Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Wc fogságában fórum

Wc fogságában (beszélgetős fórum)


12. Ágicaa22 (válaszként erre: 10. - Zebracsikó)
2012. márc. 14. 20:04
Ezeknek a hatási ideje kiszámítható... a tabletták kb. 5-7 órán belül hoznak "eredményt", a keserűsó pedig max 3órán belül...Aki ezt űzi, az már ismeri saját anyagcseréjét, így nem fogja sosem váratlanul érni a hasmenés...
11. a14deb9047 (válaszként erre: 6. - Csgybzs)
2012. márc. 14. 18:24
És aztán ingyen orvoshoz-kórházba-pszichológushoz járni; bírja az egészségügy :(
2012. márc. 14. 18:13

de ki engedheti meg magának , hogy kiszámíthatalan időpontokban rátörjön a hasmenés??? Mit csinál egy bevásárlóközpontban a közvécén? Hogy tusol le utána??

Én ezt nem értem.

Vagy ezek otthon ülnek, isszák a keserűsót és ülnek a klotyón egész nap?

9. Ágicaa22 (válaszként erre: 7. - Russodebby)
2012. márc. 14. 18:10
nem a ricinus olajról van szó...az még nincs divatba..csak a tabletták, és valaki a keserű sóval is próbálkozik, de az már szakmai szemmel nézve is nagyon beteg és függője a dolognak...
2012. márc. 14. 11:16
Ameddig nem lesz tőle bajuk, addig mindig azt gondolják szerintem, hogy nekik nem is lehet: "ááá..úgysem lesz tőle bajom.." címszó alatt.
2012. márc. 14. 11:07
Véletlenül nem a ricinusolajról van szó? Mostnagyon divat hajpakolásnak. Én is azt használom. :)
6. csgybzs (válaszként erre: 1. - Ágicaa22)
2012. márc. 14. 09:59

Van erre egy jó mondás... aki h.lye, haljon meg.

Durva, de igaz. Minden ember tisztában van minden általa szedett szer mellékhatásával. Ha ő ezek mellett még megteszi, magára vessen.


na meg a lustaság... tudatosan étkezni és sportolni nem divat... hánytatás/f.satás igen. Hát hajrá!!

5. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Ágicaa22)
2012. márc. 14. 09:52
Mindenki maga választja meg a kötelet, amire felakasztja magát.
4. Csipkerózsika (válaszként erre: 1. - Ágicaa22)
2012. márc. 14. 09:50

Nagyon erős pszichés és önértékelési problémák vezetnek el idáig. Segítség nélkül aligha várható változás jó irányba. Még ha tisztában is vannak a veszélyekkel, a kívánt cél annyira fontos számukra, hogy nem érdekli őket (míg nem lesz valóban bajuk).

Igen, azt hiszem ezt lehet függőségnek is nevezni...

3. Pahet a vadász (válaszként erre: 1. - Ágicaa22)
2012. márc. 14. 09:46
nekem megy ez sajnos gyógyszer nélkül is.. tejérzékeny vagyok :(
2012. márc. 14. 09:39
Szerintem nem érdeklik őket a veszélyek.Véleményem szerint meg magánügy.Ha ő tönkre akarja tenni a szervezetét,hát tegye!
2012. márc. 14. 09:26
A hashajtózás még manapság is nagy divatnak számít. Sok fiatal hölgy( 20-35 év) jár hozzám a patikába és dobozszámra vásárolják ezeket a széklethajtó termékeket. Szerintetek ezek a nők tisztában vannak az álandó hashajtózás veszélyeivel vagy nem törödöm módon vágnak bele szervezetük roncsolásába a fogyás érdekében?? és ha így van..van szerintetek esély arra, hogy letudják tenni a gyógyszert vagy pszichésen teljesen a rabjává válnak a dolognak?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook