Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt már valakinek ilyen problémája? fórum

Volt már valakinek ilyen problémája? (tudásbázis kérdés)


2010. jan. 2. 15:26
Köszi, hogy tudattad, ezzel is tanultunk.:)
2010. jan. 2. 09:36

Tegnap írtunk egy dokinak a neten, megbízható, és szinte azonnal válaszol. Szerinte a sikosító váltotta ki a tüneteket, neogronarmont nem ajánlja, helyette sima egyszerű babakrémet vetetett velünk (nem a pöttyös), azt a fehér tégelyes fajtát amibe nincsenek illatanyagok, és ami a lényeg, hogy használ, már egyáltalán nem olyan piros.


Köszönöm mindenkinek a segítséget!

2010. jan. 1. 12:51
Bizony, lehet allergia is. Na erre van a doki, aki az azonosnak tűnő panaszokból kiszűri az igazi okot.
2010. jan. 1. 12:31

Candide-án már túl estünk egyszer, mindketten szedtünk orvosságot.Elvétve viszket.December 30-án kellet volna megjönnie.

Kb. 2 hete elkezdtünk használni sikosítót, azelőtt nem használtunk, előfordulhat, hogy attó lehet ez a probléma?

2010. jan. 1. 12:14

Szia!


Én is beleolvastam a naplódba és láttam, hogy babát terveztek, illetve, hogy még nem jött meg.

Nekem mind a két terhességemnél a viszketés volt az első jel. ne kísérletezzetek semmilyen kenőccsel. Menjetek dokihoz, mert pl a Canestent az első időkben nem ajánlott használni.

16. Sylvia81 (válaszként erre: 15. - Sylvia81)
2010. jan. 1. 12:08
Jó, mondjuk nem ilyen bajom volt, terhességmegállapításra mentem.
15. Sylvia81 (válaszként erre: 10. - Bige)
2010. jan. 1. 12:08
Általában majd' mindenhová kell időpont. Nekem 3 hetet kellett várnom, mert egy bizonyos dokihoz akartam menni...
2010. jan. 1. 11:54

szia!!

és viszket is neki???

Szerintem valami gombás fertőzés lehet.Neugronormon tuti nem jó rá.Amig nem mentek orvoshoz,addig jó lehet a canesten vagy a canesten kombi,a pimafucin és stb...

2010. jan. 1. 11:52
háziorvos-pardon!
12. Forever Love (válaszként erre: 9. - Frutty)
2010. jan. 1. 11:52
Kórház? Ugyan! Évekig naponta voltak ilyen tüneteim és még itt vagyok. Kell rá egy pár hüvelykúp és kész. Ha nem candida- mert azt kikezelni egy élet sem lesz elég.
2010. jan. 1. 11:51
Beleolvastam a Naplódba:) Bocsi! Most a babaprojekttel is óvatosabban! Nem lenne jó, ha egy ilyen állapotban kopogtatna a pici. Biztos, hogy kell az időpont egyeztetés? Sürgős esetben, s ez az, a körzeti ad beutalót. Nálunk így működik.
10. bige (válaszként erre: 8. - 9e63bb23cd)
2010. jan. 1. 11:50
a nőgyógyászhoz ? menjetek az sztk-ba, vagy ha úgy kell időpont, akkor egy maszekhoz ( nem olcsó, de inkább...)
2010. jan. 1. 11:47

ell kell,mennie mer baj lesz.

és korház a vége..

2010. jan. 1. 11:47
Köszönöm a válaszokat, orvoshoz mindenképpen megyünk, csak oda időpont kell, addig meg csak kinlódunk :(
2010. jan. 1. 11:42

Ne kenjétek,csak rosszt csináltok!

Menjetek orvoshoz!J,és téged is kezelni kell.

6. gne2 (válaszként erre: 2. - 9e63bb23cd)
2010. jan. 1. 11:40
Orvoshoz kell mennie a párodnak! Esetleg ha van otthon Canesten krémetek, azzal addig be lehet kenni, többet használna mint a babakrém.
5. bige
2010. jan. 1. 11:39
hipermangán-os lemosás, ülőfürdő, de mindenekelőtt orvos. lehet, hogy pl. klion kúpot ír fel, ne kísérletezzetek
2010. jan. 1. 11:37
Szerintem is valami gombás fertőzés, hólyaghurut, petevezeték/petefészek gyulladás lehet. Nem érdemes "kenegetni", hanem nőgyógyászhoz fordulni, mert ha elhúzódik, és nem kezelt, akkor komolyabb is lehet a következmény.
2010. jan. 1. 11:34
Meglepő, mennyire keveset tudtok a saját testetek működéséről és kórfolyamatairól. Hüvelyi fertőzése van.
2010. jan. 1. 11:28

Kicsi páromnak pár napja odalent égető érzése van (nagyon fájdalmas), nagyon piros, nem volt még ilyen, nem tudjuk mitől lehet. Történt már valakivel ilyen eset?

Neogronamon krémmel kenegetjük.

2010. jan. 1. 11:26
Volt már valakinek ilyen problémája?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook