Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Webkamerás modellként dolgozom. A szűk családom tud róla.... fórum

Webkamerás modellként dolgozom. A szűk családom tud róla.... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
84. janszi
2022. szept. 21. 23:25
Hoxás kedvezményt adhatnál,mégis csak egy család vagyunk,nem?
2022. szept. 21. 23:09

Még mindig vàrom a linket! :)

Lenne pár jó ötletem.

82. Főnix3 (válaszként erre: 43. - Timycat)
2022. szept. 21. 22:54
🤣🤣
81. Főnix3 (válaszként erre: 26. - Megújulás)
2022. szept. 21. 22:49
Ez komoly? Fizet a nőkért melletted?
80. Főnix3 (válaszként erre: 21. - Megújulás)
2022. szept. 21. 22:46
Huu! Valaki nagyon kitört! Honnan ez a sok indulat?
79. Miss Angel (válaszként erre: 77. - Tulipán***)
2022. szept. 21. 00:11
én tökéletesen nyugodt vagyok emellett még jót is mulattam az írásaidon,köszi az élményt 😂😂
78. Cidanoi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 20. 23:40
Jó sokra vitted :D
77. tulipán*** (válaszként erre: 73. - Miss Angel)
2022. szept. 20. 23:23
majd megnyugszol angyalom 🙂
2022. szept. 20. 15:27
Jól fizetnek? Mert hogy most ugye dragabb lett a gáz, kétszer is meg kell gondolnia az embernek hogy ki előtt vetkezik le meg hanyszor :D
2022. szept. 20. 15:22

" talán te vagy a kiÍró is egy másik profilod alatt, azért véded ilyen vérmesen.😂😥 "


védelemről itt szó se volt,csak belém szorult egy kis empátia,nem úgy mint beléd,meg nem itélkezek emberek felett

ha meg neked jol esik azt hinni én irtam ki a vallomást,akkor ez is váljon egészségede,bár nem tudom,ki az a hülye,aki anonim kiirhat egy vallomást,aztán meg beír ide csak hogy lebuktassa magát ebből is látszik hogy eszed semmi :))))

egyébként meg ennyi erővel te is kiirhatttad a A MÁSIK PROFILODROL....Ezen jót röhögtem 🤣

2022. szept. 20. 15:17

Még csak most látom...felbüffent benne két hét után,hogy nem tetszik ,amit írtam,jóisten de beteg és szánalmas .D

a témának már aktualitása sincs,rég lecsengett,erre ma beír

:D

ennyi örömöd legyen az letedben,mint ahogy ennyi is van,szegénykém ....:)

73. Miss Angel (válaszként erre: 72. - Tulipán***)
2022. szept. 20. 15:12

nem szorulok rá több pénzre kedves,nagyon tévedsz,bár az én anyagi körülményeimhez neked szerintem semmi közöd nincs ...meg általában az vergődik a legjobban,meg firtatja masnak mije van vagy mije nincs,aki a saját életével rohadtul nem elégedett,errol meg senki nem tehet,csak te "kedves" :D


nem érdekel a véleményed sem csak nekem is megvan a sajátom,aztan bocsássál már meg hogy az nem egyezik a tieddel:D nevetséges vagy és arrogáns,és még primitiv és buta ,ennyi rolad a véleményem,aztán tedd ahova akarod,további jó szórakozást :DDDDDD ;)

72. tulipán*** (válaszként erre: 65. - Miss Angel)
2022. szept. 20. 10:49
Inkább te vagy az akinek itt habzik a szája. 😂 Sajnálom, hogy olyan életkörülményeid vannak, ha rászorulnál több pénzre. Én valóban nem és a lenti a véleményem még akkor is, ha ez téged pukkaszt. 😊 ☹
71. tulipán*** (válaszként erre: 64. - Miss Angel)
2022. szept. 20. 10:45
Én nem lovagolok azon, hogy ki mennyit keres, hanem hozzá szóltam egy témához. EGy fórumon vagyunk, nem tűnté még fel?😂 Te lovagolsz azon, hogy nekem van egy véleményem, ami homlok egyenest a tied ellentéte. Sajnálom ha zavar, talán te vagy a kiÍró is egy másik profilod alatt, azért véded ilyen vérmesen.😂😥 Irigy meg mire is lennék? 🤔. Arra, hogy valaki EILMÉLETILEG úgy tudja csak a neki megfelelő életkörülményeket biztosÍtani magának kamerán mutogatja magát meztelenül? Mondtam, az értelmezés nem az erősséged. /És ezen még az sem segÍt, ha webkamerás modellként rommá keresed magad. Sajnálom 😥😥.
2022. szept. 8. 22:38

Megnéztem egy ilyen oldalt :)

stripchat hát imádom ❤️❤️❤️❤️❤️

69. semleges (válaszként erre: 52. - Tulipán***)
2022. szept. 8. 10:04
És ha nem hal éhen valaki úgy, hogy tisztességesen dolgozik, az már elég? Ez a cél?
68. Miss Angel (válaszként erre: 59. - Bellabi)
2022. szept. 8. 09:58
Leirtad a lényeget 👍👍
67. timycat (válaszként erre: 66. - Elbb)
2022. szept. 8. 09:31
Már a nézésért is?
66. elbb
2022. szept. 8. 09:29
Alapesetben nem zavar engem sem a dolog, de ha pl. kiderülne, hogy az emberem téged nézeget, akkor utálnálak érte. Természetesen nem az emberem lenne a bűnös, hanem te. 😁😁😁😁
65. Miss Angel (válaszként erre: 58. - Tulipán***)
2022. szept. 8. 08:34

ja és azt is érdemes lenne elfogadni,hogy egy témához rajtad kivül mások is hozzászolnak,szolhatnak,aztán az arcból kicsit visszavenni ;) pláne olyanokkal szemben akik szintén véleményt irnak,normalisan, és normalisan szolnak hozzád,bár ez is intelligencia kérdése ;)

hogy ki mit tud vagy nem tud értelmezni,abba végképp felesleges belemenni ;):))))

64. Miss Angel (válaszként erre: 58. - Tulipán***)
2022. szept. 8. 08:31

kissé ingerült vagy,,elég szomorú hogy felnőtt ember létedre még nem szoktad meg,hogy nem érthet veled mindig mindenki egyet mindenben,szerintem ez nevetséges

meg az is hogy azon lovagolsz ki hogy keres pénzt,gondolom ez a te életed nem befolyásolja,akkor mit lovagolsz rajta?

nagy úr az irigység :dddddd

2022. szept. 8. 08:01
Engem nem zavar. Kereslet van, kínálat is kell. Akkor sem zavarna, ha a barátnőm lennél. Csak ne kelljen látnom 😂
62. PöttyösPanka (válaszként erre: 58. - Tulipán***)
2022. szept. 8. 07:59

Ha tanárként akarna többet keresni, akkor "tudsz rajta segíteni"? Vagy az a tanács a segítség, hogy korrepetáljon? 🤔

Lehet, hogy elítéled, de ezzel a munkával legalább nem szorul senki segítségére. És szerintem sokkal jobb, mintha offline csinálná.

2022. szept. 8. 06:45
Nekem is pályát kellene módosítanom mert így nem kellene korán kelni. :) Semmi bajom nincs azzal ha maszti közben néznek.
60. Cherry coke (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 8. 06:34
Egészségedre...
59. bellabi (válaszként erre: 58. - Tulipán***)
2022. szept. 7. 23:23

Szerintem a probléma az, hogy annyit keres főállásban egy társadalom számára tök fontos szakmában, hogy abból nem él meg.


Amúgy meg de, ha valaki úgy tanár, hogy nincs aki támogassa, pl. pár, szülő, az a lakhatás (lakéshitel vagy albérlet + reszi) kifizetése után kb éhenhal. Kivéve nyilván, ha van valahonnan egy tehermentes, alacsony rezsjű lakása, de az megint nem alapeset.

58. tulipán*** (válaszként erre: 57. - Miss Angel)
2022. szept. 7. 22:38
Te meg értelmezni nem tudsz. Ha nem látod át, hogy itt nem azzal van a problémám, hogy valaki pénzt akar keresni hanem azzal, hogy mivel keresi azt (legyen az kiegészítő- vagy fő jövedelem), akkor nem tudok rajtad sajnos segÍteni. Majd próbáld értelmezni minden lefekvés előtt az előző mondataimat, hátha pár év múlva neked is leesik.
57. Miss Angel (válaszként erre: 52. - Tulipán***)
2022. szept. 7. 22:22

látszik,hogy tényleg fogalmad nincs ,mennyit keres egy pedagógus,tanár,tanitó,óvónő,teljesen mindegy,mindegyik a semmire elég.

Mindenesetre ha nem tudsz vmit,akkor nem kellene mások fölött ítélkezni...

56. tulipán*** (válaszként erre: 55. - Horex)
2022. szept. 7. 20:30
Miért ne? Ha valaki mellékállást vállal az miért kellene, hogy feltétlenül feketén csinálja? Ettől függetlenül számomra még mindig sokkal tiszteletre méltóbb lenne egy számlát nem adó korrepetáló tanár, mint egy számlázó szexmunkás. Ha te másképp vélekedsz, az a te dolgod.
55. horex (válaszként erre: 52. - Tulipán***)
2022. szept. 7. 19:24

a korrepetálás az jóval tiszteletreméltóbb"

Számlát is adsz a szülőknek, hamár tiszteletreméltó munkát végeznél?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook