Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Volt már vki gyermek gasztroenterológián? fórum

Volt már vki gyermek gasztroenterológián? (tudásbázis kérdés)


2010. ápr. 28. 21:11
Senki???
2010. ápr. 22. 18:41
Senki nem tud semmit erről????
23. davider (válaszként erre: 22. - B2076ec79b)
2010. ápr. 21. 18:08
Ja értem azt hittem ott voltál azért érdekelt volna.....
22. b2076ec79b (válaszként erre: 21. - Davider)
2010. ápr. 21. 13:49

Szia!

Na az eszembe se jutott :DD


Sajnos nem voltam ott, a Bethesdában voltam januárban. Úgyhogy érdemi nyilatkozatot csak arról tudok mondani...bár elég elkeserítő :(

2010. ápr. 21. 12:20

Bocsi drága én meg eltüntem irhattál volna privit is:))


Szoval te voltál a II.-es klinikán?milyen hely tutsz rola irni bent maradhat a szülő?ha igen javaslat mit kell vinni magunkkal ???

2010. ápr. 21. 09:48
Még mindig :)
19. b2076ec79b (válaszként erre: 18. - Davider)
2010. ápr. 20. 15:49

Szia!

Itt vagyok :)

2010. ápr. 20. 15:11
sziasztok van itt még valaki olvassa ezt a forumot???
2009. júl. 16. 15:08
Sziasztok! Nem tudja valaki, hogy hogy zajlik egy ilyen vizsgálat egy 14 hónapos babánál? Előre is köszi!
2008. okt. 28. 21:42
Ha valakinek ilyen baja van, akor dr. Arató Andráshoz kell menni az I. gyerekklinikán, vagy dr. Bodánszky hedvighez a II. gyerekklinikán. Ők a legjobbak Bp-en.
15. coline
2008. márc. 17. 09:01
Ez remek hír! Én végig jártam a fiammal a vizsgálatokat és minden évben be kell feküdnie pár napra a kórházba! Nem kívánom senkinek ezt az érzést!!! Jól döntöttél! vitamin majd meghozza az étvágyát! :D
2008. márc. 16. 22:28

Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat és úgy döntöttem,hogy nem viszem Fannust a vizsgálatra.Bízom benne,hogy jól teszem és változik majd az étvágya.2 hete már,hogy itthon eszik és nem a suliban,így jobban is látom mennyit eszik és hát azt főzöm,amit szeret.Több munka ez a másik csöppség mellett-Bence 10 hónapos-,de hál'Istennek Bence nagyon jó evő és szinte azt eszi,mint Fanni.Azért a Béres Cseppet adom Fanninak,hátha jobb lesz az étvágya.Szóval tényleg nem indokolt még a vizsgálat-főként egy ilyen,amit magamnak sem kívánnék-,mert vannak Fanninál rosszabb példák is és ő tényleg ebből is-abból is eszeget.Hallom,hogy van olyan gyerek,aki gyümölcsöt nem eszik.Hát én nem panaszkodom,Fanni

sokfélét eszik,jöhet alma,narancs,banán,barack...stb.

Mégegyszer köszi mindenkinek!

13. coline
2008. márc. 15. 18:41

Szia Varosianita!

Csak azért kérdeztem, mert nem láttam Cucu1974 kislányán azt,hogy tényleg szükség lenne erre a kórházi kivizsgálásra! Persze tévedhetek,de Én a "rossz étvágy" miatt nem hiszem,hogy kitenném a gyereket ennek a kórházi kivizsgálásnak!

2008. márc. 6. 20:28
Az én lányom igaz már 22 éves, 2 szer is volt. Először bementem Vele, másodszor már nem akarta. Egy kacsaféle testtartást kellett felvennie, oldalra fordulva és úgy dugták a csövet a szájába, kérdezte a doki, hogy kér e lidocaint, de semmit nem kért, így később nem voltak rossz mellékhatásai. Azt mondta, hogy nem fájt csak kellemetlen volt. Na most egy pici babánál, vagy óvodásnál nem ilyen egyszerű(sajnos)
11. varosianita (válaszként erre: 10. - Coline)
2008. márc. 6. 19:41

Szia!

Szerintem minden gyerek más.

A kérdésedre válaszolva szerintem nem kellene hacsak a gyerekorvosotok nem látja indokoltnak.De ha vérkép jó és sok függ az alkattol is szerintem nem kellene. Az én lányom 20 hónapos és még nincs 9 kg.A kislányod mennyi idős és a súlya?

Akkor is válogat ha te is azt eszed.

Nálunk az apával sokkal több mindent megeszik mint velem.


Egyébként örülök hogy kiváncsi vagy a véleményemre.

10. coline (válaszként erre: 9. - Varosianita)
2008. márc. 4. 15:38

Az,ha valaki válogatós és/vagy rossz evő indokoltá tesz egy ilyes fajta kivizsgálás?

A képeken nem látom soványnak a kislányt. A vérképen nem láttak semmi rendelleneséget. Mi szükség lehet a kislány kivizsgálására. Merő kiváncsiságból fordultam hozád? Neked erről mi a véleményed?

2008. márc. 4. 13:54

Mi is járunk gasztroenterólogiára,merta kislányom nyelőcsőszűkülettel született,megnűtőték,refluxos.Egyébként szülés előtt gasztroenterológiai asszisztens voltam.

Miért érdekel?

2008. márc. 4. 13:41
anyukám a gasztrón asszisztens. kicsi gyerekről nem tudom hogyan csinálják,de mindenki kap egy bódító injekciót a vizsgálat előtt,és igy nem fáj.magánál van a beteg de a vizsgálat után általában nem emlékeznek semmire,ágyon áttolják őket egy kórterembe és asszem 1 órán keresztül feküdniük kell mig ki nemm egy tejesen az altató hatása.azt mondják a gyomortükrözés a rosszabb...
2008. márc. 4. 08:10
A gyerekorvos szerint a kislányom rossz evése adódhat gyomorproblémától is,mivel a vérvételen semmit nem találtak.Nem tudom,hogy a rossz evése mennyire csak a szokás,válogatás kérdése és mennyire tényleg a gyomrával van baj.Nem tudom,hogy mivel indítanak ott,de gondolom rögtön nem tükröznek,főként kisgyereket.Először talán UH?
2008. márc. 3. 20:20

Ez egybe szaladt hehe... bocs!

Tehát: Sajnos én is...

2008. márc. 3. 20:18
Sajnosén is félévente járok a fiammal! MIÉRT kérded?
4. edek
2008. márc. 3. 20:15
Én is jártam a nagyfiammal.De az már 6 éve volt.
2008. márc. 3. 19:59
Sajnos én is voltam már.
2008. márc. 3. 19:53

Szia!


Én félévente járok két gyermekemmel, mert tejallergiások. Mire vagy konkrétan kíváncsi?

2008. márc. 3. 19:47
Volt már vki gyermek gasztroenterológián?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook