Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Volt már valakinek ilyen? Hólyag gyulladás lenne? fórum

Volt már valakinek ilyen? Hólyag gyulladás lenne? (beszélgetős fórum)

2012. ápr. 8. 19:10
Ismét
7. 6c5f346e46 (válaszként erre: 6. - 11b140028a)
2011. febr. 23. 20:58
köszönöm,utána fogok járni,mert most ott tartok,hogy 10 percenként járok pisilni..ez így nem jó,mert most megyek vissza dolgozni,és hát hogy venné ki magát,ha futkosnék összevissza..meg hát egyébként is...
6. 11b140028a (válaszként erre: 1. - 6c5f346e46)
2011. febr. 23. 10:24

Szia !

Amennyiben krónikus gyulladásod van, akkor a gyulladás tünetei jelentkeznek függetlenül attól, hogy éppen abban az időben voltál e hideg helyen, ültél álltál e hidegben/hidegen.

Mivel a krónikus gyull. sosincs kikezelve ezért az időszakonkénkt visszatér, felerősödik majd akár magától elmúlik. Vizeletvizsgálatból meg lehet állapítani, h jelen vannak e bacik és h milyenek,mekkora mértékben, ennek függvényében kapsz antibiotikumos kezelést + tea, amennyiben kisszámú baci található elég csak a tea+csipkebogyó stb. Amennyiben krónukis dologról van szó, biztosan gyógyszeres kezelés a vége. Nem érdemes ezzel várni, mert a krónikus gyull.-t nehéz teljesen kikúrálni. Jobbulást!

5. 6c5f346e46 (válaszként erre: 4. - A1f813b884)
2011. febr. 2. 08:18

az frankó..

jól hangzik...

köszi a választ..jobbulást..

és utána,hogy felfedezték,mi történt?kaptál valami kezelést???

4. a1f813b884 (válaszként erre: 1. - 6c5f346e46)
2011. febr. 1. 20:38
Hát én évekkel ezelőtt voltam úgy, hogy mindig azt hittem fel vagyok fázva, mert percenként éreztem, hogy pisilnem kell, de hiába erőlködtem, nem jött egy csepp sem. Azt hittem leszakad az alhasam. Vizsgált nőgyógyász, csináltak uh-t, kerestek vesekövet de semmi. Tavaly januárban jöttek rá, hogy homok van a vesémben és az okoz felfázásos tüneteket amikor kiürül. Vizsgáltasd ki magad, nehogy úgy járj, mint én!
3. 6c5f346e46 (válaszként erre: 2. - Nik84)
2011. febr. 1. 14:31

hát nem tom..itthon vagyok GYESen,nem mászkálok sehová..

nekem hamar kiugrik,ha felfáztam,egyik alkalommal bementem a munkahelyemre reggel,egész nap jött a lábamra a hideg,délutánra már ki is alakaltú a hólyag gyulladás,nyakig lázas voltam és véreztem..az durva volt..

2011. febr. 1. 14:22
Ha fel vagy fázva, az biztos nem ma történt. Nekem legalábbis minimum egy nap mire kijön.
2011. febr. 1. 14:07

volt már valakinek ilyen?úgy érzem belül fázom,alhas tájékon,mint mikor felfáztam és hólyag gyulladásom volt,de nem hinném,hogy fel vagyok fázva,meleg van a lakásban és nem ültem hideg helyen..előjön és elmúlik pár óra múlva..22 fok van itt bent és a szék is párnás,amin ülök...de már az előtt is éreztem,hogy ideültem volna gép elé..és az visszatérő..volt már valakinek ilyen???

nagyon rossz..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook