Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Voltál ma a Gólyavárban az agykontroll havi találkozón? fórum

Voltál ma a Gólyavárban az agykontroll havi találkozón? (beszélgetős fórum)


2011. jún. 8. 14:17

Szia, épp most léptem be, és látom, Te is most voltál itt.:)

Látod, olyan érdekes, én is mostanában gondoltam, h elmegyek egy 4 napos ismétlőre, de amikor felhívtam az Irodát, h van-e még a köv. tanf-ra jegy, tul.képpen lebeszéltek,h minek akarom mind a 4 napot megismételni, hisz már tudom az alapokat, menjek inkább az 1 napos ismétlőre.

Akkor ennyiben hagytam a dolgot, de ahogy filózgattam rajta, igazából nem a technikák miatt, hanem inkább az inspirációért mennék.


Amúgy ez a családállítás engem is annyira érdekel, könyvem már van róla.


Te is szoktál ismételni?


Én még az ősidőkben, asszem '94-ben végeztem, és azóta egyszer v talán kétszer ismételtem.

valahogy mostanában nagyon el vagyok kanászodva AK terén, pedig pont most nagyon kellene.

Hát persze ezen csak én változtathatok.:(:)

2011. jún. 8. 14:01

Bocsásd meg hogy a nevét nem tudom de ha a könyvesboltba (neten) megtalálod ki irta a tyúkok és marhák c. könyvet ... Na ő volt


előszőr elmesélte az életét... tönkre ment minden , házasság, munka...


látod megfogtál, mert annyi mindent mondott...

de az biztos hogy minden évbe 2-3x is elmegy a 4 napos ismétlőre, és naponta 4x meditál


azt hiszem igen , elment egy tenfolyamra, és hiába csinálta nem müködött, mire játszadozni kezdett, hogy talán nem jót kér...


és megváltoztatta kéréseit...


és visszajelzést is programozott magának, ha válasz a közelébe akkopr viszkessen a térde....


aztán sokat mesélt a tökeleteitgetésről, és hogy mi mindent kipróbált , ami engem megfogott vmi Heiling féle család... állitás? itt tudta meg hogy a nagyszüleinek milyen élete volt, és miért kapott ő a szüleitől azt amit kapott...


de volt terapeutánál is... sok féle dolgot kipróbált, de már sinen van az élete....


a megpróbáltatásait azért mondta el, mert van remény a reménytelen helyzetekben is

(AK-sok tudjuk) és hogy a HIT mennyire fontos


ha kérdésed van , bátran

5. Krisz 18 (válaszként erre: 3. - Mari20)
2011. jún. 8. 08:31

Nála(az írónőnél) is úgy történt, h az agykontroll indította el a spirituális úton?

Vagy leginkább megmaradt az agykontroll technikáknál?

4. Krisz 18 (válaszként erre: 2. - Mari20)
2011. jún. 8. 08:28
Sajnos nem. Készültem, de a férjem mondta hazajövet, h Győrben már jégeső esik, így lebeszéltem magam róla. (Nem Pesten lakom.)
2011. jún. 8. 07:22

Egy Irónő, érdekes volt.

Fiatal és elmesélte spirituális fejlődését... napjainkig


László bátoritotta irja meg a sikertörténeteit is.

2011. jún. 8. 07:21

Igen


és Te?

2011. jún. 7. 22:17
Milyen volt? Ki volt a vendég?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook