Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Volt olyan, hogy hazugságnak véltetek bizonyos családi rokoni kapcsolatokat? fórum

Volt olyan, hogy hazugságnak véltetek bizonyos családi rokoni kapcsolatokat? (beszélgetős fórum)


29. fincsi5 (válaszként erre: 27. - Candytuft)
2018. ápr. 10. 16:41

Én ugyanígy vagyok, csak sajna elég sokszor kell találkoznunk.

A gyerekek szülinapját 18 éves korukig tartottuk

Utána hosszú szünet, de most elkezdik. Az egyikig kb. 1 hónap van, de már most kiráz a hideg.:(((

28. csikil4ny (válaszként erre: 1. - *eperhab27*)
2018. ápr. 9. 21:27

Ha a párod rokonai és neki okésak, akkor elfogadod úgy, ahogy vannak, legfeljebb nem jártok össze, ha kell ha nem. A rokonok nem választhatóak, csomagban kapjuk őket.


A fórumcímből azt hittem, hogy a párod mutatott be valami kétes nőt rokonként.

2018. ápr. 9. 21:02
Én a rokoni(pláne a párom részéről)kapcsolataimat amolyan szükséges rossznak tartom. Oda-vissza nem kedveljük egymást.Ha nagy ritkán van valami összejövetel,és muszáj ott lenni,akkor valahogy kibírom. Nem vagyok rájuk utalva,nem függök tőlük se anyagilag,se érzelmileg.
26. 86d0584f0e (válaszként erre: 11. - Globus)
2018. ápr. 9. 13:40

Tényleg kár. Ha odáig fajul a helyzet, fel kell robbantani.


Kérdező, ha egy kapcsolat tartalmatlan, kiüresedett, akkor ki kell szállni belőle. Ha nem tett ellened az illető semmit, akkor fölöslegesnek gondolom a cirkuszt. Egyszerűen csak korlátozd a kapcsolatot a legszükségesebbre.

25. Clarah (válaszként erre: 2. - Ab3619a9cd)
2018. ápr. 9. 13:12

Nem vagy köteles, de ezzel őt megsérted, magára hagyod.


Jóban, rosszban együtt? Vagy csak jóban? 🙄

24. 10cc61fb5a (válaszként erre: 20. - PöttyösPanka)
2018. ápr. 9. 09:35
Nem tudhatod milyen emberekről ír. Álszent hülyékkel én sem vállalnék egy közösséget. Rokonságban példa: büdösbanya végre kimúlt, erre azok a lányai akik fennhangon mondogatták mindig mennyire utálják és mennyire megkeserítette az életüket, ott sírtak-ríttak mellette. Meg persze jó lájkvadászként a face-re is szépen felposztolták...pffff..csak a jóízlésem tartott vissza, hogy oda nem kommenteltem, hogy "végre, már csak lentről néz fel ránk ez a 'jótétlélek' "
23. PöttyösPanka (válaszként erre: 22. - Smirnoff)
2018. ápr. 9. 08:17
Bizony, sok :)
22. Smirnoff (válaszként erre: 20. - PöttyösPanka)
2018. ápr. 9. 08:14
Sok hülye jön szembe az autópályán ;)
21. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - *eperhab27*)
2018. ápr. 9. 06:58
Nem teljesen értem a kérdést. Ha kamu az egész család, az az ő dolguk. Nekik biztos így jó, de hogy ez neked miért probléma? Ettől te nem leszel kamu, ez téged nem minősít.
20. PöttyösPanka (válaszként erre: 8. - Ab3619a9cd)
2018. ápr. 9. 06:56
Neked nehéz megfelelni, ha konkrétan a kettőből két különböző, komplett család is van, akik nem méltóak a társaságodra :D
19. ab3619a9cd (válaszként erre: 18. - 10cc61fb5a)
2018. ápr. 8. 20:47
Jobb nélkülük! ;)
18. 10cc61fb5a (válaszként erre: 17. - Ab3619a9cd)
2018. ápr. 8. 20:13
Apóséknál hasonló a helyzet. És ott még az is rátett egy jó nagy lapáttal, hogy szülőnek is csapnivalók voltak. Mert ha valaki 60+ hülyül el...még elmegy, megbocsátható. De így nem. Jobb nélkülük. Az egész bagázs nélkül. Álszenteskedjenek egymásnak..pfff.😉😉
17. ab3619a9cd (válaszként erre: 16. - 10cc61fb5a)
2018. ápr. 8. 20:05
Köszönöm!Egyszerűen nem lehet idegekkel birni azt,hogy az ember minden,csak nagyságos asszony nem.Kifakadtam,elküldtem s búbánatba,és még mindig én vagyok a nagy büdös senki,de legalább már csak akkor hallom ha valaki visszamondja.Nyugodt az életem,nincs megfelelési kényszerem,nem mintha valaha is megfeleltem volna...
16. 10cc61fb5a (válaszként erre: 13. - Ab3619a9cd)
2018. ápr. 8. 19:58

Szerintem igazad van. Férjem családja ilyen. Ő is több mint 35 évig asszisztált ehhez a hazugsághoz. Elég volt. Azóta fellélegzett.


A hidak felégetéséhez meg annyit: hogy olyan "híd" szerintem nem kell, ami mindig 'beszakad' és sosem volt stabil.

15. Smirnoff (válaszként erre: 12. - Channa*)
2018. ápr. 8. 19:01
Nekem sem tiszta teljesen a kerdes. Kakukkfioka a családban, az hazug rokoni kapcsolat. De amit a nyitó hsz ir, ott másról van szó.
14. Smirnoff (válaszként erre: 13. - Ab3619a9cd)
2018. ápr. 8. 18:58
Kb. Ennyi idős vagyok, és engem faszoltak eleget. Hol többet, hol még többet. Hülyék. De felnőttként már tettem rá okos enged elven.
13. ab3619a9cd (válaszként erre: 10. - Smirnoff)
2018. ápr. 8. 18:55

Amióta az eszem tudom én voltam az idióta a hülye és a mit tudok én bármit is....


Szerintem neked is elég lenne belőle 33 év.Eddig nyeltem!

2018. ápr. 8. 18:54

Én nem értem a kérdést....

Ha a rokoni kapcsolatokra gondolsz, azaz azok minőségére, igen, van különbség rokon és rokon között. Van amelyikkel gyakran találkozunk, így mindent tudunk róla, és van akivel csak nagyobb családi eseményeken mint esküvő és temetés. Róluk elég keveset tudunk, főleg azt, amit valamelyik másik rokontól hallunk, az meg már másod információ, és én az ilyenekre nem adok.


Természetesen azokkal a rokonokkal, akikkel keveset találkozik az ember, nehezebb közös témát találni, mert bármit mesél valaki, a másik rácsodálkozik, hiszen talán még nem is hallotta senkitől, hogy ez történik, akikkel meg gyakran találkozunk, azoknál meg azért csodálkozunk rá eseményekre, mert, hogy maradhatott ez ki nálam?


A rokoni kapcsolatot épp úgy ápolni kell, ahogy bármilyen más kapcsolatot, így ha nem jó, akkor valószínű, hogy mindkét fél nyakig hibás.


Hogy lehet hazug egy rokoni kapcsolat? A kapcsolat van és lesz, hazug maximum az ember lehet...

11. globus (válaszként erre: 10. - Smirnoff)
2018. ápr. 8. 18:53
Ezt gondolom én is... kár minden hidat felégetni.
10. Smirnoff (válaszként erre: 6. - Globus)
2018. ápr. 8. 18:51
Meg ha nem bántják az embert direktbe, minek elküldeni a bubanatba a rokonokat? Mindenhová együtt menni felesleges, ahogy osszeveszni is.
9. globus (válaszként erre: 8. - Ab3619a9cd)
2018. ápr. 8. 18:51

Utolsó mondatból gondoltam, hogy róluk lehet szó.

Tedd azt :)

8. ab3619a9cd (válaszként erre: 6. - Globus)
2018. ápr. 8. 18:50

A saját rokonaimat küldtem el melegebb éghajlatra!


Az övével pedig nem járok össze!

2018. ápr. 8. 18:41
Igen.
6. globus (válaszként erre: 2. - Ab3619a9cd)
2018. ápr. 8. 18:35
Mivel én alapvetően jóban vagyok rokonságommal, ha férjem elküldené őket melegebb égtájra, azért elbeszélgetnék vele, hogy mi baj van? Nem járunk össze sűrű rendszerességgel, de azt a pár percet, órát ki lehet bírni.
2018. ápr. 8. 18:34
Az a szó rá, hogy "hazugság" , az túl erős. Csak úgy éreztem "hamis". Esetleg "üres" , tartalmatlan. Volt barátnőm családi környezete volt ilyen. Csak üres formalitás volt az egész. Egy "reprezentáció", egy viselkedés, egy "protokoll". Nem hazugság , de egy tartalmatlan szemfényvesztés ami semmiről nem szólt. (Volt anyósjelöltem,de aztán aki nem vált mégsem azzá). Hál'Istennek :)
2018. ápr. 8. 18:30
nem igazán volt ilyen még eddig
2018. ápr. 8. 18:27
A kapcsolat vagy a téma kamu?
2018. ápr. 8. 18:02

Nekem saját rokonaim ilyenek!

Egyszerűen beolvastam nekik,közöltem a véleményemet és hogy melegebb égtájakon nyaraljanak...

Tök nyugi az életem! :)


Párom a rokonaival meg úgy tartja a kapcsolatot ahogy akarja,az Ő dolga.Attól,hogy a férjem,még nem vagyok köteles bájvigyorogni!!

2018. ápr. 8. 17:33
Volt olyan, hogy hazugságnak véltetek bizonyos családi rokoni kapcsolatokat?hogy ott vagytok valahol,beszélgettek,és érzed,hogy egy nagy KAMU az egész?szeretnék kilépni,és szakítani ezekkel az emberekkel,csak az a baj,hogy a párom közvetlen rokonai.:((

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook