Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt valaki hajgyógyásznál hajhullás miatt? fórum

Volt valaki hajgyógyásznál hajhullás miatt? (beszélgetős fórum)


2018. jún. 8. 23:40
Sziasztok! Nagyon jó orvost keresek aki tényleg! Ért a hajhoz, arra specializálódott és megtudja mondani a hajhullás igazi okàt! Ajànljatok kérlek bevált, tapasztalt orvosokat, és írjátok meg tapasztalataitokat! Nekem 4 éve hullik a hajam, voltam endokrinologusnál , kivetettem a mandulámat, szedtem draga gyógyszereket! Elszeretnék menni egy olyan orvoshoz aki a hajra specializàlodott. 22 éves lány
2011. okt. 22. 13:43

Én most újra a Plantur 39 sampont kezdtem el használni tavaly is megállította a hajhullást de abba hagytam.

Igen nagyon drága terméket nem fogok használi.És az volt az érdekes mikor odamentem a hajgyógyászhoz már ott volt egy csomó ilyen Acitv prospektus szóval bizti reklám fogás:(

Hú engem vizsgáltak már annyit de sehol semmi igy ebben a samponban bizok igaz ez is drága de legalább 3 hónapig elég és jó bőrgyógyászom ajánlotta

3. ade3888e36 (válaszként erre: 1. - 7144101303)
2011. okt. 22. 13:04

Ezek a hajgyógyászatok le vannak szerződve egy-egy márkát képviselő céggel és bármi is a problémád, az ő termékeiket fogják felírni.


Az hogy zsíros a fejbőröd, csak egy tünet. Tudni kéne mitől zsíros és az ellen tenni.

A hajhullásnak több ezer oka lehet. Nem lehet csak úgy egy kis fejbőrkamerázás után biztosan megmondani. Lehet hormonális, pszichés vagy szervi baj is az oka. Ez nem látszik kívülről. Ha most elkezded kezelni a sokezres cuccokkal akkor a kúra erejéig meg még talán pár hétig rendbe jöhet a hajhullásod de ha abbahagyod, újra elkezdődhet.


Régen, mikor még a emberek nem használtak ennyi terméket a hajukra, nem volt ilyen általános a zsíros haj problémája. A most kapható samponok, kondícionálók teli vannak olyan dolgokkal amik bevonják a hajat és a fejbőrt. Ez is kiválthatja a zsírosodást. Próbáld meg elhagyni ezeket és megnézni mi törtnéik. Vegyél valami egyszerű sampont vagy természetes alapút, esetleg babasampont és egyáltalán ne használj kondícionálót. Egy ideig nem lesz selymes, gyönyörű a hajad mert nincs több glicerin meg szilikon ami széppé tenné a felszínét de ettől nem lesz egészségtelenebb. idővel ahogy kitisztul a hajad, normalizálódik faggyútermelés is és nem fog ennyire zsírosodni. A fejbőr elvileg tudja önmagát szabályozni. Akik rasztáztatják a hajukat, havonta egyszer mossák meg. Ismerek egy ilyen lányt és még egy hónap után sem zsíros a haja, csak hát szmogos meg ilyesmi és azért havi egyszer ildomos megmosni.

A gyógyszerek általában csak a tüneteket szüntetik meg.


Ha gyulladás van a szervezetedben akkor azt kéne megszüntetni.

2011. okt. 22. 12:51

Annyi pénzért én sem venném ki. Nekem is hullik a hajam, úgy véltem a fogam miatt, hát kihúzattam, a baj csak az hogy már annyira hullott a hajam mire rászántam magam és azt mondta hogy 6 hét míg megáll a hullás. 1 hét pár nap telt el azóta és hát igaza volt, még mindig iszonyatosan hullik.


Hajgyógyásznál nem voltam még, igazából sehol nem voltam még ezzel a problémával a fogorvoson kívül. Ha nem a fogamtól hullik, akkor gázosabb a helyzet.


De szerintem sem jó, ha nagyon száraz a fejbőr. Annál jobban hamarabb zsíros lesz a haj.

2011. okt. 22. 12:33

Én voltam megnézte ultrahangal és azt mondta azért hullik a hajam mert zsiros a fejbőr és valami 15 ezerért irt fel fejbőr tisztitót meg valami ampullákat.

De én úgy hallottam, hogy az sem jó ha száraz a fejbör.

Activ terméket írta fel de nem váltottam ki

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook