Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » WC csészét mivel kell ragasztani a padlólaphoz? fórum

WC csészét mivel kell ragasztani a padlólaphoz? (tudásbázis kérdés)


7. kristo_f (válaszként erre: 4. - Syria)
2014. jan. 27. 20:41

Misung, az!

Misung az malter, bár régen rakták azzal is a csempét, de miután "feltalálták " csemperagsztót vékony réteg is jó belőle

6. kristo_f (válaszként erre: 1. - Mókus18)
2014. jan. 27. 20:39

Építési ragasztó

Ugyanolyan flakon mint bármelyik más, pisztollyal nyomható ki

2014. jan. 27. 18:26

csak sziloplast-tal... persze a ragasztás sem úgy megy, hogy itt-ott bekenjük...

sem a bidét, sem a klotyót nem csavaroztam, -bár ott a lik a fajanszon-csak ragasztottam.. namost itt lehet nagyot bukni..


sokféle van, és (nagyon) nem mindegy milyen típusút(nem márkát) veszel..van ami csak tömít, van ami csak üvegre jó...

a hangyasav szaga már jó jel, de van vízbázisú is..az nemigazán nyerő nálam...


ja, és ha jó a ragasztás, akkor az örök..persze legalább egy nap, amíg jól megköt(szárad)...nem szabad vizes, poros, zsíros felületre ragasztani..


misung kerülendő, és a csemperagasztó, padlókerámiaragasztó is...


sok sikert.

4. syria (válaszként erre: 1. - Mókus18)
2014. jan. 27. 18:03
Misunggal. Vagyis ugyanazzal, amivel a padlólapot a betonhoz. Plusz ahogy előttem írták: csavarozni is kell; attól lesz igazán stabil.
2014. jan. 27. 17:38
Siloplast.. bár jobb lefúrni is, nem hiába van lyuk rajta. :) A siloplast szigetel is az esetlegesen megjelenő kellemetlen szagok ellen...
2. M0ncsa (válaszként erre: 1. - Mókus18)
2014. jan. 27. 17:21
Igaz, hogy nem a cseszet, hanem a bidet, de mi szilikonnal rogzitettuk. Azota tart. Persze legbiztosabb, ha fursz es csavarozol, de ha nem akarod megserteni a csempet (vagy akarmi van a furdoben), a szilikon egy opcio.
2014. jan. 27. 17:13
Wc csészét mivel kell ragasztani a padlólaphoz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook