Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Volt valaki akinél "idegbetegséget" okozott a Clostilbegyt? fórum

Volt valaki akinél "idegbetegséget" okozott a Clostilbegyt? (beszélgetős fórum)


19. Kesi2
2012. jún. 28. 16:08

Sziasztok!

Nálam is "felment a pumpa" napjában többször tőle. Sőt én alapban szorongó típus vagyok, de pánikbeteg soha nem voltam...(addig?) viszont a closty olyan szinten idegfeszkót okozott, hogy a pánikbetegség tüneteit is produkáltam. Hirtelen felment a pumpa, elgyengülés, verejtékező kéz... napjában többször.Na és persze hőhullámok. A legrosszabb a gyengeség volt. Az első kúra alatt csak 1 nap tapasztaltam a rosszullétet, de a második hónapban amikor szednem kellett újra, már a szedést kezdődően megjelentek a "tünetek". Akkor be is fejeztem a további szedést. Még 1 hónappal később a szedés befejezesése után is volt a ciklusom elején némi feszkó + elgyengülés, de az már nem volt olyan durva, mint amikor szedtem. Szerintem aki alapjában szorongó alkat vagy netán pánikra hajlamos - az nagyon kerülje! Egyébként rá is van írva szépen a tájékoztatóra, hogy RITKÁN (?) okoz idegrendszeri tüneteket..... Soha többé Clostilbegyt!

2012. febr. 6. 12:46

Soha nem szedném be a mai eszemmel! Nálam falánkságot okozott, mást NEM.

2* kaptam belőle kúrát, végül egy perzsa cica segített a bajomon:))) Azóta a gyerkőcöm idén lesz 14 éves.

2012. jan. 22. 13:00

Szisztok!

A 2. 2hónapos kúrámnál tartok...Az első sajnos sikertelen volt a másodikat meg majd melátjuk :D Az idegbetegség enyhe kifejezés...Folyamatos dührohamok,hányinger,alhasi fájdalmak minden nap és a női dolgokról már nem is beszélek..Igen,mi nők mindenre képesek vagyunk egy gyermekért... :D

16. Zsebibaba516 (válaszként erre: 1. - Tinda84)
2011. júl. 6. 13:40

Sziasztok!

Én is idegbajos voltam a clostitól. Már hajnalban majd le tudtam volna harapni a férjem fejét, pedig semmit nem csinált, csak álmosan hümmögött.

Első hónap sikertelen volt, a második hónapban 5 tüszőm lett és a doki, ikerterhességtől rettegve, leállított a gyógyszerről. Azóta sem jött össze, sajnos :(

Kívánok nektek mielőbbi babásodást :D

15. Andela (válaszként erre: 14. - Tinda84)
2011. júl. 6. 10:17
Nekem a hsg során bal oldalon nehezen jutott át a kontrasztanyag, és általában a bal oldalon voltak a tüszőim, jobb oldalon mindig kisebbek. Bal oldalon akár több is. Úgyhogy hátha most, de nekem már a második kúrám 3. hónapja fogyott most el, úgyhogy nem kaphatok többet. :-(
14. Tinda84 (válaszként erre: 13. - Andela)
2011. júl. 5. 16:26

Szia!

Ez még csak az első kúrám, nem adom fel:)

Nekem is volt már hsg, hormon vizsgálat,de semmi bajságot nem találnak hála az égnek.Most úgy néz ki, hogy nem egészen úgy működik a pé ahogy kéne, kicsik a tüszőim. :(

4 éve már, hogy küzdünk, remélem már eredménnyel....

13. Andela
2011. júl. 5. 11:45

Sziasztok! Nálam is idegbetegséget okozott. :-(

Most szedtem el a 3. adagot, és most volt hsg-m is. Mi 2 éve próbálkozunk, úgyhogy sok reményt én se fűzök hozzá. De ki tudja.....

12. *Murmi* (válaszként erre: 11. - Tinda84)
2011. júl. 4. 18:01
persze, menj csak, ha lesz kérdésed v tudok segíteni, akkor megtalálsz :) és drukkolok!
11. Tinda84 (válaszként erre: 10. - *Murmi*)
2011. júl. 4. 17:59

Igen, tudom.....

Több szálon kell kutakodni.

ne haragudj, de most mennem kell, mindjárt vacsora az embernek :)

2011. júl. 4. 17:57
sajnos sok orvos nem figyel oda normálisan a dolgokra... én is jártam néhánynál, de azt h valóban mi a bajom én magam derítettem ki a fórumos barátnőm segítségével, ha ő nincs, talán még most sem tudnám mi a baj, és nem tartanék itt, de nem ennyire egyszerű ez, borzasztóan összetett dolog
9. Tinda84 (válaszként erre: 8. - *Murmi*)
2011. júl. 4. 17:52

4 év után dokit váltottam és ő rájött, hogy nincs normális peteérésem. Erre kaptam most a clostyt.

Érdekes nem?

A másiknak nem nagyon tűnt fel. Csak a sokszor 8000Ft amit rendelésen kapott

8. *Murmi* (válaszként erre: 7. - Tinda84)
2011. júl. 4. 17:50

és kiderült h miért nem sikerül?

mi is 3 évig vártunk, tudom h nagyon nehéz :(

7. Tinda84 (válaszként erre: 6. - *Murmi*)
2011. júl. 4. 17:49

Az úgy meg még jobb :)

Megpróbálok nem sok reményt fűzni hozzá, már 4 éve próbálkozunk :(

6. *Murmi* (válaszként erre: 5. - Tinda84)
2011. júl. 4. 17:46

Bizony, érte mindent :)

nekem nem a clostytól sikerült, kiderült h inzulin rezisztenciám van, azt kellett kezelni és segítség nélkül spontán sikerült

5. Tinda84 (válaszként erre: 4. - *Murmi*)
2011. júl. 4. 17:45

Köszi a jótanácsot :)

A kis babócéárt mindent!!!! Neked sikerült? Még nem olvastam rólad :)

4. *Murmi* (válaszként erre: 3. - Tinda84)
2011. júl. 4. 17:41
ha elfogy a bogyó utána jobb lesz, addig kitartást, és bízz benne h segít
3. Tinda84 (válaszként erre: 2. - *Murmi*)
2011. júl. 4. 17:39

Frankó. Még magamtól is megijedtem :)

Mostmár lenyugodtam, tornáztam egy jót, de a melóhelyemen ma biztos utáltak a dolgozóim. Így még soha nem üvöltöttem :(

2011. júl. 4. 17:27
ez tipikus mellékhatása, bár nem mindenkinél jelentkezik, nekem is nagyon durva volt amikor szedtem...
2011. júl. 4. 17:16

Sziasztok!

A válaszokat előre is köszönöm :)

Eddig a mai nap vitte a pálmát az összes közül!

Bárkinek átharaptam volna a torkát. 4 napja szedem, már csak 1 van. Reméljük több kúra már nem kell :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook