Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Wellnesselni megyünk pár napra, "3 csillag plusz"-os szállodába. Mit vigyünk feltétlenül? fórum

Wellnesselni megyünk pár napra, "3 csillag plusz"-os szállodába. Mit vigyünk feltétlenül? (tudásbázis kérdés)

1 2
2007. júl. 26. 11:19

szia! az szállodafüggő, hogy hol adnak köntöst, és hol nem. (úgy értem, hogy hol adnak ingyen)

törölköző az tuti lesz, azt ne vigyetek.


jó sok testápoló kell szerintem, mert a sok fürdés, szaunázás után sokszor be kell kenni (legalábbis én magamon ezt tapasztaltam)


egyébként szerintem nem kell semmi extra egy wellness szállodába, csak ugyanazok a cuccok amit egy normál szállodás nyaralásra is vinnél.


ja, meg persze sok pénz:)))

2007. júl. 26. 10:12
+ Lóvét.
2007. júl. 26. 07:53

Sziasztok!

Még nem jártam ilyen helyen, ezért fogalmam sincs, mit kéne vinnünk. 8ruhák, fogkefe, tudooom :))) A gyereknek mindent, ez sem kérdés, az övé lesza legnagyobb pakk :). De azt, hogy ilyen helyen adnak -e köntöst, mennyi törölközőt kapunk, azt azok tudják, akik már jártak ilyen helyen. Légy szíves segítsetek, ha tudtok. együtt könnyebb listát írni, nem? :)

Ksözönöm! rosewood

2007. júl. 26. 07:51
Wellnesselni megyünk pár napra, "3 csillag plusz"-os szállodába. Mit vigyünk feltétlenül?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook