Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Webáruház becsapott, Ti mit tennétek? fórum

Webáruház becsapott, Ti mit tennétek? (tudásbázis kérdés)

21. viaszvirág (válaszként erre: 20. - Globus)
2012. júl. 10. 18:47

Szerintem ez a cég arra játszik, hogy visszaküldi mindenki. Aztán újra eladja. mert hogy pénzt nem küld vissza, az is tuti. Elég szomorú, hogy úton-útfélen becsapják az embert.


Ma voltam az Europarkban, jövök ki, dugom be a kártyát, hogy felnyíljon a sorompó, odajön egy hapsi és azt mondja nekem, hogy szikrázik a kipufogom, meg folyik az olajam és meg fog állni az autó. És álljak félre, segít megnézni. Mondtam neki, hogy nem az enyém az autó, nem érdekel és elhúztam!


Bementem az első benzinkúthoz, elmondtam az esetemet. Megnézték az autómat és semmi szikrázást és semmi olajfolyást nem láttak.


Mi történt volna, ha megállok nekik? Ellopják az autómat. És akkor ennyi volt.


Tanulság, amiért elmondtam, hogy senkinek ne álljatok meg, ablakot felhúzni és elsöpörni onnan.

20. globus
2012. júl. 10. 17:14
Azért röhej, hogy egy jó pénzért vett új terméket otthon azonnal monyákolni kell, különben használhatatlan ... :)
19. viaszvirág (válaszként erre: 18. - Cooltim)
2012. júl. 10. 17:11
Azért gyere vissza és írd meg, hogy milyen lett a végeredmény, jó? :-)))
18. cooltim (válaszként erre: 16. - Viaszvirág)
2012. júl. 9. 20:04
Ez sem rossz otlet! Rakerestem, 250 ml ilyen festek 3500 ft.- ba kerul... Nah, majd megbeszeljuk a Ferjemmel es eldontjuk mi legyen... Koszonom mindenkinek a tanacsot!
17. cooltim (válaszként erre: 15. - Homern)
2012. júl. 9. 20:02
Nem rossz otlet. Vegulis egy fem lemez kellene, ami akkora, mint a tabla... Nem?
2012. júl. 9. 19:41

Most jutott eszembe, hogy lehet olyan festéket kapni (gondolom kreatív hobby boltokban), amivel ha lefested, mágneses lesz.


Közben rákerestem, ezt nézd meg!!!!


[link]

15. homern (válaszként erre: 13. - Cooltim)
2012. júl. 9. 19:17
nem tudtok arra az oldalra egy levehető cuccot csinálni olyan anyagból amire lehet mágnesezni?így 3 funkciós lenne :) ha visszaküldeni nem akarod,eladni ennyi idő alatt már nem tudod,akkor próbáljátok meg máshogy megoldani. a miénk sem mágneses,mi feltettük a falra egy számítógépház oldalát.jó erős,minden megmarad rajta és nem néz ki rosszul,útban sincs stb :)
14. Roni24 (válaszként erre: 13. - Cooltim)
2012. júl. 9. 18:32

Szia!


Ha másképp nem sikerül rendezni az áruházzal, tedd fel egy online piactérre és próbáld meg eladni!

13. cooltim (válaszként erre: 11. - Viaszvirág)
2012. júl. 9. 18:24
Hat, nem szeretnem visszakuldeni... Viszont megtartani sem tudjuk, mert nem tudunk mast venni a kislanyom szulinapjara. Szerdan lesz a 3. szuletesnapja, ez lett volna az ajandek... :-(
12. dee (válaszként erre: 10. - Cooltim)
2012. júl. 9. 18:19
Van, szerintem oda írhatsz azonnal!
2012. júl. 9. 18:18
Ha visszaküldöd, akkor biztos lehetsz benne, hogy se tábla, se pénz! :-((
10. cooltim (válaszként erre: 8. - Mano0176)
2012. júl. 9. 18:10

Az a baj, hogy ekkora "gondot" nem tudok a nyakamba venni most. Nincs erre sem energiám, sem időm.

Most úgy döntöttem, várok még egy kicsit, hogy jelentkezzenek - ha nem, akkor fogyasztóvédelmi felügyelőséghez fordulok. Nem tudom, annak van e értelme...

2012. júl. 9. 18:07
A neten azt írják, hogy azonnali rendőri feljelentést kell tenni.
2012. júl. 9. 18:06
Nézz utána a cégnek a neten.
7. cooltim (válaszként erre: 5. - Annette)
2012. júl. 9. 17:59
Én is szeretnék lépni valamit, ezért kérdeztem, ki mit tenne...
6. cooltim (válaszként erre: 4. - B235ac96d5)
2012. júl. 9. 17:59
Sajna semmi nincs. A számla van csak és kész. Egy szlovák cégnévvel és telefonszámmal, de a telefonszám nem működik.
2012. júl. 9. 17:57
Van erre vonatkozó jogszabály is, én mindenképp lépnék valamit. Hiszen nem is azt kaptad amit kifizettél!
2012. júl. 9. 17:57
Általában küldenek egy olyan nyomtatványt is, ami a visszáruzáshoz kell, a számlával egyhelyen.
3. cooltim (válaszként erre: 2. - Babeck)
2012. júl. 9. 17:56

Hát, sajna ez egy szlovák cég, mint utóbb kiderült.

Nem is merem visszaküldeni ezek után a terméket, mert ki tudja, hogy ezek után vissza utalná e a pénzem. :-(

Inkább most már azon gondolkodom, hogy azon segítsek, aki esetleg később így járhat, ha tőlük rendel...

2. Babeck (válaszként erre: 1. - Cooltim)
2012. júl. 9. 17:54

Ajánlott, tértivevényes levél postán küldve? Cégnév biztos van, székhelyet megtalálod itt: www.e-cegjegyzek.hu

De a számlán is kell legyen cím, adószám, a csomagon pedig feladó.

2012. júl. 9. 17:51

Vásároltam egy Smoby márkájú álló rajztáblát nem két fillérért egy webáruháztól. Utánvéttel kértem, hozta is ma a futár, ki is fizettem. Rendben is lenne a csomag, de azt írták, hogy ez egy mágneses tábla. Azonban ennek egyik oldala sem mágneses, nem maradnak meg rajta a mágneses betűk. Egyik oldala krétás, másik filctollas. Természetesen nekem ez így nem felel meg. Írtam e- mailt az adott áruház reklamációs címére, de két óra múlva egy hibaüzenet jött vissza, hogy a címzett nincs. Most írtam egy másik címére, onnan még nem jött vissza a mail, de gondolom onnan is vissza fog jönni. Semmilyen más elérhetősége nincs az áruháznak. Az oldalán azt írja, hogy amennyiben nem felel meg a termék, 7 napon belül visszautalja az árárt, amennyiben vissza küldöm a terméket. Megtenném én, állnám is a postaköltséget, de... Nem tudom velük felvenni a kapcsolatot.

Válaszokat előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook