Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Wellnessezni mennék Pesttől nem messze..ötletek? fórum

Wellnessezni mennék Pesttől nem messze..ötletek? (beszélgetős fórum)


2013. máj. 25. 13:29
Herceghalom ABachus Hotel
2013. máj. 24. 14:23
Oázis wellness Szigetszentmiklóson... A szobák elég fapadosak, de sok a kinti medence, van nagy játszótér, csúszda, bent pedig szauna, gőzkabin, minden... :) Mi most hétvégén voltunk, és nagyon élveztük.
2013. máj. 24. 14:22
Visegrád
5. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 4. - Solycsi bébi)
2013. máj. 24. 14:14
Egy valamit kifelejtettem.Termál nem jó..nekem..8hónapos terhes vagyok.Ezért is akarok menni még jövö hónapba amíg lehet.Termálba ha jól tudom nem mehetek.A normál vizesbe,ha minden rendben van igen.Gondoltam júniusba egy 30fok körüli hőmérsékletű normál kinti vizes medencével kiegyeznénk:-)
2013. máj. 24. 14:10

Thermal Hotel Érd


Nem drága, közel van, szép környezetben, van jacuzzi, belső úszómedence, merülőmedence, belső- és külső termál ill. egy külső hidegvizes is. Szauna, masszázsok, sószoba, szolárium. Bár mi gyerekek nélkül voltunk, de voltak családok is egész kicsivel és a lánykádhoz hasonló korúval is.


Keress rá neten.

3. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 2. - Bnedora)
2013. máj. 24. 14:10
Akkor megpróbálok ezeken a területeken keresni valami jó wellness szállót..
2013. máj. 24. 14:08
Nagyon sok hely van: Velence, Siófok, Ráckeve, Herceghalom, Zsámbék, Vecsés, stb.
2013. máj. 24. 14:04

Sziasztok!


Jövő hónapba mennénk wellnessezni.Rendszeresen szoktunk járni,de most nincs ötletem.

Elvárás:

Ne legyen Pesttől túl messze(kb 1óra autóútra)

Legyen jó kinti medencés rész.Sok medencével.

3éves kislányommal mennénk,így jó lenne egy kinti játszótér vagy gyerekmedence.


Kolping hotelt ne ajánljátok mert nagyon drágának tartom.


Utoljára a Kék Duna Wellnessben voltunk.


Az is jó lenne,ha csak helységeket tudnátok mondani,hogy mi van itt a közelbe,ahova érdemes menni.


Nagyon köszönöm a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook