Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Voltál már lelki beteg a kolléganőid intrikái miatt? fórum

Voltál már lelki beteg a kolléganőid intrikái miatt? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2007. okt. 24. 10:42
Nem ,mert megvédtem magam tőlük !:))
2007. okt. 20. 19:38
voltam, mostmár máshol dolgozom
6. 831ad879a7 (válaszként erre: 5. - Mandella)
2007. aug. 15. 10:44

Csak azt nem értem, mire jó ez az embereknek?

Lehet, hogy hülyén hangzik, de ez miatt is irigylem a pasikat, főleg az enyémet. A munkahelyén tök jól elhülyéskednek, igaz néha szerintem gyereks dolgokon, de elszórakoznak együtt. Nincs rivalizálás, csak hülyéskedés. szokta mesélni, ha van egy jó zene a rádióba, az egyik srác teli torokkal üvölti magyar angolsággal.. Na kiváncsi lennénk, mi nők mikor lennék képesek igy elhülyéskedni egymás társaságába, ugy hogy 2 perc múlva ne dumáljanak ki a hátunk mögött..

5. mandella (válaszként erre: 4. - 831ad879a7)
2007. aug. 15. 10:36

hát igen, amit írsz, a végén, az új munkahelyről, tényleg igaz, ma nem könnyű csak úgy váltogatni...

hülyék meg sajnos mindenhol vannak...

2007. aug. 15. 10:32

Szia!

Voltam én is, és teljesen ki tudott borítani a csaj, pedig visszagondolva velem szemben semmi rosszat nem tett.

Egyszerre kezdtünk egy cégnél, persze Ő ott volt már reggel 7 kor és kiválasztotta magának a legjobb helyet. (ügyféltér). Mikor beléptem, és megláttam, tudtam, soha nem fogok vele ugy igazán kijönni. Bemutatkoztunk, és az első mondata az volt, hogy nem szokta meg, ha valaki magasabb nála, a második pedig, neki van 3 barátja, és nem is akar többet.

Több mint fél évig dolgoztunk együtt, minden reggel gyomorgörcsöm volt munkába menet, egyszerüen képtelen voltam elviselni a stílusát.

Szerintem ezen, föleg ha lelkizős vagy, nemfogod tultenni magad, mert mindíg történik valami, ami miatt kiborulsz. A mai világba azt se tudom mondani keress egy másik munkahelyet, mert sajna nem olyan egyszerű, és semmi biztosíték nincs arra, hogy ott normálisabb kollégáid lesznek.

3. mandella (válaszként erre: 1. - Keserűsó)
2007. aug. 15. 10:28

válts munkahelyet, vagy ha ez nem megy, viseld el, hidd el, mind vissza fogja kapni, mind, mind, aki ellened van!!!

és akkor majd röhögsz a markodba, és nagyvonalúan megbocsátasz neki, mert megbocsátani jó!


mióta dolgozol ott?

egy etlen olyan mtársad nincs, aki "haver" lehetne, akivel el lehetne viselni a többiek viselkedését?

az irigység egy nagyon rossz, talán a legrosszabb emberi tulajdonság, én is tapasztalom nap mint nap, de figyi, ha valakiben legalább egy szikráját is tapasztalod a jónak, add meg neki a lehetőséget.

valami megoldás biztosan van.

én szorítok neked!!!! kitartás!!!!

2007. aug. 15. 10:24
voltam, de nem kolléganő, és nem intrika
2007. aug. 15. 10:20

Nagyon nyomorultul vagyok,

hónapok óta érzem a munkahelyemen a kiközösítés

érzését.

Sajnos azt tapasztalom, hogy irígyek a tudásomra,

a szakmai sikereimre és még az is zavarja őket,

hogy meg vagyok áldva igencsak fejlett"női idomokkal".

Eleinte barátkozni próbáltam velük,

akinek tudtam, bármiban segítettem, de mégis

állandóan összesúgnak mögöttem, ha belépek a szobába pedig

csenben maradnak.

Hogy lehet ezt kibírni hosszú távon?

Van valakinek mentő ötlete ezzel kapcsolatban?

Már hetek óta rosszul vagyok, hányingerem van reggelente

ha be kell mennem dolgozni,

ez így nem mehet tovább!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook