Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Wella Blondor szőkítőkrémet használt már valaki otthon? Kell hozzá hidrogén? vörösesbarnából szeretnék barnát.Leszedi? fórum

Wella Blondor szőkítőkrémet használt már valaki otthon? Kell hozzá hidrogén? vörösesbarnából szeretnék barnát.Leszedi? (tudásbázis kérdés)


2010. jún. 24. 17:23

sziasztok!

Nekem az a problémám, hogy kb. 2,5 éve fekete szinű a hajam ,s nagyon átakarok váltatni vörös hajszínre. Pontosabban a tüzes mélyvörös árnyalat tetszik.

S utána olvadtam ,hogy hajradírral illetve hidrogén peroxid segítségével tudom elérni az adott árnyalatot. (Az utóbbi károsabb a hajra, ahogy olvastam). S az lenne a kérdésem ,hogy én vettem szőkítóport + hidrogén peroxidom is van (mivel hajradirt Sehol se láttam... pedig fodrászkellékesnél kerestem,de csak nagyot néztek, hogy mi is az kb.. ) na és a kérdésem ,hogy ha én csak a fekete hajszínt akarom valamennyire kiszedni a hajamból, ugy hogy rámenjen a vörös ,be is fogja (ugy értem),akkor kell nekem szőkitőport használnom mellé (csak azért kérdem, mert olvastam ,hogy ezt szőkitésre használják, ami oké.. de.. ha én kivilágosittatom a hajam, és arra vörös megy, akkor biztos, hogy répaszint kapok.. :) ) Nem?:O

Ezt za egyet nem értem.. hogy akkor szőkitőpor kell e hidrogén peroxid mellé vagy sem.. ?

Köszönö melőre is válaszotokaT!

14. Anda39
2010. márc. 21. 16:33

Nem tudom, festett-e a hajad? Mert ha igen, próbáld meg valamelyik színleszedőt, ezután pedig fesd be a kívánt színre.

Ne próbálkozz otthoni szőkítéssel, mert foltos lesz. Épp elég hozzászólást olvasni itt a hoxán is, akik pórul jártak.

2010. márc. 18. 14:56

Tudásbázis: Mit tegyek, eddig fekete volt a hajam de tegnap koktéllal akartam leszivatni, de csak a tövét szívta ki?

Nézelődj itt. Én megírtam ezzel kapcsolatban amit tudtam

12. 04d410066e (válaszként erre: 10. - Kicsinikol)
2010. jan. 14. 10:41
Javaslom, keress másik fodrászt. Olyat, aki már valakinek nagyon jól bevált.
2010. jan. 13. 23:33
Minden hajfestéshez kell hidrogén-peroxid,a szőkítőhöz is.De szerintem a vörösesbarnát nem kellene szőkíteni,ha barnára akarod festeni.Én hamvas barna hajfestéket ajánlanék,a hamvas árnyalat semlegesíti a vöröses árnyalatot.
2010. jan. 13. 23:03
Köszi a válaszokat.Nem lettem okosabb:-))))
2010. jan. 13. 22:46

A vörös át fog ütni, akármit is csinálsz.

De inkább menj fodrászhoz.

8. e3cb7b027d (válaszként erre: 4. - Kicsinikol)
2010. jan. 13. 22:25
Én is így jártam, úgyhogy...
2010. jan. 13. 22:19
Én a napokban kisérleteztem a sötét barnámból szerettem volna világosbarnát.Tettem rá két doboz szőkét,töve más színű lett,mint az alja,aztán a tövére 2 doboz barnát vettem ,még mindig nem lett ugyanolyan mint az alja,aztán ma elmentem fodrászhoz és tett bele szőke mellírt,szőkítőporral,és jó lett....ne kisérletezz...menj el inkább a fodrászhoz:)
2010. jan. 13. 22:09
Szerintem egy jó minőségű, sötétebb barna festék simán befogja(Lor.al), nem kell kiszívatni.
2010. jan. 13. 22:01
Szia! Szerintem ez nem otthoni munka, jobban jársz, ha elmész fodrászhoz. Vörösesbarnából barnát, nem gondolnám, hogy szőkíteni kellene, bízd a fodrászodra, majd ő megcsinálja!
2010. jan. 13. 21:58
Köszi.Nem bízom mert fodrász már egyszer k... elb... és a hátam közepéig érő hajamból kleopátrafrizurát kellett még aznap egy másik fodrásszal vágatnom.Magam vagyok azóta a fodrászom:-))
2010. jan. 13. 21:58

Szerintem én sem mernék ezzel kísérletezni... Különben úgy általában a barna hajfestékekben is van hidrogénperoxid...

Inkább kifizetem a fodrászt, minthogy szétégessem a hajam, vagy csúnya színe legyen. Már jártam úgy, tanultam is belőle.

2010. jan. 13. 21:56

Szia, szerintem bízd szakemberre.

Igaz én otthon nem ezt használtam,más szőkítő krémet, de f.szán leégettem vele a hajam.

2010. jan. 13. 21:55
Wella Blondor szőkítőkrémet használt már valaki otthon? Kell hozzá hidrogén? vörösesbarnából szeretnék barnát.Leszedi?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook