Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Volt olyan aki követte Paul McKenna:Le tudlak fogyasztani"c.könyv módszerét? fórum

Volt olyan aki követte Paul McKenna:Le tudlak fogyasztani"c.könyv módszerét? (beszélgetős fórum)


27. agnesss0129 (válaszként erre: 26. - 8e163afeff)
2010. jún. 21. 18:00

ok!

sok sikert neked is!az oldalad figyelni szoktam,a fogyi naplóval állsz...de a fórumaid közt megnézem ezt a "kásást"hát ha valami jót találok benne!nekem még az első nap tetszik!sőt sokkal többnek tünik a kaja mint amit meg tudok enni!

26. 8e163afeff (válaszként erre: 25. - Agnesss0129)
2010. jún. 21. 07:26

Szia, nekem se ment, mert a cd-t pont ezen a héten nem bírtam hallgatni, kora reggelre mentem dolgozni:-(

A testkontrollt ajánlom inkább, mert a McKennához merni kell enni, és az nagyon keveseknek megy, aki fogyózik, fél beburkolni egy karéj kenyeret. A testkontroll meg megmutatja, hogy lehet enni, sokat is, mégis fogysz. És persze emberbarát nagyon:-)

De a McKenna nekem a végső cél, csak lenne már lehetőségem a reggeli cd-hallgatásra, mert csak akkor tudom betartani, ha már reggel meghallgatom:-)

Olvastam a zabkásás fogyidat, nem rossz, de vigyázz vele, jojót okoz, ha bezabizol utána. Én már csináltam (kb 2 hónapja indítottam én is róla fórumot:-)), és úgy kiéheztem alatta, hogy utána nem győztem tömni magam, 2 nap, és vissza is jött minden. Most testkontrollozok még egy darabig, tegnapról mára le is ment 1 kg (tudom, ez főleg víz, de akkor is), pedig káposztás tésztából annyit ettem, hogy azt hittem, hízni fogok:-)

25. agnesss0129 (válaszként erre: 24. - 8e163afeff)
2010. jún. 20. 21:19

szia!végig csináltad,hatásos volt neked?

találtam egy zabkásásat azt próbálom ki holnaptól,nekem ez sajna nem ment...de láttam egy fórumon,hogy inkább te is a "test kontrollt"ajánlod.

24. 8e163afeff (válaszként erre: 23. - Globus)
2010. jún. 19. 07:42
Hát igen, ezért is működik:-) De szerintem megtanít rendesen enni, és a cd meg helyetted megcsinálja, hogy keveset egyél. Legalábbis én ezt vettem észre: azokon a napokon, amikor meghallgatom, tényleg keveset eszek, amikor meg nem tudom meghallgatni, jaj a hűtőnek:-)
23. globus
2010. jún. 19. 07:16
Elolvastam a könyvet (letölthető valahonnan), de az egész lényege röviden: ne egyél annyit :)
22. 8e163afeff (válaszként erre: 21. - Agnesss0129)
2010. jún. 19. 07:12

szia, bocs, nem ment el a hsz-em, most látom csak. Örülök, ha kipróbálod a testkontrollt, meglátod, nagyon hatásos!

Otthagyásra trükk: ha 2 kiflit akarsz megenni, kenj meg 2-őt, plusz tegyél oda még egy kiflisarkot, amit majd otthagysz. Mert úgyse az a lényege, hogy kevesebbet egyél, mint amit terveztél, hanem hogy a tudatodba beivódjon, hogy ottmarad egy falat a tányéron...Én így csinálom, és bejön...

21. agnesss0129 (válaszként erre: 20. - 8e163afeff)
2010. jún. 16. 21:30

tényleg nálad nagyon be jött!

köszi,meg győztél utána nézek a fórumban!

nem sanyargatom magam,de nem is megy több már.de nálam még ez az ott hagyás nem megy valahogy...pedig párom is azt mondja és én is tudom sokszor keveset kell enni és nem egy nap talán 1x....

puszim!szép további estét!

20. 8e163afeff (válaszként erre: 19. - Agnesss0129)
2010. jún. 16. 12:14

Ennyi kajától, amit írtál, biztos nem lett pluszkilód, ez tuti csak a nehéz napok. Nekem fura mód mára megint mínusz, holott tegnap be se tartottam rendesen, ajjaj, még jégkrémeztem is, de azt vettem észre, hogy a cd hatására (vagy mert tudom, hogy bármit ehetek) valahogy tényleg nem akarom felfalni az egészet, pedig máskor az volt, hogy "most már mindegy, majd holnaptól kezdem újra"-jelszóval mindent felfaltam:-) De most csak 3 szelet jégkrém, nem az egész vienetta (volt ilyen:-)), csak pár chips, nem egy zacsi... szóval valami hatásos, tuti. De azért meglepett, hogy nehéznapok meg annyi kaja, édesség ellenére kevesebb.

Szerintem meg nagyobb akaratod van,mint nekem, hisz én nem bírnám ilyen kevés kajával, mint Te. Viszont én nem félek már enni, mióta testkontrolloztam, ezért javasoltam, hogy próbáld ki. Szerintem egy napot csinálj csak, egyél rendes, sőt, kicsit bőséges adagokat, de a testkontroll elvei szerint, s majd meglátod, hogy kevesebbet mutat a mérleg, ez lelkesíteni fog... És nem félsz majd enni...

19. agnesss0129 (válaszként erre: 18. - 8e163afeff)
2010. jún. 16. 11:48

gratulálok hozzá!

nekem most 1kg plusz van,de lehet,hogy azért mert nekem is meg akar jönni,én sem tudtam meg állni ne mérjem magam!

jó a CD.az biztos,csak még nálam akkora akarat nincs mint nálad sajna...

18. 8e163afeff (válaszként erre: 17. - Agnesss0129)
2010. jún. 15. 17:55
Ajjaj, akkor te is hasonló étkezési zavarokkal küzdesz, mint én:-) Porok, kapszulák szerintem a legrosszabbak, én is nyomtam párat, visszajött utána minden, teljesen felesleges, csak ideig-óráig tart. Én is mindenféle fogyit kipróbáltam már. A McKenna módszer szerintem nagyon jó, de neked talán mégis mást kellene, ha ennyire félsz az evéstől (ismerem ezt, nálam is volt ilyen). Mert a McKenna lényege pont az, hogy egyél nyugodtan. Szerintem a testkontroll beválna Nálad, mivel annál tényleg lehet enni, és én is ott tanultam meg, hogy hiába vágok be 4-5 szelet vajas kenyeret, nem kell, hogy bűntudatom legyen, mert másnap mégis kevesebbet mutat a mérleg. Ha gondolod, nézd meg, van itt róla fórum. Hasonló a 90 naposhoz, csak sokkal barátibb. Délig csak gyümit lehet enni, aztán 3 óránként vagy szénhidrát- vagy fehérje-kaját. Nekem nagyon bejött, fogytam is szépen, csak egyetértek McKennával, hogy minden, ami szabályozni akarja az evést, diéta - szeretnék bármikor bármit megenni, ezért vágtam ebbe bele. A mai napom mondjuk nem volt mintaértékű, mert a CD-t ugyan meghallgattam, de nem ettem lassan a déli kajámat és többet is ettem, mint amennyi elég lett volna. De azért igyekszem tovább csinálni, főleg, mert mára 1 kg-val kevesebbet mutatott a mérleg (én disznó, megmértem magam mégis:-)). Igaz, ez valószínű a menzi miatti ingadozás csak. És Te hogy állsz?
17. agnesss0129 (válaszként erre: 16. - 8e163afeff)
2010. jún. 14. 21:11
hát én már össze vissza mindenfélét követtem,szedtem stb.de hülye vagyok mert ami be vált azt nem veszem az "adipex",azzal kezdtem kb.2éve és 1hó alatt lement 10kg.utána a többi magától,vagy is oda figyeltem.de azt tavaly el hagytam magam és vagy 8kg vissza jött mire észbe kaptam.akkor bele kezdtem mindenféle kapszulás,poros diétába.nehezen le ment 4kg utána gondolom ismerős vagy 5-6kg jött vissza.majd abba hagytam és magamtól kezdtem mindenféle diétába,de egyik sem nyilvánul jónak,meg nem szeretem a kötött dolgokat követni,idegesít be sem tudom olyankor tartani.a 90napostól,a káposzta levesig,a szegedi klinikáétól kezdve már annyiba bele kezdtem.tudom,hogy keveset eszem és sokan szóltak is érte,hogy ezért nem indul be a fógyásom,de egyszerűen nem is tudok már annyit enni meg hiába tudom,hogy enni kell félek,hogy vissza szaladnak a kilók,hiába ez a helyes.70kg alá meg már vagy 2-3hete nem is akar menni!csak több ne legyen!
16. 8e163afeff (válaszként erre: 15. - Agnesss0129)
2010. jún. 14. 18:54
Szia, hú, jó keveset ettél! Nem tartod be, hogy eszel, ha éhes vagy? Vagy csak ennyit vagy éhes? Én is azért próbáltam diétás kajákat választani, bár igazából McKenna szerint erre nem kéne figyelni, de hát a berögződés:-) Szóval mai kajám: 1 banán, délben vajas kenyér paprikával, kora délután 2 túrógombóc, este 1 eperturmix. Igazából én ennél többet szoktam enni, de betartottam, hogy csak éhség jelentkezésekor eszek. Én se tudom, hogy bírom ki, hogy ne mérjem magam, bár most nagylányos napok jönnek, szóval úgyse kompetens. Azért reggel megmértem magam, és kicsit rosszul esett az eredmény, ami sajna 71.7, dehát menzi előtt mindig sokkal több vagyok (holnapra várom). De te nagyon keveset ettél ma, még a minimálkalória sincs meg, pedig ugye alatta betartalékol a szervezet, szóval szerintem egyél kicsit többet, ha bírsz:-) Néztem, rengeteget fogytál már, milyen diétát követtél?
15. agnesss0129 (válaszként erre: 14. - 8e163afeff)
2010. jún. 14. 18:00

szia!

meghallgattam én is a CD.-t,el lezított és érdekes volt megint hallgatni.hát én már nagyon rég nem olvasok evés közben,pedig nekem is a szokásom volt régebben.az a baj én gyorsan eszek,most próbáltam lassabban valamivel.hát én ezzel a kaja hagyással még hadi lábon állok!délelött 2magos korpás kiflitettem,ha megyek az Auchanba ezt nem tudom ki hagyni!délben egy pár karika rántott cukinit üresen,elöbb meg egy kicsi görög dinnyét,de ma már mást nem is fogok.hát nem hiszem,hogy a mérleg valamit is változnai.igaz nehéz lesz megállni,hogy ne mérjem magam minden nap ez rossz szokásom!

14. 8e163afeff (válaszként erre: 13. - Agnesss0129)
2010. jún. 14. 12:59

Szia, nem ismerem a másik könyvet, de biztos érdekes lehet, majd kutakodom utána. A McKenna könyvet netről töltöttem le, de tényleg nagyon szupi...

Egyébként jelentem, ma már meghallgattam a cd-t, be is aludtam, de a végén tényleg frissen ébredtem. Valamint kiléptem a Tiszta Tányér Klubból, így minden kajcsimból direkt hagytam a tányéron. Reggel egy banánt ettem, délben meg 2 szelet rozskenyeret vajjal meg paprikával, zabtejjel, és sikerült majdnem odafigyelnem teljesen, noha azért egy kicsit elkalandoztam, rá-rátévedt a szemem a körülöttem lévő betűkre, hiába, no, gyerekkorom óta olvasok kaja közben, fura is volt könyv nélkül... de remélem, menni fog! És te hogy haladsz?

13. agnesss0129 (válaszként erre: 12. - 8e163afeff)
2010. jún. 13. 21:28

szia!

olvastad is a könyvét?én ma olvastam ki másodszorra,de van olyan rész amin akkorákat nevettem!azt mondta a párom,hogy nem vagyok normális,de ő is el nevettem magát rajta.de nem is emlékeztem erre a részre.ez az ahol a "boldog születés napot" is kell énekelni.

holnap én is jövök haza és pihenés képpen hallgatom a CD.van egy hasonló könyvem még,ezt is most elő vettem olvasni,lehet ezt is ismered:"Malgorzata Drozd Módszere Avagy hogyan lehetlefogyni diéta nélkül"ezt is már vagy 3xolvasom.úgy látszik egyiket sem olvastam ennyire tüzetesen mint most.

holnap jelentkezzél!pussz!jó éjt!

12. 8e163afeff (válaszként erre: 11. - Agnesss0129)
2010. jún. 13. 17:43
Na, itt vagyok, már alig várom, hogy elkezdjük holnap:-) Fura lesz, hogy az evésre figyelve fogok enni, de McKenna azt mondja, ez is olyan, mint a vezetés, először nagyon kell koncentrálni, aztán már rutinból megy majd. Remélem, így lesz:-)
11. agnesss0129 (válaszként erre: 10. - 8e163afeff)
2010. jún. 13. 12:05
ok!
2010. jún. 12. 21:32
Oksi, de szerintem holnap is jövök! Tök jó, hogy még az almaecet is közös:-) Jóéjt!
9. agnesss0129 (válaszként erre: 8. - 8e163afeff)
2010. jún. 12. 21:20

az alma ecetet én is iszom vagy 1,5-2 hete!tornázni lusta vagyok én is.a CD.ha haza jövök reggel 10körül,biztos naponta én is be iktatom majd.nem rossz,hozzá szokik az ember!privibe is bár mikor irhatsz!ha holnap nem jelentkezel akkor is kezdjük hétfőtől!

jó éjt!Ágica

8. 8e163afeff (válaszként erre: 6. - Agnesss0129)
2010. jún. 12. 21:11
Szia, de jó, kezdjük akkor együtt! Mindennap beszámolok majd (akár priviben), hogy meghallgattam-e a CD-t, betartottam-e a szabályokat, így legalább motivál:-) És az is jó, hogy egy súlyról indulunk! Én csak annyival egészítem majd ki, hogy almaecetet iszogatok, mert szeretem az ízét, jó frissítő ital, és égeti a zsírt, de minden más csak McKenna lesz. Mozogni lusta vagyok, de hátha rávesz majd a cd:-) Reggel kellene hallgatni, ugye? Ez némely nap nehéz lesz majd, de fél órát mindenképp szakítok majd! És én is kipróbáltam már szinte minden fogyit, mindegyikbe belebuktam. A testkontroll jó, de szimpibb a McKenna, mert nagyon-nagyon logikus, amit mond, én hiszek benne. Akkor hétfőtől egy hétig szigorúan McKenna, ha működik, akkor meg végig - csakazértis csinik leszünk:-)!!!!
2010. jún. 12. 20:20
most néztem kb.egy a súlyunk,és hasonlók az adataink, én is kb.ennyire szeretnék le fogyni mint te!
6. agnesss0129 (válaszként erre: 5. - 8e163afeff)
2010. jún. 12. 20:18

szia!

meg próbálhatjuk,hátha nekünk is be jön!

én sajna mindenbe bele kapkodok,nem találom azt amelyik jó nekem,vagy is a szervezetemnek.pláne rég óta nem mozdul már le felé a mérleg nyelve.azt tudom mikor a CD.nap mint nap hallgattam nagyon is jó volt,szinte a befolyása alá kerültem.ha komolyan gondolod benne vagyok!

5. 8e163afeff (válaszként erre: 1. - Agnesss0129)
2010. jún. 12. 17:27
Szia, én is nemrég találkoztam vele, szeretném elkezdeni. Nem kezdjük együtt hétfőtől, aztán meglátjuk, 1 hét alatt mire jutunk vele? Ok, nem szabad mérlegelni csak 2 hét után, de én azt nem bírom ki, szóval az is nagy szó tőlem, ha csak 1 hét után mérlegelek. Ha van kedved, kezdjük el hétfőn, írjuk fel a súlyunkat, és akkor mi leszünk a tapasztalatok... más fórumokon is néztem, akik csinálták, szép fogyásokról számoltak be... nekem igazán az lesz a nehéz, hogy tudatosan egyek, mivel imádok evés közben olvasni:-) De tudom, hogy épp ez az egyik ok, ami miatt hízok:-) Most olvastam egy jó kis összefoglaló cikket róla a novagyok-on, fellelkesített:-) Te most milyen diétát csinálsz?
4. agnesss0129 (válaszként erre: 3. - Szöszipanna)
2010. jún. 12. 10:42
már én is észre vettem!sőt ano még én is irtam bele!
2010. jún. 11. 23:07
Van itt róla fórum!
2. Ekka
2010. jún. 11. 19:11

Én annak idején nagyon belelkesültem, mikor találkoztam ezzel a könyvvel..

Ennek ellenére nem jutottam sokra vele:D

2010. jún. 11. 18:54
Kb.2éve van meg ez a könyvem a hozzá tartozó CD-vel együtt,el kezdtem "ano"alkalmazni,és jónak is tűnt,de sajna sok külső ok miatt abba hagytam és most rá akadtam megint.Kiváncsi lennék,hogy fogyott-e vele valaki vagy ez sem sokat ér mint egy pár másik könyv.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook