz, tuti egyszerre meg lehet csinaltatni...csak bird ki:)
2012. máj. 25. 14:33
orromba először ott volt már aztán köldök és még a fül piercing izgat egyenlőre.ami a honlapjukon fennt vannak árak gondolom napra készek.?amúgy be kell jelentkezni?egyszerre több helyre is megcsinálják vagy nem érdemes úgy csináltatni?
2012. máj. 25. 14:31

piercing azért az más dolog szerintem..abba nyugodtan belevághatsz :))

hova szeretnél?

nekem köldök piercingem volt..sajnos egy mütét miatt ki kellett vennem,de már nem akarom újra szúrni..bár nekem már könnyebb lenne..mert a helye látszik :))

2012. máj. 25. 14:30
Aha en ott lovettem ki a fulem :), bnom meg piercinget csinaltatott, Hidasi Peti dolgozott akkor eppen...es hulyere rohogtunk magunkat :) tok jo fej, ha gondolod megadom a szamat priviben. Amugy korrekt arakkal dolgoznak, es paromi higenikusan ( de sztem ez mar egy ilyen szinvonalu szalonnal alap)... H. Kezfertotlenites minden vendeg utan, es ujgumikesztyu...
3. Anitaaa03 (válaszként erre: 2. - Hello Titti)
2012. máj. 25. 14:29
:( sajnálom
2012. máj. 25. 14:28
tesóm ott csináltatta a tetkót...nem jött be neki..
2012. máj. 25. 14:23
van valakinek tapasztalata a szalonról?piercinget szeretnék csináltatni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook