Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Waikiki kemping (Olaszország - Lido di Jesolo)! Valakinek van tapasztalata? fórum

Waikiki kemping (Olaszország - Lido di Jesolo)! Valakinek van tapasztalata? (beszélgetős fórum)


20. 1f54aa1f71 (válaszként erre: 1. - Patriciaaa)
2012. jún. 11. 12:38
Szia! Mi a mellette lévő kempingben voltunk, ez a Malibu kemping, nézd meg annak is az árait, mert az közelebb esik a belvároshoz, ami nem mellékes az esti séták során, elég nagy távolságok vannak gyalog.
19. c1e9612cd3 (válaszként erre: 18. - Patriciaaa)
2012. jún. 11. 11:48
nem! Igaz én rengeteget sátoroztam életemben, szeretem a hangulatát is. Az a kemping tényleg jól van megcsinálva! Ne a hazaiakból indulj ki! :)
18. patriciaaa (válaszként erre: 17. - C1e9612cd3)
2012. jún. 10. 16:25
És a sátorozás nem volt túl körülményes? mert mi a mobilházakat néztük de 80euró /ház/éj/ +8euró/fő/nap, ami szerintem marha sok. :S de lehet sátorozáslesz belőle... úgyis csak aludni mennénk este.
17. c1e9612cd3 (válaszként erre: 14. - Patriciaaa)
2012. jún. 10. 09:35
mi is sátorban voltunk, le lehet előre foglalni a sátorhelyet is, és akkor tutira van helyetek!
2012. jún. 10. 09:33
Én 2005-ben voltam ott. Nagyon tetszett! Igényes, saját partszakasszal, és szép az egész! Én csak ajánlani tudom!
2012. jún. 10. 00:54
Nagyon szívesen. Különben nem sokan tudják, hogy olaszban minnél délebre mész annál olcsóbban jössz ki anyagilag. Szardinia más kérdés. Ha gondolod írd le, hogy az elképzelt nyaralásodnak mik a paraméterei és mikor mennétek, mennyit szánsz rá stb. Ha hallok vagy tudok valamilyen helyről ami passzol, akkor szívesen segítek. Főleg, ha nem ragaszkodtok a kocsihoz. Fapados járatokra igazán olcsó a jegy...
2012. jún. 9. 21:28

Köszönöm szépen! :) Sokat segítettél! :) de tényleg! :)


Sajnos még így is marha sok lenne :/ valamiből lejjebb kéne faragni, az útiköltségből nem tudunk így a szállásból kell. Úgyhogy nézegetem a sátras megoldásokat is. :)


Köszönöm a segítséget! :)

2012. jún. 9. 20:25
A 3. táblázat hogy egy nap egy felnőttnek, gyereknek ill öregnek mennyit kell fizetni a nyaralásáért ill. az alatta lévő táblázat, ha vendéged jön akkor mennyit kell fizetni a látogatásáért. Gondolom ez a tengerparti strandbelépőnek az árai. Ezenkívül felszámítanak 5eu foglalási díjjat. ennyi
2012. jún. 9. 20:19
A 2.táblázat a kocsi napi díját tartalmazza. A tévé 19adóval az árban van, a légkondi napi 4 órán keresztül ingyenes, utána óránként 50centet kell fizetni.
2012. jún. 9. 20:15
Hát jól megadóztatnak mindent. Szóval az első táblázat tartalmazza a napi rezsit/kocsi periódusokra bontva. a PE1:víz+villany, a PE2:ha csak villanyt akarsz. a PE3: a kis sátrak esetében felmerülő költség A piazzola disabitata: ha nem mész nyaralni, de lefoglaltad, akkor ennyit fognak a számládról levonni. Ezenkívül a hűtő napi 2eu.
10. patriciaaa (válaszként erre: 9. - Kisgynevtanonc)
2012. jún. 9. 17:39
köszönöm szépen!! :) már kukkolom is meg :)
2012. jún. 9. 17:30

[link]


Ezek jóárasítottak szerintem. :) Olaszban is vannak kempingek, és voltunk is, nagyon tetszett nekünk.

2012. jún. 9. 17:03

sziasztok!


De érdekel, csak közbe elbambultam.

A lényeg annyi lenne hogy Lido di jeselo közelébe terveztünk és nem nagyon találtam 6000ft alatt /éjszakát :S


Itt a link: [link]

2012. jún. 9. 16:35
Úgy látom mindez a kérdezőt már nem érdekli :)
2012. jún. 9. 15:59
Megtaláltam a honlapot. Valóban furcsán írják le az árakat. Megnéztem az online foglalást is és az ár 5 személyre, főleg ha a légkondit, villanyt, vizet stb. beleszámítom... szerintem rohadt drága. A tenger pedig Velence közelében nem is olyan szép, mint délen. Főleg, ha autóval jöttök. Ha géppel akkor Bari a legjobb választás vagy Catania!
2012. jún. 9. 15:32
Tedd fel a webcímet vagy küld el.... gyorsan lefordítom. Ha gondolod utána is érdeklődöm. Pont a közelbe vagyok ezen a hétvégén!
2012. jún. 9. 15:28
Egyébként megtaláltam a honlapot is, mit nem értesz pontosan?
2012. jún. 9. 15:22
Leírod a címet? Mi voltunk Olaszba kempingbe!
2012. jún. 9. 15:16

A családdal szeretnénk elmenni(4fő) és meg is van a webcím, meg minden de egyszerűen nem tudok eligazodni az árakon :S a "MAXI CARAVAN CLASSIC" típusú szállást néztük. És szóval nem tudok kiigazodni rajta :S

Aki volt már, nagyon hálás lennék ha segítene :$

2012. jún. 9. 15:12
Waikiki kemping (Olaszország- Lido di Jesolo)! Valakinek van tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook