Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Weblapkészítés közben, a Wordben, egy táblázatot szeretnék függőlegesen és vízszintesen is középre helyezni, de csak vízszintesen engedi? fórum

Weblapkészítés közben, a Wordben, egy táblázatot szeretnék függőlegesen és vízszintesen is középre helyezni, de csak vízszintesen engedi? (tudásbázis kérdés)

7. Egzotikum (válaszként erre: 5. - Puszedlii23)
2011. márc. 22. 20:28

Háttő... nem tudom hogy mik az érettségi követelmények, de weblapot nem csinálunk Word-ben :-)

Tudom, hogy elvileg alkalmas rá, de gyakorlatilag nem. Ha most tanulja az ismerősöd, és nem követelmény a Word használata az érettségin, akkor ne azzal csinálja. Elég egy sima Jegzsettömb, és néhány jó oktatóanyag.

Kulcsszavak: HTML, CSS

6. 388b941089 (válaszként erre: 5. - Puszedlii23)
2011. márc. 22. 20:19
sikerült?
2011. márc. 22. 20:09
Köszönöm a gyors válaszodat, viszont az a problémám, hogy ezt nem "elérhető" weboldalnak szánnám, mivel egyik ismerősöm épp érettségizni készül informatikából, ahol szerepel a weblapkészítés is. Mivel megkért, hogy segítsek neki, hát segítek, de sajnos nem sikerül. :)viszont köszönöm a segítséged.
4. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Puszedlii23)
2011. márc. 22. 20:08
addig ütögeted a táblázat felett az entert, amíg a táblázat középre nem kerül....
3. Egzotikum (válaszként erre: 2. - Puszedlii23)
2011. márc. 22. 20:03

Wordben valószínű nem fogod tudni függőlegesen középre igazítani a táblázatot. Viszont tudok segíteni neked, többek közt webportálokat fejlesztek pár éve.


Ha elkészült a weboldalad, tedd fel valahova ahol én is meg tudom nézni. Akkor le tudom írni, mit és hogyan módosíts.

2011. márc. 22. 20:00
Valaki nem tudna segíteni, hogy hogyan tudnám függőlegesen is, tehát teljesen az oldal közepére helyezni??? :( nagyon fontos lenne!
2011. márc. 22. 19:59
Weblapkészítés közben, a Wordben, egy táblázatot szeretnék függőlegesen és vízszintesen is középre helyezni, de csak vízszintesen engedi!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook