Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Plázákban hogy oldják meg a létszámkorlátozást? fórum

Plázákban hogy oldják meg a létszámkorlátozást? (tudásbázis kérdés)


1 2
35. janszi
2021. ápr. 9. 20:38
Betojás,ma láttam az egyik Lidben,hogy az őr nyomogat a bejáratnál egy ketyerét a be és az üveg mögött kilépőket számolva,meg mintha még valamit csekkolna,mert mondta hogy mehetek...Még jó hogy átlát a kilépőkre is omg.Mi jöhet még?Persze hogy kormányunk fizeti ezt is...
34. birebora (válaszként erre: 23. - Epresturmix)
2021. ápr. 9. 17:52
Ugyanígy gondolom, megveszem amit kell és heti 2x megyek, ahogy eddig is. Kíváncsi a fene a tömegre.
33. aszparagusz (válaszként erre: 30. - Babyapocakban)
2021. ápr. 9. 17:51

Nem tudom.

Én csak a tegnapi tapasztalataimat tudom írni:

Budapest, Árkád bevásárlóközpont, nagyon kevesen voltak.

32. Piroska52 (válaszként erre: 25. - Babyapocakban)
2021. ápr. 9. 17:49
Én teljesen megértek mindenkit, csak azt nem értem, hogy mért kell az üres bevásárló kocsit toligálni, mert apuka, aki kint is maradhatna a gyerekkel, mindenképpen be akar menni, amig a másik aki egy kiló kenyeret akar, nem mehet be,és csak csendben mondom, hogy bent a boltban ténferegnek össze-vissza, a többi meg kint kiabál, hogy ,,,,na inkább nem mondom, a spárban ma is belehetett menni simán, nem áll őr az ajtóban, akinek mellesleg 14-órán keresztül kell hallgatni, és udvariasan megköszönni a türelmet a várakozoknak, na erről ennyit.
2021. ápr. 9. 17:23
Zárt piacon voltam ma. Mindenki egymás nyakába lihegett.
30. babyapocakban (válaszként erre: 28. - Aszparagusz)
2021. ápr. 9. 15:11
Csak épp a népsűrűség nem olyan, mint egy átlagos közterületen. Inkább mint a metró lépcsőjén reggel 7-kor.
29. michelle.r (válaszként erre: 27. - Aszparagusz)
2021. ápr. 9. 08:47
Ez a leglogikusabb számlálás.
28. aszparagusz (válaszként erre: 24. - Babyapocakban)
2021. ápr. 9. 08:28

Az üzletekre vonatkozik a korlátozás.

A "közlekedő rész" ugyanúgy funkcionál, mint más közterület.

27. aszparagusz (válaszként erre: 18. - Michelle.r)
2021. ápr. 9. 08:27

Én tegnap voltam a Müllerben.

Ott mindenkinek külön kosarat kellett venni, csak annyi kosár volt, amennyien egyszerre bent lehettek.

26. aszparagusz (válaszként erre: 21. - Piroska52)
2021. ápr. 9. 08:24
Ez a legegyszerűbb módja annak, hogy számon tudják tartani, mennyien vannak az üzletben.
25. babyapocakban (válaszként erre: 21. - Piroska52)
2021. ápr. 9. 06:52

Nem akarlak megbántani, de próbáld megérteni, hogy vannak emberek, akik csak abból értenek, hogy nincs több bevásárlókocsi. Én teljesen észszerűnek tartom ezt, mert ha nincs ott kocsi, nem kiabál majd annyi ember a biztonsági őrrel, a kevésbé intelligenseknek is egyértelmű a helyzet.

A házaspárokat meg a komplett családi vásárlókat nem értem. A férj nem bír ki 20 percet odakint, amíg a nej bevásárol? Esetleg nem tudna a gyerekekkel kint maradni addig?

2021. ápr. 9. 06:48

El nem tudom képzelni, hogy egy nagyobb pesti plázában mit csinálnak. Rengeteg a bejárat, rengeteg az ember. Most meg pláne ott turistáskodnak majd...

Én a gyerekekkel más programot csinálok, nem rohanok rögtön bevásárolni velük. Ha ki akarok mozdulni, inkább a természetbe megyek. A gyerekeknek is jobb program, a levegő is jobb, mint egy boltban.

2021. ápr. 9. 04:50
Nem tudom. Nem szándékozom plázába menni! Holnap reggel tartunk egy nagybevásárlást és részemről letudva a boltbajárás és az idegeskedés ami ezzel járna. Nem vagyok hajlandó ebben résztvenni! Nektek jó szórakozást!
22. andi6020 (válaszként erre: 21. - Piroska52)
2021. ápr. 8. 22:06

Soha semmi nem jó. Amíg időkorlát volt, létszámkorlátot akartak. Most meg ez a rossz.

Mindig mindenkinek büdös még a szar is .

2021. ápr. 8. 22:01

Az is hülye volt aki kitalálta,

Ma a Lidl-ben láttam,házaspárok kettő kocsival,egyik megpakolva,másikat apuka tolja üresen utána.

1 kg kenyeret nem vehetsz kocsi nélkül.

Remélem az az agyatlan aki kitalálta,hamar észheztér.

20. andi6020 (válaszként erre: 18. - Michelle.r)
2021. ápr. 8. 20:48

Ne is. Picik még. 😉

Amúgy lövésem sincs. Nem voltam még boltban mióta ez van.

19. vivo44 (válaszként erre: 18. - Michelle.r)
2021. ápr. 8. 20:46

Szerintem ahol a kosaras számlálás van, ott természetesen a lányodadal menjél és vegyen kosarat, így kettő lesz.

Hiszen a szabályozás az én értelmezésem alapján nem csak követelményeket támasztanak, hanem jogokat is. Melyek alapján a lányodnak is joga van ahhoz a 10nm-hez, hogy nehogy megfertőzze valaki.

18. michelle.r (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2021. ápr. 8. 20:37
És ha a gyerekem jön velem, két kosarat vegyünk? Tudom, ne jöjjön, de nem fogom a kocsiban hagyni a parkolóban.
17. Channa* (válaszként erre: 13. - Globus)
2021. ápr. 8. 20:32
Azt én se szeretem...
2021. ápr. 8. 20:26
Én ma voltam a T betűs nagyáruházban, a kutya se foglalkozott azzal hányan mennek ki-be.
15. Banános Zselé (válaszként erre: 1. - SzánI.)
2021. ápr. 8. 20:04
kint várakoznak, majd be engedik ha ki mennek
14. libikóka (válaszként erre: 1. - SzánI.)
2021. ápr. 8. 19:57
Egyikben pl bemehetsz a pláza épületébe korlátozás nélkül,azon belül boltokba meg kosárral van kiszámolva.
13. globus (válaszként erre: 8. - Channa*)
2021. ápr. 8. 19:55
Én soha nem vittem kerekes kocsit, hanem kézi kosarat, vagy ha többet vásároltam, a húzósat. Kedd óta ezeket elrakták, csak kerekes szekér van, kötelező.
12. vivo44 (válaszként erre: 11. - Channa*)
2021. ápr. 8. 19:52

Nekünk a Praktikerbe nem szóltak, csak annyit kérdezett a hölgy, hogy: "Hatan?"

A többit pedig párom beszélte a nővel (a rendszert).

11. Channa* (válaszként erre: 10. - Vivo44)
2021. ápr. 8. 19:44

Óóóóó, mi azt beszéltük meg, hogy majd mindenki külön kosárral jön be a boltba;)


De akkor nem kell, mert mehetünk együtt is...

10. vivo44 (válaszként erre: 8. - Channa*)
2021. ápr. 8. 19:37

Igen családi.

Végre több, mint 1 év után kimozdultunk a gyerekekkel, akiket állítólag ugyanúgy "darabra" számoltak.

6-an mentünk be.

1 kosarat vettünk el.

Nem, nem a kosarak száma számított, mert már a bejáratnál lévő üvegajtónál számolta a kütyüvel a hölgy a létszámot, a kosarak onnan 5-8 méterre vannak.

Egyébként mutatóba egy kosarat vettünk, de nincsen a kosarak számának jelentősége.

2021. ápr. 8. 19:21

Én ma láttAm az egyik üzletben, hogy bár biztonsági őr állt az ajtóban, a nyitott ajtón bement egy nő. Az őr utána rohant és elég durván kirángatta. A nő mérgében mondta h . sietne és szólni fog O Viktornak. Mire az őr. annak szólhat, az ő rendelete

LegAlább feldobták a hangulatot. ja és pofára megy a beengedés, - nekem még eddig mázlim volt.

8. Channa* (válaszként erre: 6. - Vivo44)
2021. ápr. 8. 18:52

És családi vásárlást tartottatok?

Ketten mentetek be, de egynek számoltak kifelé?

Két kosarat vittetek?

2021. ápr. 8. 18:35
Ahogyan akarják, bánomisén.
6. vivo44 (válaszként erre: 1. - SzánI.)
2021. ápr. 8. 18:16

Nem pláza ugyan, de pl mi ma voltunk egy nagyon nagy P. betűs áruházban, ahol az ajtóban egy digitális eszközön számolták az emberek létszámát. Párom rákérdezett a működésére és a rendszer úgy van, hogy amennyien fizetnek, annyival csökken, amennyien bemennek annyival nő a létszám. Ha eléri a megadott létszámot a rendszer, akkor egy figyelmeztetést küldenek az ajtónál álló hölgynem (ez esetben), aki nem enged be több embert, míg a rendszer nem érzékeli, hogy fogytak volna "darabszámra" az emberek.

Szerintem a plázákban is hasonlóan működhet.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook