Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Webáruház indításához kérnék tanácsot, segítséget. fórum

Webáruház indításához kérnék tanácsot, segítséget. (beszélgetős fórum)

9. Mariann7533 (válaszként erre: 7. - Zitaanyu)
2010. okt. 10. 11:46
Még egyszer köszönöm,és írtam privit:)
8. ria0712 (válaszként erre: 6. - Zitaanyu)
2010. okt. 10. 06:43
Szia!Engem érdekelnének a tanácsaid,javaslataid.Marcsi
2010. okt. 9. 10:12
Most látom, nem tanács kell, hanem játék beszerzési forrás. Ha a keresőbe rákeresel, ki fog dobni párat. Érdemes mindegyiket felkeresni, és megkérdezni a lehetőségeket. Pl. adnak e képeket, van- e raktárkészlet, futárszolgálatos szállítást vállalnak- e, vagy be kell menni érte. A webáruháznál nagy előny,ha adnak képet, mert jó kép nélkül eladhatatlan. :(
2010. okt. 9. 10:08
Pontosan mi érdekelne? Nekem van egy webáruházam,bá nem játékkal foglalkozom,de szívesen segítek, ha tudok.
5. andi6020 (válaszként erre: 2. - Iviiiiii)
2010. okt. 9. 10:07
Onnan nem lesz valami sikeres vállalkozás.
2010. okt. 9. 09:31
Köszönöm utána nézek:))
2010. okt. 9. 09:04
Az aukciós oldalakon, azt tapasztaltam, sokan hoznal Hollandiából esetleg kis műszaki hibás játékokat, amit vagy úgy a hibájával, vagy már javítottan teszik fel.
2010. okt. 9. 09:04
gulliver játéknagyker
2010. okt. 9. 08:44

Sziasztok.

A férjemmel gondolkozunk,hogy webáruházat kellene indítanunk.Kaptunk már tanácsokat,hogy hogyan,és milyen formában lehetne megtenni.

Itt azt kérdezném,hogy tudtok e olyan beszerzési forrást,ahonnan jó minőségü gyerekjátékokat tudnánk beszerezni olcsón.

Nem tudom,hogy reklámnak minősül e,ha erről kérek tanácsot,remélem nem.

Ha mégis,akkor esetleg privátban nagyon szívesen fogadnám,ha tudtok olcsó gyerekjátékokat.

A segítségeket előre is nagyon köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook