Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt valakinek a környezetében Szamárköhögéses felnőtt? fórum

Volt valakinek a környezetében Szamárköhögéses felnőtt? (beszélgetős fórum)


2014. ápr. 29. 10:21

jé, ilyen topik is van???


én most vagyok benne... de hogy hol a fenében szedtem össze???


egyébiránt most már teljesen jól elvagyok vele, az eleje viszonz kiborító volt. rohamokban érkező köhögés simán hányásig...

7. 83e25137af (válaszként erre: 3. - Zsú1965)
2010. dec. 13. 09:40
Én úgy köhögtem gyerekkoromban. azt mondta a doki kinövöm. azóta is növöm.. asztma lett belőle..
2010. dec. 13. 09:36
nem lehet hogy száraz a levegő a lakásban? én is most tervezek egy kis edényben vizet tenni az ablakba, mert folyton ki van száradva a szám reggel és a gyerekek is isznak éjjel, pedig nem szoktak
5. homern (válaszként erre: 1. - 43b8d0cd13)
2010. dec. 13. 08:56
Én 3 hétig köhögtem úgy,mint aki mindjárt megfullad...nagyon minimális mennyiség szakadt fel néha.2 nap alatt a stodal megoldotta.Próbáltátok már?
2010. dec. 13. 08:53

mit lehetne tenni már 1 hete tartó köhögéssel,hörgőtágító köptető nem használ,előtte a köhögéscsillapító szirup sem hatott túlzottan,rengeteg gyógytea,vitamin és nemigazán van javulás.

Tavaly köhécselt itthon fűtésszezonban,de többszöri allergia vizsgálat sem mutatott ki semmit,tüdőszűrés sem,az aerius tablettától elmúlt egy idő után sőt akkor még a salvus vizes inhalálás is jó volt.De most nem.....

2010. dec. 13. 08:41

A szamárköhögéses gyerek pontosan úgy köhög, rekedten, mélyen, mint amikor egy csacsi iázik.


Felnőttről betegről még nem is hallottam.

2010. dec. 13. 08:35
Szamárköhögés tudtommal nincs magyarországon már elég régen, oltanak ellene. amúgy is gyerekbetegség.
2010. dec. 13. 08:22
Kíváncsi lennék felnőttnél milyen ez a betegség, a párom már egy hete köhög sokat nem szakad semmi,gyógyteázik szedi a vitaminokat,forró italport ,inhalál de nem érzek javulást.Nem tudom mit tegyek,dokihoz csak csütörtökön tud menni...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook