Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Wellnesselni megyünk pár napra, "3 csillag plusz"-os szállodába. Mit vigyünk feltétlenül? fórum

Wellnesselni megyünk pár napra, "3 csillag plusz"-os szállodába. Mit vigyünk feltétlenül? (tudásbázis kérdés)

1 2
2008. ápr. 13. 18:43
Jó sok pénzt.:-))
2008. márc. 29. 19:12
Biztosan mindenki nagyon jò èrezte magàt, de azt tudjàtok, hogy kis odafigyelèssel a sajàt otthonotokat is àt tudjàtok alakìtani wellness otthonnà?
2007. dec. 5. 23:10
Mi márciusban voltunk Balatonszemesen, és nagyon jó volt, és nem volt drága. Svédasztalos reggeli, ebéd, vacsora, wellness használat, játékterem, 3 nap, két éjszaka, csak 22 ezerért/fő. Csak pár holmit kellett vinni, mert a szálloda alagsorában volt a wellness, így fürdőruhában is le tudtunk menni.
31. zezsua
2007. dec. 5. 22:15
szinte mindent adnak:fürdököpeny,hajszáritó kaja,stb fogkefét azért vigyél és pénzt.
30. jemma
2007. dec. 5. 21:27
lóvét
29. LoLiNa
2007. okt. 31. 05:59
amire szükségetek lehet
2007. okt. 30. 20:01
Némi pénzt!
27. rosewood (válaszként erre: 25. - Emagdi)
2007. aug. 6. 17:28

:) örülök, hogy örülsz, aranyos vagy :)

tényleg nem kellett semmi extra!

26. rosewood (válaszként erre: 24. - H.editke)
2007. aug. 6. 17:28
Hát igen, tapasztalatnak jó volt, meg különben is jól éreztük magunkat, last minute lett volna féláron, de akkor még nem volt szabin a Férjem. Jövőre tapasztalt vén róka leszek, sokkal dörzsöltebben fogok nyaralást keresni!
25. emagdi (válaszként erre: 21. - Rosewood)
2007. aug. 6. 16:07

örülök, hogy jól éreztétek magatokat!

ugye, hogy semmi nagyon speciális nem kellett?:)))

24. h.editke (válaszként erre: 21. - Rosewood)
2007. aug. 6. 16:03
Kezdésnek nem volt rossz. Minél többet mentek, rá fogsz jönni, hogy vannak olcsóbbak és jobbak is, vagy pedig ezen az áron színvonalasabbak.
23. rosewood (válaszként erre: 22. - Szenyó)
2007. aug. 5. 08:01

Nagyon jól éreztem magát, még csalk úszógumival lubickolt, de semmi ajagatás a szembe ment víz miatt, ami itthon nagyon ment volna :)

Tanulgat úszni, már bátrabb mint én, én egy nyúl vagyok és víziszonyom van :(

A jacuzziban és a közeli játszótéren is jól érezte magát az ágyban, hogy köztünk alhatott, meg főleg :)Mi nem annyira, lábak a szánkban, pengeként élére feküdve próbáltunk aludni :DDD de nekünk nem keeeeeeeeeeeeeeel pótáááááááááááááágy :DDDD

22. szenyó (válaszként erre: 21. - Rosewood)
2007. aug. 5. 07:06

Köszi a tájékoztatást.

Legalább egy pár napig jól éreztétek magatokat.

Picurodnak hogy tetszett?

2007. aug. 1. 17:39

Sziasztok! Újra itthon! :)

Tapasztalatok:

itt általánosságban írom le a ***+ szállodával kapcsoltos tapasztalataimat, a naplómban bővebben a saját élményekről, akit érdekel ott olvashatja :)

A szállodai fogadtatás nagyon barátságos volt, a szobánkat 14 óra helyett már érkezéskor elfoglalhattuk. Hagyományos kétágyas standard szobát kértünk, a két, nagyon kényelmes ágyat összetolták, ezért a kisfiunk részére nem kértünk pótágyat, így is elfértünk. A szobában kábeltv-t tudtunk nézni, volt telefon, minibár. A honlapjukon ígért wireless internet hozzáférés a mi szobánkban nem volt elérhető, valószínűleg ez a superior szobákhoz jár. (Egy párt láttunk laptopról a hallban netezni, mi megvoltunk nélküle.)

A recepción bejelentkezéskor közöltem, hogy üdülési csekkel szeretnék fizetni (ezt a megrendeléskor is tudattam).

A 62.500 Ft értékű üdülési csekkből akövektekző szolgáltatásokat vehettük igénybe térítésmentesen:

-korlátlan medencehasználat

-korlátlan finn- és infraszauna-használat

-asztalitenisz

-konditerem

-svédasztalos reggeli

A következő szolgáltatásokat a recepciós ajánlotta, úgy kalkulálva, hogy a csekk fedezze a költségeket:

-plusz felár a svédasztalos vacsoráért (500Ft/fő/nap)

-jacuzzi (egész napra 500Ft/fő)

-szolárium (3 zseton)

A felsorolt kikapcsolódási lehetőségek mindegyikét kipróbáltuk, cseppet sem unatkoztunk, tartalmasan eltelt a nap.

Ami nem volt:

-köntös

-sampon-tusfürdő

-hajszárító.

Zalakarosról általában:

Az ott töltött 2 és fél napban a szállodában foglaltuk el magunkat. Szállodánktól pár percnyi sétával egy hatalmas, gondozott parkba jutottunk, ami mellett egy nagyon nagy fa játszótér volt.

A bőséges reggeli után nem kívántunk ebédelni, de közel s távolt egy fia kisboltot sem találtunk, valószínűleg így akarják éttermi fogyasztásra serkenteni a vendégeket. (Végül cukrászdai forn.ttire fanyalodtunk, tisztára wellness... :-)

Összességében:

Jól éreztük magunkat, a színvonnallal elégedetek voltunk. Készpénzben összesen 2500 Ft-ot költöttünk a szállodában.(Ez a vacsorához fogyasztott italok ára.)Ezt azért tartom fontosnak megemlíteni, mert tapsztalatom szerint nagyjából 65.000 Ft-ból meg lehet úszni egy háromtagú családnak egy átlag (nem luxus) párnapos kikapcsolódást. (Kivéve útiköltség és ebéd)

Ha lesz üdülési csekkünk jövőre, megint megyünk, de az ország más részeit is meg akarjuk ismerni.

20. Rekus
2007. júl. 31. 15:04

Magatokat ;)

Ahol mi nászutaztunk, ott volt hajszárító, törölköző, wcpapír, sampon, szappan, de köntöst nem adtak...

2007. júl. 29. 23:52

Szia!

Mi 4*osbban voltunk-Úgy nyertük!,ott hajszáritó,törölköző(minden mennyiségben),tusfürdő,wcpapir,köntös,fullextrás kaja,mélygarázs:2000Ft/nap.

Jó szórakozást!

2007. júl. 29. 21:49
Gondoltam, hogy beszámolok, talán még egy cikket is írok? :)
17. szenyó (válaszként erre: 16. - Rosewood)
2007. júl. 29. 18:19

Érezzétek jól magatokat!


Majd ha megérkeztetek, akkor számolj légyszíves be az élményeidről.

16. rosewood (válaszként erre: 15. - Szenyó)
2007. júl. 29. 16:30

Zalakaros, Hotel V.nus

Gondoltam, hogy beírom, de nem tudtam, érdekel -e vkit egyáltalán

2007. júl. 29. 16:28
Hova mentek, ha nem titok?
14. rosewood (válaszként erre: 13. - Szenyó)
2007. júl. 29. 16:25
ja, az gáz... tudod, miért olyan rövid a zsinór? A Párom mondta, hogy ez biztonsági előírás, hogy ne lehess öngyilkos, úgy, hogy bedobod a kádba. És ha viszel külön hajszárítót, nem lehetsz az? :DDD
13. szenyó (válaszként erre: 12. - Rosewood)
2007. júl. 29. 16:22

Angliában jártam úgy, hogy mondták, van hajszárító a szobában, ne vigyek. Szót is fogadtam. Sajnos.

Ugyanis a hajszárító egy fiókos szekrényke legalsó fiókjába volt belehegesztve, s a fél méteres zsinórja miatt csak a fiók előtt térdelve tudtam kitekeredett pózokban hajat szárítani.:(((

12. rosewood (válaszként erre: 10. - Szenyó)
2007. júl. 29. 16:13

Köszönöm! :) Halomban a cuccok, de még mindig eszembe jut valami, fájdalomcsillapító, ragtapasz...

Hajszárító! uhh, kösziii!:D Én, a fizura-mániás belebetegestem volna, ha itthon marad ;-)


Neten fogalaltam a szállást, hosszas keresgélés és öszehasonlítás után, telefonon is beszéltem velük, így már talán minden oké lesz.


Sajnos a szálloda honlapja nem túl bőbeszédű, de a hely magáért beszél. Más szállodáknál több képet tesznek fel, megtalálható az étlep is, itt nem. De: van net a szobában :))))) Most derült ki! Csakhogy nem nezetni megyek...:-)

11. szenyó (válaszként erre: 10. - Szenyó)
2007. júl. 29. 15:54

Ja, és ahogy egy régi reklám mondta:


Ne hagyd otthon a TAJ kártyádat.:)))

2007. júl. 29. 15:53

Pénzt, az egyok bőröndben.


Én felhívnám azt a szállodát, ahova készülök, s feltenném neki a kérdéseimet. Vagy megkeresném neten, mit mutatnak róla.


Mi már lazán utazunk, a gyerekek is évek óta saját maguk pakolnak be. S nem pánikolok, ha valami otthon maradt. Vannak boltok, veszek ami kimaradt.


Amit mi itthon SZOKTUNK felejteni: fésű, fogkefe, fogkrém, BUGYIK, zoknik, pizsama, papucs és hajszárító.

9. 9778ca1817 (válaszként erre: 8. - Dee)
2007. júl. 28. 23:55
igen:P
8. dee
2007. júl. 28. 00:13
Pénzt!
7. Loni
2007. júl. 26. 16:55

Szerintem köntöst vigyetek, törölközőt lehet, hogy felesleges.

Fürdőruha - oké, ez alap.

Több fehérneműt, mint átlagba. A masszázs, a tekercselések stb koszolják a bugyikat. Jó olajos lesz tőlük. :)

Én tenék be magnéziumot/káliumot. Lehet, hogy szauna után (főleg melegben), nem árt, ha van kéznél.

Én vinnék tiszta papucsot is. Csak olyan piacos szivacs-papucsot. De biztos jobban esik a wellnes-ezéás, ha a szaunába, a finom masszázsra, aromaterápiára stb. szép tiszta papucsban mentek be, nem egy sima otthoniba, utcaiba.

2007. júl. 26. 15:39

Köszi a válaszokat. Igazándiból üdülési csekkel megyünk, annak alapján foglaltam le olyat, ami belefér, és még marad csekk is, félpanziós ellátás mellett, úgyhogy ebédre, vagy valami masszázsra is futja, ha úgy gondoljuk.

Csak azért kérdeztem, mert szállodta-tapasztalatom sincs, tehát azt sem tudom, hoghy az átlag szálloda mit ad, csak filmekből :) és mégis kit kérdezzek, ha nem Titeket? :D

2007. júl. 26. 15:32
Sok pénzt
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook