Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Volt valaki közületek Csernus Imre előadáson? fórum

Volt valaki közületek Csernus Imre előadáson? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. nov. 8. 11:02
igen
44. sercegnő (válaszként erre: 43. - 83ff5144bd)
2011. nov. 3. 13:19

nincs azzal semmi baj, ha valaki sokaig lelekben gyerek marad! engem is basztattak evekig, hogy ne igy, hanem ugy csinaljam, most mar ugy erzem, hogy kiszakadtam a Gyermeki voltombol, es k***ara hianyzik! Az, aki azt akarja, hogy nojjel fel, az tulajdonkeppen szeretne olyan lenni, mint Te.

Ha van munkad, csaladod, akkor felelosseget mar vallalsz, nagyon rossz uton mar nem lehetsz. Maradjatok meg a gyermeki burkotokban! :)

2011. nov. 2. 13:53
én nem voltam, de szívesen mennék... értelem kérdése őt megérteni? nem hiszem...én kijártam az általánost,gimnáziumot, majd egyetemet(eü-t) de még sok mindenben elég gyerekes a felfogásom.. a környezetem szerint főleg! és mostanában kezdem belátni,hogy igazuk van.. DE ennek ellenére mégis maximálisan értem amit mond! még az én sajátos gyerekes felfogásommal és értelmi szintemmel is.. mostanában sokat hallgatom a riportokat, előadásokról készült videót.. és elgondolkodtam... lehet majd most fogok szép lassan megérni, és felnőni... most... 23 évesen... de ez még mindig nem késő.. :) de inkább később,mint soha! :)
2011. aug. 5. 09:28
Én voltam itt az előadásán,voltak vagy 350-n sok férfi is volt,idősebb és fiatal is.Kiváncsi voltam milyen élőben és hogyan viselkedik.Ismerőseim rendezték az előadását és igy voltam.Ránézésre kitudja választani a pácienseket és meg mond róluk mindent.Nekem nagyon tetszett az előadása.
2009. okt. 15. 20:11

Én olvastam a Nőt...ennek ellenére mégse tudom ősszefoglalni.. mivel nem olyan mint egy romantikus regény, hogy van egy cselekménye..

Női jellemről, annak kialakulásáról, avagy "nem-kialakulásáról" szol. Példákkal mutatja néhány helyen be, hogy abban a bizonyos esetben mitől nő, vagy nem nő valaki..

Egyszerűen annyira összetett könyv, hogy nem lehet pár mondatba úgy összefoglalni, hogy az, azt adja vissza, amit a könyv nyujt.

40. tnde
2009. okt. 15. 17:50
A férfiakat igyse-úgyse lehet igazándiból megérteni.Higgyétek el, nekem három van belőle itthon.A férjem, és a két nagy kamasz mamlasz fiam.Ahányan vannak annyifélék.
2009. okt. 15. 16:51

Senki???

Akkor azért az igen is vitatható,hogy mi múlik itt az értelmi szinten. Mert ha engem megkérdeznek egy olyan dologról,amit láttam,hallottam vagy olvastam,össze tudom foglalni pár mondatban,hogy miről szólt!

Most akkor kinek van baj az értelmi szintjével? Annak aki ott volt,nagyon dicsérte, több előadáson is részt vett már,de nem tudja megfogalmazni röviden tömören az ott elhangzottakat. Vagy azzal van a baj,aki ott volt,össze tudja foglalni,de mégse lett okosabb és nem került közelebb,hogy megértse a férfiakat???

2009. okt. 15. 10:22

Akkor ezek szerint senki nem tudja néhány mondatba összefoglalni a férfit vagy akár a nőt???

Tényleg véleményekre vagyok kíváncsi! Én elkezdtem olvasni a könyvet,de valahogy nem tudok továbbjutni, nagyon szeretek olvasni,ilyen ritkán fordul elő,hogy megállok egy könyvnél,mert nem tudok továbbjutni!

37. Kmeli (válaszként erre: 30. - Tnde)
2009. okt. 15. 00:14
De,múlik az értelmi szinten.Egy olyan embernek aki alacsonyabb színvonalon vagy értelmi szinten szemléli a dolgokat,az embereket,önmagát és a világot,hiába magyaráz még a Csernus doki is,mert nem fogja megérteni.
36. tnde
2009. okt. 14. 18:29
Olvasd el a Férfi cimű könyvét,de véleményem szerint nincs olyan érdekes mint a Nő cimű.
2009. okt. 14. 17:05
Én csak szerettem volna megtudni,hogy milyen is a férfi! Ha valaki volt itt ilyen előadáson szívesen venném,ha megírná nekem akár itt fórumon vagy akár privátba!
2009. okt. 13. 21:34
igen.
33. psycheee (válaszként erre: 27. - 021a029148)
2009. okt. 13. 20:55
Igen.
2009. okt. 13. 18:51
Én imádom CSernus dokit, de még nem voltam előadáson Tőle...
31. spinneli (válaszként erre: 29. - Tamara2009)
2009. okt. 13. 18:15
lehet neked ennyi volt a lényeges belőle.
30. tnde
2009. okt. 13. 18:01
Szerintem nem azon mulik, hogy kinek milyen az értelmi szintje,hogy megérti-e amit mond.Őt nem érteni kell,hanem odafigyelni arra amit mond.És akkor talán mindenki magára ismer egy kicsit.
29. Tamara2009 (válaszként erre: 28. - MelisUK)
2009. okt. 13. 17:19

Köszi a minősítést. Szerintem az, nem az emberi színvonalon múlik,hogy valakiben csalódsz, mert az az ember,akit én láttam előadáson köze nem volta a tv-ből ismert személyiséghez.

Aki volt már férfi előadáson,árulja már el nekem,hogy miért nem lettem okosabb?

Mert mondom,az ember folyton azt, hajtogatta 2órán keresztül,hogy csak akkor lehet férfi,ha az apád kimondja,hogy szeret téged!

2009. okt. 13. 14:42
Anyum és a húgom voltak előadásán, értelmes dolgokról beszél. Azon nem csodálkozom, hogy jó néhányan nem értik, hisz az emberek zöménél nem valami magas az értelmi színvonal. Annak pedig, aki mégis próbálkozik a megértésén, annak gratula, hogy igyekszik, menni fog, csak türelmesnek kell lenni.
27. 021a029148 (válaszként erre: 26. - Psycheee)
2009. okt. 13. 13:51
Te már olvastál tőle valamit?
2009. okt. 13. 13:15
Hogy-hogy nem értitek, mit ír? És aki nem érti, minek olvassa el a többi könyvét?
2009. okt. 13. 12:19

Olvastam a könyveit. Előadáson sajnos nem voltam,de a neten láttam már.

Nekem szimpatikus, nagyon bejön a stílusa,még akkor is ha egy-két paciensével nyersen,flegmán beszél. Véleményem szerint mindenkit a saját terápiája szerint kezel,hiszen van akinek még ez a sokkhatás is kevés.

2009. okt. 13. 12:03
én régebben a főiskolán jó volt.
23. tnde
2009. okt. 13. 12:02
Szerintem se.Sokszor olyan ellentmondásos a mondandója, hogy csak kapkodom a fejem.De viszont szeretem hallgatni, mert olyan jól meg tudja mondogatni, hogy az ember csak néz kifele a fejéből,uristen ez tényleg igy igaz.
22. 236fe2f68e (válaszként erre: 14. - Tnde)
2009. okt. 13. 12:01
Én olvastam, nekem nagyon tetszett. Habár néhol, nyers a stílusa, de nekem pont ezért tetszik. Nagyon jó könyv volt. Remélem hamrosan megvehetem és magaménak tudhatom.
2009. okt. 13. 11:59
sztem ő se tudja...
20. tnde
2009. okt. 13. 11:58
Azt irja a könyvében,hogy mi is tehetünk arról, hogy a férfiak olyanná vállnak amilyenek.Lehet, hogy van benne valami igazság,szerintem.Nem tudom,de saját magukat ocsárolja a könyvben.Részint meg a nőket okolja, hogy milyenek lesznek a férfiak.Igazándiból már nem is tudjuk, hogy ki is a hibás.
19. 021a029148 (válaszként erre: 18. - Tamara2009)
2009. okt. 13. 11:18
És mi miatt nem tudsz tovább haladni a könyvben?
18. Tamara2009 (válaszként erre: 17. - Psycheee)
2009. okt. 13. 11:07
Megvannak a könyvei,de igazság szerint valahogy nem tudok továbbjutni az 50.oldaltól. Az előadástól azt vártam, hogy igen is valaki meséljen frankón a férfiakról, a típusaikról,hogy ki miért milyen és miért lesz valaki ilyen-olyan-amolyan. Ehelyett szinte 2órán keresztül azt hajtogatta,hogy csak akkor válhatsz férfivé,ha az apád azt mondja neked,hogy fiam szeretlek. Szóval,nem lettem okosabb egyáltalán és a közönséget nézve,nem csak én voltam így vele,hogy untam már a banánt!
17. psycheee (válaszként erre: 13. - Tamara2009)
2009. okt. 13. 10:11

Mit vártál és mit kaptál, hogy ennyire más volt számodra?

A könyveit olvastad?

16. tnde (válaszként erre: 15. - 021a029148)
2009. okt. 13. 09:48
A lényeg.Olvasd el,ezt igy nem lehet összefoglalni.De rólunk szól.Mindenki talál magáról valami lényegeset.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook