Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Voltál már olyan helyzetben, hogy a munkahelyi stressz miatt felmondtál? fórum

Voltál már olyan helyzetben, hogy a munkahelyi stressz miatt felmondtál? (beszélgetős fórum)


1 2
2017. aug. 27. 09:04

Hány éves voltál, meddig bírtad, hol volt az a pont, amikor azt mondtad, hogy elég, nem bírom tovább, az egészségem fontosabb? A főnök miatt mondtál fel, vagy a munkatársak miatt, esetleg a túl sok munka készített ki?


A főnököm jó fej, a munkatársaim sem a legrosszabb emberek, a munkaköröm viszont egyáltalán nem nyugodt, reggel idegesen megyek be dolgozni, mert nem tudom mi vár rám, folytonos új problémák, megoldandó gondok és 120 ember munkájától függ az én munkám, folyton mások miatt szívok, újra kell csinálnom a feladatokat, mert mások elrontják, vagy nem csinálják meg stb. Én irodában vagyok, a 120 ember fizikai dolgozó, termelési területen dolgozom.


Nyugodt munkahelyem is lehetne, ha nem lennék maximalista és nem akarnék mindig mindent én megoldani, holott a főnököm sok mindenre magasról fütyül, de én az a típus vagyok, aki nem tudja megtenni, hogy ne oldja meg a problémákat, főleg ha látom, hogy senkit sem érdekel. Viszont kezdek kikészülni ettől idegileg. Gondolkozom egy nyugodtabb munkahelyen, ahol nincs ennyi probléma, ahol nem ennyire változatos a feladatkör, lehetne kicsit egyhangúbb, most erre vágyom és főleg, ahol nem én szívok folyton mások miatt és csak az én feladataimra kell koncentrálnom és nyugodt lehetek, ha én mindent jól megcsináltam. Magamon nem tudok változtatni, próbáltam és ideig-óráig sikerült, de aztán újra a nyakamba vettem az egész cég problémáit. Tavaly ki akartak nevezni vezetőnek, de nem vállaltam, nem bírnám a sok stresszt, mégis jelenleg is olyan, mintha vezető lennék, én keresem magamnak, valami belső késztetésből, maximalizmusból. Dirigálni, irányítani egyébként nem szeretek, de a cél érdekében még azt is szoktam.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook