Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Voltál hasonló helyzetben? Csak egy gondolat... fórum

Voltál hasonló helyzetben? Csak egy gondolat... (beszélgetős fórum)


8. Cippora (válaszként erre: 1. - Eab6abb0fa)
2012. szept. 25. 15:04
Majdnem egy évig voltunk külön,azóta 8 éve vagyunk együtt.Sosem volt vita belőle,hogy a különlét alatt kinek kivel mi volt.Magánügy.Akkor mi nem voltunk együtt,jogtalan lett volna ezen vitázni.
2012. szept. 25. 11:54
Lassan 6 éve vagyunk külön, 5 évig rendszeresen szexeltünk. Az utóbbi egy évben csak egyszer, mert közben nekem is lett más. Mindig ebből van a vita. :S
2012. szept. 25. 11:53
Biztos nem mindegy hogy anno miért lett vége,vagy hogyan!
2012. szept. 25. 11:45

Szia,

voltam és nem jött be!

Mondjuk, jelenleg olyan kapcsolatban élek,akivel 15! év után találkoztunk újra, és egymásba szerettünk! De ez már más, mint amikor tinik voltunk!

Már 5 éve vagyunk együtt a legnagyobb egyetértésben és szerelemben!

2012. szept. 25. 11:15

Szia

Volt egy nagy szerelmem aztán egy nap szakított velem,mert azt mondta részéről elmult a szerelem!Nem kerestem többet nem is beszéltem vele,ő kersett de én elkerültem a dolgot!Aztán kb 1 év múlva talákoztunk véletlen!Ma a férjem és a 2. gyerekünket várom :)

2012. szept. 25. 10:57

Szia


Húúú, én pont most vagyok ilyen helyzetben. Anno, 2 évig jártam egy sráccal... aztán szétmentünk, mindenki ment a maga útjára... És nemrég találkoztunk egy buliba. Nem is beszélgettünk, nem is történt semmi, de aztán másnap mégis megkeresett. Beszélgetünk, és úgy tűnik a régi nagy szerelem nem múlt el nyomtalanul. Nekem közben született egy kisfiam, neki is sok kapcsolata volt, de abszolút nem vagyok féltékeny. Amúgy sem szokásom... De tényleg nem egyszerű ez az összejönni az exxel dolog. Aztán most hogy mi lesz velem és az exemmel... fogalmam sincs, de azt hiszem jó irányba haladunk :)

2012. szept. 25. 10:55
töltött káposzta esete...
2012. szept. 25. 10:53
Volt itt valaki olyan helyzetben, hogy 1 évig vagy tovább külön volt az exétől és utána újra egymásra találtak. De közben mindkettőnek volt más más kapcsolata, ha nem is komoly, de testi kapcsolat. Ebből nem volt gond, hogy "féltékenyek lettek volna arra az időre és azokra az emberekre akik mosolyszünetük alatt voltak"?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook