Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Voltál már annyira depressziós, hogy öngyilkos akartál lenni? fórum

Voltál már annyira depressziós, hogy öngyilkos akartál lenni? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
476. tiwish (válaszként erre: 474. - Marlenka70)
2014. júl. 7. 21:03
De mindenki gondol. De melyik a fontos hogy te szenvedez egy életen át vagy ők
2014. júl. 7. 20:58
mindjárt az leszek, ha még egy ilyen sztorit olvasok.
2014. júl. 7. 20:57
Persze, de nem szabad ennyire önzőnek lenni.Csak én,én,én, gondoltál azokra akiket hátrahagysz? Gyerek? szülő?
473. tiwish (válaszként erre: 472. - Marlenka70)
2014. júl. 7. 20:55
Akiben csak üresség van céltalan motiválatlan metvaltas a halál
2014. júl. 7. 20:48
Az elegancia nem fontos ilyenkor.Persze jár az ember agya,de nem ettől tudatos. Nincs családod? Mert az nagy visszataró erő tud lenni.
471. tiwish (válaszként erre: 470. - Marlenka70)
2014. júl. 7. 19:39
Ne várd meg míg elborul legyen elegáns megoldás és tudatos :-SS
2014. júl. 7. 19:37
Folyamatosan,a kérdés csak az mikor borul el az agyam.
469. tiwish
2014. júl. 7. 16:58
Talán még annyit... fura egy téma ez... Vég nélkül boncolgathatjuk ki miért tenné meg hogy aztán az orvos tegye vele ugyanezt. Szerintem minden helyzetből van kiút kérdés hogy képesek vagyunk e megalkudni a majdani eredménnyel. Tudom nehéz feldolgozni az elveszett értékeket akárhol is volt a szívben a lélekben vagy a penztarcaban. Mindenki vágyik a kellemes dolgokra köztük én is. Sikerült megteremtenem mindezt sok csalódás után is néha volt kivel megosztani néha nem. Mikor kértem segítettek volt hogy az alkohol volt hogy a drog volt hogy orvosok volt hogy a család volt hogy a kedvesem. Az eredmény??? Saját magam előtt is nevetséges. Egy olyan védekező rendszer alakult ki ami bár megvédi az életemet életét mégsem ad. Még emlékszem milyen boldognak lenni szeretni de nem megy a kapcsolataim a nőkkel évekről hónapokra majd hetekre csökkentek. Vannak meg barátaim de csak a szanalmukat érzem a torodessukkel. Az élet élvezeti értéke lassan nullára csökken. A saját erkölcstelen életem áldozatává váltam. Felek hogy végleg kifordulok onmagambol. Mindenkinek a saját bánata a legkeserubb ezt a szintet viszont senkinek sem kívánom. Az én megoldasom sem jobb....
468. tiwish
2014. júl. 7. 16:51
Amúgy köszönöm a kérdéseiteket jól esik a törődés mert nagyon félek. Attól is hogy elszurom de már nincs visszaút már meghaltqm rég csak szenvedek... :-(
467. tiwish (válaszként erre: 457. - Kristo_f)
2014. júl. 7. 16:47
De küldök egy üveg piát ha gondolod csakhogy érezd a törődést ;-)
466. tiwish (válaszként erre: 457. - Kristo_f)
2014. júl. 7. 16:44
Örülök hogy elkepzelni sem tudod a kivalto okot. Agyilag renben vok. A diagnózis bipoláris afektiv zavar kevert fázisban. Jó kis hullámvasút ez a lelked vidampakjaban. Vagy rosszul vagy rosszabul vagy néha ok nélkül bár okom is van ami ezt erősíti. Asszony vetélés megcsalas mejd elhagyas a nevelt fiával akit mindennel jobban szerettem...
465. tiwish (válaszként erre: 463. - 993dda84ef)
2014. júl. 7. 16:38
Csak egy buta poén nincs jelentősége Max annyi hogy mindig az erosebbik kutyi kuffant
464. tiwish (válaszként erre: 458. - Vbrigi333)
2014. júl. 7. 16:34
Sokmindent elvesztettem ami fontos volt telik az idő de csak rosszabb. Fizikai fajdalomma vált a lelki. Gyotrodom minden nap az elmúlás tudata segít egy kicsit. Halqlosan elvesztem magamban az onsajnalatban. Haszontalan tagja vagyok a társadalomnak és a saját erkölcstelen életem áldozata lettem
463. 993dda84ef (válaszként erre: 461. - Tiwish)
2014. júl. 7. 16:26
Az utolsó mondatodat fejtsd már ki, légy oly kedves, mert nehéz elképzelni olyan szituációt, amire igaz lehet.
462. tiwish (válaszként erre: 459. - 82d45dcd14)
2014. júl. 7. 16:26
Talán az a fránya elniakarasos ösztön miatt. A helyem pedig atadom másnak aki lát magakorul értéket én már színeket sem látok csak szürke üresség vesz körül évek óta...
461. tiwish (válaszként erre: 460. - 993dda84ef)
2014. júl. 7. 16:23
Hát a co2 bulin talán nagy volt a belmagasság és kevésnek bizonyult a 4 égő gazrozsa. Persze hogy ostobaság ezt kiirogatni de tod nem mondhatom el senkinek elmondom hát mindenkinek. A tudatosság és a tervezés azért van mert biztosra akarok menni és valóban tulelik az ugrások nagy részét de nem 35 méterről betonra. Egy célom maradt itthagyni mindent és hidd el nem könnyű keményen meg kell dolgoznom érte. Na meg valakinek meg kell halni hogy a többi elhessen. :-)
460. 993dda84ef (válaszként erre: 456. - Tiwish)
2014. júl. 7. 15:50

Mi történt a CO2 bulival? Jobban kellett volna figyelni kémiaórán!:DD

Ha belátható közelségben lenne tőled egy esetleges kísérlet megvalósítása, eszedbe sem jutna egy fórumra írogatni. Pont. Az öngyilkosságra a legritkább esetben készülnek tudatosan, a megvalósítás mindig egy váratlanul érkező, hirtelen döntés eredménye, egy olyan kontrollálhatatlan tudatállapotban, ahol már nem működik olyan fék, ami egy fórumra vezetne, ott már efféle tudatosság kizárva. Az én olvasatomban, aki nyilvánosan bejelenti ebbéli terveit, az nem kezelendő potenciális jelöltnek.


Csak jelzem, hogy az ugrások jelentős részét túlélik, szinte minden esetben a gerincoszlop visszafordíthatatlan sérülésével, leggyakrabban teljes bénulással, egy életre tolókocsiba kényszerülve, csaknem magatehetetlenül. Nem túl okos választás, utána aztán tényleg nem marad más, mint várni a halált, akár évtizedekig mozdulatlanságban!


Ezen még dolgozz egy cseppet!:D


Szerintem egyszerűbb célokat kitűzni, azokért megharcolni, és ha elérted őket, és még mindig nem kerek a történet, akkor újra átgondolod merre tovább. Mit veszíthetsz, az erőfeszítéseket általában jutalmazzák, nem büntetik.:D

459. 82d45dcd14 (válaszként erre: 456. - Tiwish)
2014. júl. 7. 15:26

Hapsikám!

Azon kéne elgondolkodni,hogy miért nem sikerült!

Azért nem sikerült,mert még neked van helyed,tennivalód a világban!!

Ennyi...

Tippeket meg ne itt kérj,ha ki akarod nyírni magad!!

458. vbrigi333 (válaszként erre: 456. - Tiwish)
2014. júl. 7. 15:15
Miért akarod?
457. kristo_f (válaszként erre: 456. - Tiwish)
2014. júl. 7. 15:14

Vazze, a drága pia meg veszendőbe fog menni

Pia nélkül nem megy?


Hogy az ekézésen mást is irjak

Mi a fene az ami ennyire megutáltatja veled és más hasolóan gondolkodókat az élettöl?

Ha ez valami elmebetegség féle, akkor persze nem szóltam, mert hülyén működik az agy, amivel ovosok sem tudnak mit tenni

De ha nem ez akkor mi?


Mi az a nagy baj amit nem lehet megoldani

Itt korábban irta valaki hogy munkanélküli lett és a-miatt próbálkozott majdnem.

Én elég régen állásnélküli vagyok, de bizony dolgoztam évtizedek óta, mindenféle munkát ami nem a szakmám volt és nem azon járt az eszem hogy feldobom a talpam

Ha nincs a szakmában munka, másba kell kezdeni, ha otthagyott a barátnő/feleség, át kell vészelni egy időszakot és új kapcsolatot keresni, stb.


Az élet, még a legszarabb is, van olyan hogy érdemes élni érte

Mert nem a nagy dolgok teszik széppé, hanm, a mindennapi kis sikerek


De nézz csak körbe a halálos betegek között, nem hallottam hogy bármelyik is kilépett volna akaratlagosan az életböl, pedig vannak fájdalmas végek, ahol elfogadható lenne

456. tiwish
2014. júl. 7. 14:58
Nagyon sok félét kiprobaltam de nem sikerült egyik sem. Most egy tizemeletes házon gondolkodom bepialva a tetőről nekifutas. Csak a közelben nincs sajna így ez pontos tervezest igényel. Kicsit félek a magasba de a héten mindenképp meg kell lépnem. Tessék nekem szorítani végre lesz sikerelmenyem
455. tiwish (válaszként erre: 454. - Anita0314)
2014. júl. 7. 14:54
Megkerdezhetem hogyan csináltad?
2014. júl. 5. 17:50
Már voltam,de nem sikerült. 16 évesen.
453. tiwish
2014. júl. 4. 22:04
Éppen azon dolgozom co2 mergezesen
2014. febr. 20. 03:12
Majd meglátod;)
451. ronka
2014. jan. 15. 22:08
nem
2014. jan. 8. 17:50
most sűrgősen neki kell álljak nagytakarítani, mert esküszöm, hogy megőrülök!!!!!
449. angéla19 (válaszként erre: 448. - Egy nulla)
2014. jan. 8. 14:31
Én bíztatlak, hogy írjál és a jelekből ítélve vagyunk itt még jónéhányan:)
448. egy nulla (válaszként erre: 446. - Angéla19)
2014. jan. 8. 14:18
egy időben írtam verseket, de elvették tőle a kedvemet...most egy könyvvel próbálkozom, de nagyon döcögős...:((((
447. egy nulla (válaszként erre: 445. - 8e830f2dfa)
2014. jan. 8. 14:17
Nem szeretem a szerelmes verseket :P
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook