Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Volt tapasztalatod női interjúztatóval vagy vezetővel nőként? Lehet ez hátrány? fórum

Volt tapasztalatod női interjúztatóval vagy vezetővel nőként? Lehet ez hátrány? (beszélgetős fórum)


2021. febr. 6. 08:29
nem
2021. febr. 4. 10:28

Én interjuztattam, mivel pü területre kerestünk munkaerőt, zömében nőket. Esküszöm, teljesen mindegy volt a jelentkező neme, kor, kinézete családi állapota tökre nem befolyásolt, nem érdekelt. ( Bennem azért van egy egészséges önbizalom, egyikben sem kerestem és nem is

láttam vetélytársat, még viccnek is rossz ) Lehet hogy kicsit tul van spilázva ez a női főnök, - interjuztatás téma.

2021. febr. 4. 10:21

Nekem is voltak női főnökeim nem egyszer, és nőként én is voltam főnöke több nőnek is.

Tessék megadni annak a másiknak a kellő tisztelet, mint ember, tudomásul venni, elfogadni őt mint felettes.

Hidd el, ő ugyanezeket gondolja most veled kapcsolatban, ő is arra törekszik, hogy megfelelő kapcsolat legyen köztetek, mert a munka csak akkor fog gördülékenyen menni.

Ne a főnöknőhöz öltözködj, hanem a munkához, a saját ízlésedhez, a környezethez. Egy munkahely nem divatbemutató de nem is a toprongyosok klubja. :))

Légy természetes, add önmagad. A többi majd kialakul.

2021. febr. 3. 21:52

Volt egy kolléganőm, aki mindig azt mondta, női főnök csak rossz lehet. Én nem értettem vele egyet.


De amikor eljöttem a jelenlegi helyem első interjújára, bemutatták az új főnököm, aki történetesen nő volt, rögtön ez jutott eszembe. Ráadásul végig pókerarccal interjúztatott, azt sem tudtam mit gondol.


Felvettek. Igent mondtam. A nő, aki interjúztatott, életem egyik legjobb főnöke azóta is.

4. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 3. 21:49
Szerintem tök mindegy mit veszel fel ha vkinek ellenszenves vagy így is úgy az leszel. Ha olyan a társaság kinézik a fehéret.
2021. febr. 3. 18:11

Nekem volt nagyon sok nő főnököm (jelenleg is az van), volt aki idősebb volt nálam, volt aki fiatalabb, és dolgoztam/dolgozom nőkkel, akik különböző korúak.


Igaz, nem romák, de nekem semmi gondom nem volt egyikkel sem.


Amikor még 20 év körüli voltam, akkor csak nőkkel dolgoztam, a következő legfiatalabb, azaz utánam 30 éves volt és én voltam a Picur a csapatban. Úgy kényeztettek, mintha a saját gyerekük lettem volna. Imádtam őket.


Ja, ők sem voltak romák.


Később, olyan 33 éves koromban újra nő lett a főnököm, aki idősebb volt nálam szintén 18 évvel, nagyon jó fej volt. Soha eszébe nem jutott velünk fiatalabbakkal rivalizálni.


Aztán lett tőlem 9 évvel fiatalabb, hát ő meg annyira tüneményes volt. Imádtam!


Az előző munkahelyemen viszont egy 30 éves nő volt a főnököm, akit nagyon frusztrált a szakmai tudásom. Ki is csinált.


A jelenlegi főnököm 3 évvel fiatalabb nálam. Nagyon okos és kedves nő. Soha senkivel szemben nem engedi meg magának azt, hogy felemelje a hangját, megalázza, stb.

Szuper főnök.


Ja, egyik sem volt roma. De az első munkahelyemen volt egy roma kolléganőm, aki utált mindenkit, állandóan hazudozott, hogy leplezze a butaságát. Nem, ez nem bankos állás volt. Többen kiléptek miatta, de mire a vezetőség rájött, hogy mennyire aljas, addigra már csak ő maradt nekik meg a rokonai:DDDD


Elhiszem, hogy tartasz a származása miatt tőle...

2. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 3. 17:45
roma vagy nem roma,nővel mindig nehezebb,én ezt tapasztaltam,női munkatársakkal is és főleg női vezetővel,de ne hagyd hogy ez eltántorítson az utadról,ha valóban nagyon vágysz arra a munkára.
2021. febr. 3. 17:26
Szeretnék munkahelyet váltani, a jelenlegi munkám szakmailag már nem tud újat mutatni nekem és egyetemre járok így amire jelentkeztem több tapasztalattal járna. Kicsit utánajártam a munkának, és a vezetőségnek. Egy 30as hölgy lesz a vezetőm,ha felvesznek aki egy roma nő. Nehezen végzett az egyetemmel de végül sikerült neki és ki taposta magának az utat. Bocsi nem ez a lényeg, csak most is dolgozom romákkal és nagyon nehéz velük a természetük miatt és félek, hogy esetleg ez a stílus ha egy vezető nőhöz társult akkor ott csödörből-vödörbe esem. Akivel beszéltem dolgozott ott ahová jelentkeztem és mondta, hogy nem szabad vele éreztetni, hogy többnek gondolod őt magadnál mert elszáll. Szerintetek női vezető és női alkalmazott között csak rossz kapcsolat alakulhat ki? A jelenlegi munkahelyemen nagyon rossz a légkör, tele van kiégett nőkkel én meg itt vagyok 25 évesen,így jó lenne már a váltás. Szeretnék jó benyomást kelteni de sajnos ritkán sikerül mert fiatal is vagyok és úgy érzem sokszor rivalizálnak velem. Tényleg nem vagyok rasszista csak kicsit félek, hogy esetleg rossz lesz velük is a munka. Illetve miben menjek ha nő interjúztat? Nyilván túl csinosan sem illik de túl sportosan sem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook