Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » WayteQ x960BT HD GPS-t hogyan használjam? fórum

WayteQ x960BT HD GPS-t hogyan használjam? (tudásbázis kérdés)

6. féknyom (válaszként erre: 5. - 9c81d48cc9)
2014. febr. 21. 17:44
Hát igazán nincs mit! Az iGO-n belül hol van lejátszó?
5. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 4. - Féknyom)
2014. febr. 19. 13:37
hat koszi a valaszt. az utolso mondat a sorsdonto, ennek a bizonyossagat vagy cafolatat probalom megtalalni. :) zenet tudok hallgatni rajta, de nem az iGO-n beluli zenelejatszoban. nem is ertem, hogy miert van az ott akkor, ha nem lehet hasznalni...
4. féknyom (válaszként erre: 3. - 9c81d48cc9)
2014. febr. 18. 23:03

Sajnos nem tudok segíteni, csak érdekelt, aktuális-e még.:)


Na, szóval... A zenéket vagy a navi belső memóriájára másolod, vagy egy micro sd kártyára, vagy is-is, hely kérdése. Usb-mini usb csatlakozóval összekötöd a kikapcsolt gépet a számítógépeddel, bekapcsolod, megjelenik a belső tár, és a micro sd(ha van benne).

Legjobb tudásom szerint, ha fut a navigációs program, akkor nem tudsz közben zenét is hallgatni rajta, de erre nem vennék mérget.

2014. febr. 18. 19:21
szia. igen, meg nem sikerult megtalalnom a valaszt :)
2. féknyom (válaszként erre: 1. - 9c81d48cc9)
2014. febr. 18. 18:23

Szia!


Aktuálisak még a kérdések?

2014. febr. 6. 16:18
Sziasztok. Nemreg kaptam egy WayteQ x960BT HD GPSt. Egesz sok dolog van, amire mar rajottem, utanakerestem, de van,a mit nem talalok sehogy. Mikozben a GPSt (iGot) hasznalom, van olyan funkcio, hogy zene. ezt hogyan lehet hasznalni? hova masoljam a zeneket, hogy itt is lathatoak legyenek? Elore is koszi a segitseget.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook