Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Wayteq 620 GPS -t tudja valaki, hogyan kell a szoftverét frissíteni? EU térkép. fórum

Wayteq 620 GPS -t tudja valaki, hogyan kell a szoftverét frissíteni? EU térkép. (tudásbázis kérdés)


2010. dec. 28. 16:09

Talán a legegyszerűbb, ha beszélsz velük:


[link]


vagy ha van türelmed, írj emailt az itt található emailcímre, hogy magyarázzák el a folyamatot.


a tomtommal mi is egy jó darabig emaileztünk az ügyfélszolgálattal, mire sikerült dűlőre jutnunk. :)

6. 07c4794583 (válaszként erre: 5. - Cservenák Vali)
2010. dec. 28. 16:04

Az enyémek úgy működtek, hogy a vásárlástól számított egy évig minden letöltés ingyenes volt - már feltéve, ha beregisztráltad a készüléked - és csak utána kellett fizetni.


Szerintem a regisztrációig mindenképp juss el, és a folyamat alatt gondosan olvasd el és értelmezd a szöveget. Miért kell fizetni és mi jár ingyen.

5. Cservenák Vali (válaszként erre: 4. - 07c4794583)
2010. dec. 28. 14:40
Azokért a szolgáltatásokért nem kellett fizetned?Csak egyszerűen belépek a Wayteq honlapjára és regisztrálok?
2010. dec. 28. 14:16

Mármint felmenni a honlapjukra, és a regisztráció menüpont alatt beregisztrálni, ahol be tudod írni a készülék azonosítóját.

Legalábbis nekem a Garmin és a Tomtom készülékemet is be kellett regisztrálnom, utána tudtam letölteni hozzájuk dolgokat.

3. 07c4794583 (válaszként erre: 2. - Cservenák Vali)
2010. dec. 28. 14:15
A legtöbb navigációs készüléket a vásárlás után regisztrálni kell a gyártónál, a tiedet nem kellett?
2010. dec. 28. 14:09
Van egy wayteq 620 -as GPS navigációs gépem eu van és Magyatország térképpel ellátva és szeretném a softverét frissiteni,de nem tudom hogyan kell és, hogy hol találom meg az interneten. Aki tud kérem segítsen benne. Köszönöm előre is.
2010. dec. 28. 14:07
Wayteq 620 GPS -t tudja valaki, hogyan kell a softverét frissíteni eu térkép

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook