Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Voltal mar ugy, hogy nem tudtal 2 ferfi kozott donteni? fórum

Voltal mar ugy, hogy nem tudtal 2 ferfi kozott donteni? (beszélgetős fórum)


1 2
2015. febr. 6. 01:48
voltam,de vegulis eltudtam donteni,mert 2vel egyszerre nem elhetsz,merlegeld mindketto jo es rossz tulajdonsagait es ez szuli meg a dontesedet koztuk.
2009. jan. 5. 20:54
3 között a legrosszabb!A kettő még elmegy!:DD
38. maya84 (válaszként erre: 27. - 94e6ec2939)
2009. jan. 5. 17:07

Sziasztok!


3év az hosszú idő.Még csak most jött szóba a válás?Sajna én is beleestem abba hibába hogy hittem egy nős férfinak,igaz én csak fél évet pazaroltam rá.De szép lassan rájöttem hogy rengeteget hazudozik.Azt mondta 1hónap után hogy bevallotta otthon,persze kiderült hogy dehogy.Szakítás előtti héten azt mondta beadták a válópert,arra azért kíváncsi lettem volna ebből hogy mászott volna ki idővel.Persze ettől még nem biztos hogy Ő sem gondolja komolyan Veled.A távkapcsolat nehéz, de megoldható.Én a párommal sokáig éltem így.Igaz nehéz volt,sokszor nagyon hiányzott,sőt szakítottuk is emiatt,de végül úgy voltunk hogy nem megy külön.

37. mothertiger (válaszként erre: 33. - 94e6ec2939)
2009. jan. 5. 16:12

Nekem annyi volt a probléma, hogy volt egy élettársam, akivel egy ideig "muszáj" volt együtt lennem, de volt szeretőm mellette, akivel szívesebben lettem volna. :S

Nem büszkeség, de megesik.

2009. jan. 5. 16:09
nem
2009. jan. 5. 16:08

Még annyit tennék hozzá, hogy a nős férfival a kapcsolat gáz. Házassága közös múltat épített a nővel, aki később hiába lesz exfeleség, akkor is közös a múltjuk, s ott vannak a gyerekei is... Láttam már nem egy ilyen kapcsolatot, sosem volt hosszú életű.

Valamikor én is szerelmes voltam egy nős férfiba, volt egy gyönyörű kislánya, meg egy slampos felesége. Már egyszer otthagyta a nőt egy másik csaj miatt, értem is otthagyta volna, ha nagyon elmélyült volna köztünk a dolog. Nagyon akartam, vele álmodtam, imádtam. Kihozta belőlem a nőiességemet, minden mozdulatomat imádta. Mégis véget ért köztünk a dolog, mert ő is, és is elgondolkoztunk kettőnk kapcsolatán, semmi értelme nem lett volna a folytatásnak, holott mindketten imádtuk a másikat.

Hidd el, neked sincs értelme kockáztatni! Benne van a pakliban az is, hogy téged is megcsalhat és otthagyhat, benne van hogy a gyerekek miatt szar lesz az egész, meg az exfeleség miatt... Persze az is meglehet, hogy boldog leszel, de önmagadnak kell feltenned a kérdést: vajon melyik kártyát kapod majd te magad???

Mindenesetre sok szerencsét kívánok, és azt is szeretném, ha végre megtalálnád önmagad és boldog lennél.

Üdv: mothertiger.

2009. jan. 5. 16:01
nem
33. 94e6ec2939 (válaszként erre: 32. - Mothertiger)
2009. jan. 5. 15:55
ezt hogy erted?
2009. jan. 5. 15:53
Tudtam volna dönteni, de a helyzetem miatt nem akartam.
2009. jan. 5. 15:47
Nem. Kettőt szeretni nem lehet.. nyilván azt választjuk így, amelyiket szeretjük..
2009. jan. 5. 15:47
Hu de kemenyek vagytok. Hiba volt ide feltenni a kerdest, ugy tunik mindenki csak azt latja, ami a nagykonyvben le van irva. Azt hittem a hoxan segitenek a csajok, na de mindegy, majd megoldom...
29. amina1983 (válaszként erre: 27. - 94e6ec2939)
2009. jan. 5. 15:43
Szia!!Nös pasit soha nem szabad választani nem is szabadott volna belekeveredni.Megtette a feleségével ,hogy 3éve csalja veled szerinted nem fogja!!??Ha azt gondolod nem tévedsz.Ha igy lesz majd átérzed a felesége fájdalmát.Nem szokott lelkiismeret furdalásod lenni?Na mindegy egyet kell értenem a többiekkel bármelyiket is választod hidd el bánni fogod a másikat.Azt mondod majd,hogy lehet a másik jobb lett volna.Általánosság de igaz hidd el 1 harmadig lesz a befutó ez mindig igy van:D És az utolsó hiába írunk itt akármit te fogsz dönteni te érzed.Sok sikert!!
28. sariya (válaszként erre: 27. - 94e6ec2939)
2009. jan. 5. 15:37
Mégse becsülöd..
2009. jan. 5. 15:35
Hagyni a nos pasit? 3 eve egyutt vagyunk es a tenyeren hordoz. Huu, de nehez...
2009. jan. 5. 15:15

Lehetett volna, de nem lett, a pasi ugyanis tett róla, hogy rendesen kiábránduljak belőle egy életre. :-P

Aztán végülis egyikből sem lett semmi.

Most egy harmadik a párom. A vőlegényem. :-)))

25. sariya
2009. jan. 5. 15:09
Én a helyedben hagynám a nős pasit.Neki van családja.Minek szórakozol vele,ha közben másfelé is lépsz???Akkor inkább legyél egyedül és tedd rendbe az érzéseidet és a gondolataidat,hogy mit is akarsz.
2009. jan. 5. 15:05
Gaz van segitsetek. A nos pasi csomagol otthon, ha azt mondom reszemrol is ok. Viszont szilveszterkor megint belekeverdtem abba, amelyik messze lakik. Most mit csinaljak? Kene egy kis ido, mig atgondolom, de nem kapok...:(
2008. dec. 21. 00:22
Igen,elég sz.r dolog :(
2008. dec. 21. 00:15
igen
21. Szanka
2008. dec. 20. 22:39
Szerencsére nem.
2008. dec. 20. 22:27
Ha nem tudtam dönteni, akkor mindkettő felejtős volt.
2008. dec. 20. 22:22
nem.
2008. dec. 20. 22:22
Még nem, de igaz, én a NŐKET szeretem...
2008. szept. 28. 11:29
Még ilyen velem nem fordult elő!
2008. szept. 28. 11:02
Velem még nem volt ilyen. Elméletben viszont gondolkoztam már ilyenen. Féltem és félek is az ilyen helyzettől. De szerencsére a párkapcsolatomat én nagyon stabilnak mondanám... Meg magamat is, úgyhogy ez legalább jó. :-D
2008. szept. 28. 10:29
Általában egy harmadik a megoldás.
2008. júl. 14. 16:21

Fűha, elég érdekes téma :) Voltam hasonló cipőben, és -habár tudom elég fiatalka vagyok- elmondanám a tapasztalataimat.

A dolog úgy nézett ki, hogy együtt voltam az akkori párommal, és megismerkedtem egy másik sráccal egy közösségben. A párkapcsolatom látszólag működött, viszont észre vettem, hogy nagyon elkezdett érdekelni az "új ismerős".

Sokáig örlődtem, hogy vajon megéri-e feladni a biztosat a bizonytalanért, végül aztán úgy döntöttem, hogy szakítok a párommal. Ha már máson jár az eszem, és nem érzem vele magam boldognak, ez a leghelyesebb döntés.

Időközben próbáltam felmérni a terepet az új kiszemeltnél, és a lehető legjobbnak tűnik első ránézésre, hajlana a dolog felé, de várok.

Az a leghelyesebb, ha adsz egy kis időt magadnak, próbálod a kapcsolatot félbeszakítani velük egy rövid időre, aztán a szíved úgy is meg fogja súgni, melyikőjük hiányzik jobban.

Vagy rájössz, mint jelen esetben én, hogy nem kell annál a kettőnél leragadni, lehet, hogy egy harmadik húz ki a "csávából", vagy rájössz, hogy nem is olyan rossz egyedül. Mert tényleg nem az :)

2008. júl. 14. 15:57
Te úgyis tudod legbelűl a választ csak nem mered magadnak bevallani.más ebben nem tud neked segíteni neked kell dönteni, és hallgass a megérzéseidre.
2008. júl. 14. 15:33
Hat en nem fogok elvenni egy csajszit...:) de kosz a tippet.
2008. júl. 14. 15:28
Igen, aztán kirúgtam mindkettőt, és elvettem egy csajszit.:D
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook