Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Voltál már valaha masszőrnél? fórum

Voltál már valaha masszőrnél? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2007. jún. 11. 18:42
Évente kétszer 15 orvosi gyógymasszírozást fizet az OEP. Természetesen orvosi javaslat, illetve beutaló kell. Én Cserkeszőlőre járok, nagyon jólesik a masszírozás (meg a többi kezelés is), utána sokkal jobban érzem magamat. Az viszont nem mindegy, hogy ki masszíroz. Van aki nagyon jól csinálja, de van aki csak "simogat". Itt sajnos nem válogathatok, ahhoz kell mennem, akihez beosztanak.
2007. jún. 11. 15:11
Nem pedig minden vágyam az hogy egyszer kipróbáljam!
2007. jún. 11. 09:39
Nem ....pedig a nővérem az!
2007. jún. 11. 09:37
Én ma estére megyek egy férfi csontkovácshoz.Nekem az egész testemet átfogja "ropogtatni", és átmasszírozza.Már alig várom.Én másnap rosszul érzem magam, mert mindenem fáj, de ki bírom, de utána való napokban viszont úgy érzem magam, mint akit kicseréltek.Szuper. Ezt a masszírozás módot nem mindenkinek ajánlom, csak annak akinek nagy a fájdalom küszöbe, mert egy kicsit erősen dolgozik a srác.
8. f124753f33 (válaszként erre: 7. - Badonyimariaeva)
2007. jún. 5. 16:17
Szia! Bár általában az árak közel azonosak, de megírnád esetleg priviben, hogy mennyiért szoktál menni? Köszi.
7. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - F124753f33)
2007. jún. 5. 16:10

szia!

Én folyamatosan járok maszíroztatni,nagyon jó a letapadt izületekre,az egész szervezetre.Imádom mikor a talpamtól a fejem tetejéig jól megmaszíroznak.

2007. jún. 5. 15:46

thai masszázsra szoktam időnként elmenni - na, az egy gyilkos, ugyanakkor viszont nagyon jó dolog és sajátos hangulata van az egésznek..:)))

az embert klasszul megtekergetik, "megropogtatják"..:)

akik nehezen bírják a fájdalmakat, annak nem biztos, hogy ajánlanám - de akiknek elég magas a fájdalomküszöbük, azoknak megéri kipróbálni, tetszeni fog!:))

2007. jún. 5. 15:37

Én egy szalon nyílt napján próbáltam ki a masszázst és olyan szinten bejött, hogy vettem bérletet is. Heti rendszerességgel jártam a kb. egy órás masszírozásra. Mellékesen egy természetgyógyász csajszi volt a masszőr, aki egy vak embertől tanulta a fogásokat. Hihetetlenül fogékony volt mindenre. A legapróbb feszültséget is megérezte rajtam. Nagyokat csodálkoztam mikor megkérdezte kire haragszom, miért nem ittam ma eleget... stb. A hátamba gyűjtöttem mindig a stresszt, azokat a gömöket alig győzte kimasszírozni.

Száz szónak is egy a vége nagyon szerettem, de amikor lejárt a bérletem elkeveredtünk egymás mellől. Mire legközelebb visszamentem a szalonba már nem dolgozott ott. Lecserélték egy gépre, ami hullámmasszázst végez. :-(


Most is szeretnék járni, de vad idegen emberhez pláne férfihez nem szívesen feküdnék be, ugyanis nagyon sok rosszat hallottam mostanában.

2007. jún. 5. 15:34
Ok, meg fogom írni!:)
3. f124753f33 (válaszként erre: 2. - Virág3)
2007. jún. 5. 15:02

Nagyon jól fogod utána érezni magadat, majd meglátod! :) Egészen ellazulsz.

Majd írd meg, milyen volt!

2007. jún. 5. 15:00

Én most tervezem,hogy elmegyek!

Már nagyon rámférne egy kis ellazulás.Szerintem a jövőhétre be is iktatom!

2007. jún. 5. 14:21

Érdekelne, hogy mik a tapasztalataitok masszázzsal kapcsolatosan!

Akit masszírozott már le szakember, az tudja, milyen kellemes érzés, és utána olyan mintha megújulna az ember!

Nagyon érdekelne, ha beszámolnátok tapasztalataitokról! Aki pedig nem volt még, javaslom próbálja ki, mert szuper egy stresszmentesítő, lazító masszázs!

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook