Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt valakinek mandulagyulladásos gyereke Angliában? Hogyan gyógyult meg? Mit használjunk? S.O.S. fórum

Volt valakinek mandulagyulladásos gyereke Angliában? Hogyan gyógyult meg? Mit használjunk? S.O.S. (tudásbázis kérdés)


2010. dec. 18. 22:43
Köszi, megpróbálunk otthonról hozatni!
2010. dec. 18. 17:29
nekem a méhész készítette, bele van kevrve a mézbe, és borzasztó sűrű valami!!!a virágpor nem tudom jó-e...
7. cac78ceb03 (válaszként erre: 5. - Kiraroli)
2010. dec. 17. 23:04

köszi!!!

Virágporunk van itthon, az nem jó? Vagy a propolisz a tuti?

2010. dec. 17. 23:04
vagy proplisz tinktúra... de a méz jobb!!!
2010. dec. 17. 23:03
próbálj beszerezni propliszos mézet!!!! azt 4-5 alkalommal egy kávéskanállal szopogasson el! tilos folyadékba keverve meginni!!!
4. cac78ceb03 (válaszként erre: 3. - Monácska30)
2010. dec. 15. 14:25

Köszi, megjegyzem az izladni zuzmót!! Ez mi? Tea, szirup? Itt lehet kapni?

Persze, hogy itt is vannak szerek, csak én nem itt nőttem fel, nem ismerem őket. Azért kérdezek olyanokat, akiknek van tapasztalatuk.

2010. dec. 15. 13:51
Szia, nálunk köhögésre az Izlandi zuzmó nevű gyógynövényes köhögéscsillapító a legjobb és ez nem gyógyszer, ill. amit az orvos felír, valamit csak adott, ott sem engedik a gyerekeket megfulladni, vehetsz patikában penicil tartalmú gyógyszereket, pl. algopirin v. nurofen ezek jó lázlehúzók, C vitamin ,mézes tea, kúp,és még a keresőbe üssd be hogy mandulagyulladás, sok minden találsz! gyógyulást, írj ha sikert ért
2010. dec. 15. 10:13
Két hónapja nem bír kigyógyulni a kisfiam, és már nagyon unom. Úgy tűnik, orvoshoz hiába viszem. Ha tudtok valami gyógyszertári vagy nem gyógyszertári szert, amit itt be lehet szerezni, és használt, írjatok, kérlek! Tapasztalatok is érdekelnek: meddig húzódhat el egy ilyen ebben az országban? Milyen tünetekre számíthatok még (már van: láz, gyengeség, fuldokló köhögés, véres köpet) ?
2010. dec. 15. 10:10
Volt valakinek mandulagyulladásos gyereke Angliában? Hogyan gyógyult meg? Mit használjunk? S.O.S.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook