Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Wekerlei anyuka wekerlei anyukát keres társaságnak.... fórum

Wekerlei anyuka wekerlei anyukát keres társaságnak.... (beszélgetős fórum)


9. Gligi (válaszként erre: 8. - Juharlevél)
2012. szept. 6. 11:44

A nagyobbik gyerkőccel jártam Kerekítőre és BBtornára is. Szerettük min2őt ☺

Ha jól tudom akkor 10-én lesz az első Kerekítő foglalkozás. A kicsivel még nagyon kicsik vagyunk hozzá ☺

2012. szept. 5. 16:01

November óta járok ki, rámosolyognék a szembejövő anyukákra, de nem tudok, mert a földet nézi vagy ketten vannak és akkor eleve nem figyelnek.

Szerintem Wekerlére születni kell, vagy ahogy Gligi írja, eljárni közösségbe. Meg fogom nézni a programokat, mert Ringatót kerestem, de az csak messze van. Ajánlották babás jógán a Kerekítőt a Wekerlei Gyermekházban, arra is kíváncsi vagyok :-)

2012. szept. 5. 06:10
Azt nem tudom,a fiam csak a hátsó focipályára jár már ki,a többiből kinőtt :)
6. Gligi (válaszként erre: 5. - 6ee0ffb012)
2012. szept. 5. 05:49

Na ja! Kár, hogy a játszin több helyen már jön fel a kavicsok alatti fólia!

Ha esik az eső akkor szuper, mert nem lesz sáros minden és lehet menni dorbézolni ☺

Ha viszont nagyobbat esik a gyerek akkor a seb is nagyobb!

2012. szept. 5. 04:43
Nem tudom,nekünk anno elég volt kisétálni a Kós-ra és ott már a gyerekek által olyan könnyű volt ismerkedni.Főleg mostanában,hogy egyre többen járnak oda messzebbről is,mióta ilyen facán megcsinálták :)
2012. szept. 5. 04:38

Szia!

Én is szoktam a KKtérre, kispiacra, WGYH-ba járni. Persze csak ha van időm ☺

Itt tényleg egy házból, utcából összeverődött klikkek vannak és az ember nem furakszik be csak úgy egy összeszokott csapatba.

A WGYH-ban szeptembertől indulnak baba programok és ott kedves társaságok szoktak összeverődni ☺

2012. szept. 4. 19:47

Vártam ezt a kérdést :-)

De, sokan vannak, én barátkozó típus vagyok, de érdekes módon az emberek úgy látszik utcán nem ismerkednek. Inkább lesütik a szemüket, minthogy felvegyék a szemkontaktust. "Támadni" meg nem fogok, így gondoltam itt alapozom meg az "ismeretséget", ha van rá vevő :-)

2012. szept. 4. 19:34
És arra nem szoktál találkozni kisgyermekes anyukákkal?
2012. szept. 4. 19:32
... tíz hónapos kislányommal sétához, beszélgetéshez, játszóterezéshez keresek wekerlei anyukákat és babákat. A Kós Károly téren szokunk sétálni...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook