Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Volt valaki már a budapesti Aquaworld-ben? fórum

Volt valaki már a budapesti Aquaworld-ben? (tudásbázis kérdés)


1 2
34. emagdi (válaszként erre: 33. - Anzsu6)
2015. jan. 26. 14:23
van többféle, különböző "gyorsaságúak".
33. anzsu6
2015. jan. 26. 14:09
Mi most készülünk. Aki már volt megírná, hogy a fedett részben milyen csúszdák vannak! A képekről amiket a neten találok nem derül ki számomra... Köszönöm!
2013. márc. 1. 19:52
én voltam 1x és imádtam :DDD most is készülök de nem birok eljutni :DD
2009. aug. 15. 20:39

mondjuk mi 200 km-ről mentünk fel...és még így is megérte sztem az egész napot!

Vizsgaidőszakban biztos hogy visszamegyünk relaxálódni, akkor már csak pár kerületet kell utaznunk :)

de csakis hétköznap...

30. emagdi (válaszként erre: 28. - 6a98b3b9fa)
2009. aug. 15. 20:09

ok, csak azért kérdezem mert ennyi pénzből már kb le lehet menni velencére is (vagy talán még győrbe is), ahol tudom, hogy teljesen jó és nem zsúfolt szaunaparkok vannak.

szóval azért kérdeztem, hgoy érdemes-e elmenni egyáltalán ebbe az aquaworld-be,vagy járjunk továbbra is a jól megszokott helyekre:)

29. emagdi (válaszként erre: 27. - 6a98b3b9fa)
2009. aug. 15. 20:07
ok, bocs figyelmetlen voltam, tényleg írtad:)
28. 6a98b3b9fa (válaszként erre: 25. - Emagdi)
2009. aug. 15. 19:27

ezt is írtam h sóbarlang, orosz szauna, kezdetben az aroma sem működött azt délután kapcsolták be.ezt is írtam h kb 3-4 hely nem működött.

annyi ember volt hogy sztem pont elégséges volt, egyedül az infrát meg a tepidáriumot nem tudtuk kipróbálni, a többi hely pl. bio volt hogy sokáig üres volt.ki-be járkálás nem nagyon volt ált. pl a finnben ha a 16 férőhelyre már 5-6 ember beült akkor több nem jött be

27. 6a98b3b9fa (válaszként erre: 26. - Emagdi)
2009. aug. 15. 19:25
írtam a gőzről h elég élvezetes...mást mit?körbe ülünk a gőz körül és totál párás minden...kb 10 ember fért be, és tele volt, de azért le lehetett ülni
26. emagdi (válaszként erre: 24. - 6a98b3b9fa)
2009. aug. 15. 14:37
feltűnt, hogy a gőzről nem írsz semmit. az sem működik 7köznap?
25. emagdi (válaszként erre: 24. - 6a98b3b9fa)
2009. aug. 15. 14:26

köszi:)

végre valaki írt személyes tapasztalatot:)


egyébként mennyien voltak a szauna részlegben? (azt írtad, hogy az infraszauna mindig tele volt, ez nem túl pozitív)

többi szaunában volt nagy ki-be mászkálás?


a csökkentett mód mit jelent? mi nem működött? (a sóbarlangot írtad, de az engem spec nem érdekel, úgyhogy az számomra nem baj:))



merülőmedencének meg elég meleg a 18C-os, bár sajna már más helyen is láttam, hogy ilyet tesznek be, de közel sem hűt le annyira szauna után mint az 5-10 fokos víz.


de azért majd egyszer lehet, hgoy elnézek ebbe az aquaworld-be.

2009. aug. 15. 14:19

nos sikerült eljutni, pénteken voltunk.Hétköznap a szauna csökkentett módban megy de nagyon jó hangulatot igéz!!!

minden bemenetelkor kell becsekkoltatni az órát de az csak 1x számláz!adnak szürke lepedőt ráülni így nem kell törülközöt sem vinni.kijáratkor egy nagy kosárban gyüjtik a szennyest.

körfolyosós, középen a tepudárium ahova nem fértünk be mert mindig feküdtek benn.mellette rengeteg zuhanyzó ami azért is különleges mert nem csak fentről hanem oldalról is fecskendezi a vizet.Nem üzemel a sókamra...Ami még nem ment az orosz szauna, meg még vagy 2 féle.Hatalmas élmény volt a bio szauna a kamilla illattal meg a váltakozó fénnyel meg a zenével.Infra szauna annyira közkedvelt h mindig tele volt.Az aroma kabinban apró spot lámpák vannak és 5 percenként más illat áramlik a sarokból 50 fok van bent...A finn szauna nagyon jó, imádtam, kb 90-95 fok volt..vele szemben a nagyon hideg 18 fokos merülőmedence, mellette a jégkamra igazi sarki hangulatot varázsolva, és nagyon jól esik a 15 perc izzadás után pár percet ott eltölteni.hókristályokat is gyárt valami szerkezet..a gőzkabin is nagyon élvezetes és még az tetszett hogy minden helyre 8-16 fő befér zehát nem kicsi...összességében teljes mértékben megéri azt a pár száz ft-ot!kiváló relaxációs lehetőség

2009. aug. 12. 21:23

szauna bővebben és pontosabban mint előbb...majd ha megyek akkor írok személyes élményt is


Testet-lelket nyugtató élmények


A hegyi folyó alatt kialakított keleti hangulatú és belsőépítészetében is harmóniára törekvő térben helyezkedik el a szaunavilág, amely egyszerre több mint 200 fő befogadására alkalmas.


A szobahőmérsékletű, fűtött ágyakkal felszerelt tepidárium, valamint a gőzkabinok és az aromakabinok illatos gőzei nemcsak az orrot kényeztetik, hanem átjárják a vendég minden egyes pórusát.


A magas hőmérsékletű finn szaunát hókamra egészíti ki, ahol jégkamra segíti a fokozatos lehűlést. A sokak által kedvelt infraszauna mellett bioszauna illetve egyedi kialakítású Kristály, valamint Orosz szauna is szerepel a kínálatban.


A Kneipp-medencében végezhető fürdőkúra a hideg és a meleg víz váltakozása által előidézett enyhe ingerek elvén alapul; serkenti az anyagcserét és élénkíti a vérkeringést.

2009. aug. 12. 21:20
még nem üzemel és így pár száz fttal olcsóbb a jegy is :)
2009. aug. 12. 21:14
üdv. csak a szörfmedencével vigyázzatok, hátha mégsem sikerül megjavítani...
20. 6a98b3b9fa (válaszként erre: 18. - Emagdi)
2009. aug. 12. 20:46
honlapjukon van kifejezetten ilyen rész, hétköznap 400, hétvégén 600 ft a belépö van sókamra, infraszauna, jégbarlang h lehütsd magad, olyan medence ami változtatja a hőmérsékletet stb...
19. potyek (válaszként erre: 17. - 6a98b3b9fa)
2009. aug. 12. 20:42
Ingyenes a parkolás
18. emagdi
2009. aug. 12. 17:57
a szaunapark részéről még mindig nincs infója senkinek? :(
2009. aug. 12. 17:02
A parkolásról tud esetleg valaki valamit nyilatkozni?(ingyenes vagy fizetős?ár?)
2009. júl. 15. 14:53

Párommal mi is ide tervezzük a nyaralást decemberben, mert nyaralni nem tudunk. A debrecenit csak ajánlani tudom, Mogyoródról is csak jót tudok mondani. Most a pesti jönne majd. Szeretjük az ilyen helyeket, főleg egyszer majd gyerekekkel.

Remélem lesz több tapesztalat itt!

15. potyek
2009. jún. 14. 09:16

Tegnap voltunk mi is és nagyon klassz volt.

Az előző hozzászólásomat elgépeltem: a csúszdák nem túl veszélyesek!Tehát a NEM maradt ki!:o)

Az éttermi rész megfizethető és lehet válogatni.Kellemes az úszómedence,gyönyörű a kinti rész; igaz a nagy szél miatt nem lehetett napozni,illetve vizesen kimenni,mert hűvös volt.

Csak egy dolog nem tetszett: az csúszdáknál az ablakokat kinyitottá a felügyelők,és igen hűvös volt várakozni.

A kedvezményes egész napos belépőket december 31-ig lehet venni.

14. potyek
2009. máj. 18. 13:37

Szombaton tervbe volt hogy megyünk,de csak a két gyerkőcöt tudtuk elvinni és értük menni; mert a munkánkkal túl későn végeztünk és nem jutott idő egy kis áztatásra,pedig nagyon szerettem volna:o(

A gyerekek tapasztalatait megosztanám veletek:

szombat 10-kor alig volt valaki;szép szellős modern hall; sok pénztárral.

A gyerekek (14évesek) kaptak egy-egy műanyag karórát; amely nyitotta az ajtókat, az öltöző szekrényt és figyelem:pénzt nem kellett náluk hagyni és remegni, hogy elveszítik,ellopják; mert a büfében az karórára lehetett fogyasztani.

Tettem be nekik üdítőt; így csak kaját vettek.Féltem hogy elszalad velük a ló és egy vagyont fogunk fizetni,de nem volt vészes egész napra!:o)

A csúszdák indulási helyéhez lift vitte fel őket; automata adagolta a matracokat.

Sok élménydús csúszda,de túl veszélyes elemekkel.

A szauna is nagyon tetszett nekik,pedig a gyerekek nem nagyon szeretik.

Azt mondták úgy elrepült az idő, hogy észre sem vették.( 10-21 óráig!!!)

Remélem mi is kipróbáljuk hamarosan!

13. meric
2009. máj. 14. 11:24

Sziasztok!

Sajnos nincsenek jó tapasztalatok vele.

A kereszlányomék voltak téliszünetbe nem sokkal nyitás után. A 4 éves kislány uszodaszemölcsöt kapott amit azóta sem sikerült maradéktalanul eltűntetni.

Tudom, ezt bármilyen vizes közegbe össze lehet szedni, de azért gondoltam megosztom veletek.


Üdv

12. emagdi
2009. máj. 14. 11:22

a szauna részlegről még mindig semmi infó?

csak volt már valaki ott is! ?:))

2009. máj. 14. 11:18

Mi is voltunk, szuper volt!!

Úgy csúszdáztam, ugráltam, mintha 10 éves lennék:)

Pedig már régen nem:)

2009. ápr. 30. 18:58
Mi hétköznap direkt kivettünk egy nap szabit és akkor mentünk! Alig voltak sorban állni szinte nem is kellett és a jegy is olcsóbb!!!! Nekünk egy nagyon kellemes élmény volt :) Viszont a Mogyoródi csúzdaparkban nekem a csúzdák jobban tetszenek! Úgyhogy nyáron oda megyünk majd, télen-ősszel-tavasszal meg az Aquaworldbe... :)
2009. ápr. 30. 17:47
Azt írják, hogy holnap (május 1-én) kinyit a kinti is, csak kérdés, hogy mennyire lesz hideg a víz?!
2009. ápr. 30. 17:46

Hát igen, mert akkor kedvezményes.Sőt most a napijegy is olcsóbb lett és családi jegy is van.Az biztos, hogy a sok sorban állás megkeseríti az élményt:o(

Tavaly voltunk Mogyoródon,de idegbaj lettem a kígyózó soroktól

7. emagdi (válaszként erre: 6. - Marylu93)
2009. ápr. 30. 17:46
és a szauna részleg milyen?
2009. ápr. 30. 17:34
Szia! szerintem megéri, de ha lehet nem hétvégén, és nem az esti órákban. Mert baromi sokan vannak, ezért a csúszdákhoz nagyon sokat kell sorba állni.
2009. ápr. 30. 16:59

A férjem volt már, ő ódáig van érte, azóta engem is el akar vinni. Szerinte fantasztikus.

Amiket fényképet láttam róla, azok nagyon jók.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook