Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Volt már valakinek ilyen a menstruációja? fórum

Volt már valakinek ilyen a menstruációja? (beszélgetős fórum)


2013. júl. 22. 14:06
Sziasztok megint! akkor, 10.-én megjött, minden rendben volt, le is ment simán de most, kb 2-3 napja puffadt vagyok és esténként enyhe, menstruációs görcsre emlékeztető tüneteim vannak, pedig most múlt el, kb 1 hete. Lehet, h peteérésem van, de nem tudom, fura. Lehet, h felpuffadtam és az nyomja a petefészkemet vagy nem tudom. Még az is megfordult a fejemben, h terhes vagyok. Nincs se folyásom, nem is vérzek, csak puffadt vagyok és görcseim vannak. 3 nap múlva elutazok külföldre nyaralni, eléggé messze megyek, lehet, h ráparázott a szervezetem v nem tudom. Mitől lehet ez? Valaki tapasztalt már ilyet v tud véleményt mondani.
2013. júl. 14. 11:28
Am megjött. Már 4. napja szenvedek vele! 11.-én jött meg, 36. napra. Ez nálam átlagos, nekem ilyen hosszúak a ciklusaim
16. egylany584 (válaszként erre: 15. - 6b006fc769)
2013. júl. 14. 11:27
:)
15. 6b006fc769 (válaszként erre: 13. - Egylany584)
2013. júl. 13. 03:34
14 nap a két hét. Ez biztos. Tudom, mert határidős munkáim vannak.
14. Zamila (válaszként erre: 5. - Egylany584)
2013. júl. 11. 10:35
A beágyazódás a megtermékenyítéstől a 8. napon történik elvileg.Nem két héttel.
2013. júl. 11. 08:51
15-16 nap telt el, az még gyenge 2 hét
12. 6b006fc769 (válaszként erre: 5. - Egylany584)
2013. júl. 11. 08:50

nálam eltelt 2 hét 25-e óta:)

egyébként nekem is késett, szerintem nem voltam terhes. tan a nagy meleg is közrejátszik, tavaly is volt, hogy nyáron késett, idén is.

de simán okozhatja valami hormonális zavar.

2013. júl. 11. 07:23
Szerintem is vegyél egy tesztet, mert így csak magadat idegesíted feleslegesen:-)
10. rinike (válaszként erre: 5. - Egylany584)
2013. júl. 11. 07:20
Az én számolásom szerint 25-e óta már eltelt két hét...
9. Carpediem* (válaszként erre: 1. - Egylany584)
2013. júl. 11. 05:43

Én majdnem biztos vagyok benne, hogy baj van a hormonháztartásoddal.

Szerencsére még elég fiatal vagy, és el lehet kezdeni a kezelését.

Hogy majd ha egyszer babát akarsz ne legyenek ilyen gondjaid.

Én mindenféleképpen elmennék nődokihoz, és ott kérnék egy teljes hormon vizsgálatot( vérvizsgálat) menzesz 3. napján szokták levenni a vért.

Valamint kérnék egy beutalót a körzetis dokitól , endokrinológiára, és ott pedig elküldenek egy nagyobb vérvizsgálatra.

Ahogy leírtad ez hormonprobléma.

De nem kell megilyedni van rá gyógymód!

2013. júl. 11. 01:16
21 vagyok
2013. júl. 11. 00:32
Jó lenne tudni hogy hány éves vagy. Manapság a legtöbb nőnek van menstruációs problémája, nekem pl. évek óta nem jön meg. Általában a stressz lehet az oka, meg a műkaják.
2013. júl. 10. 23:49
Egyszer volt egy olyan, hogy egy elég komoly érzelmi válságon mentem keresztül és nagyon gyötrődtem, akkor szinte minden nap volt egy kis pecsételő vérzésem. Aztán rendeződtek a dolgok és abban a pillanatban ez el is múlt, de most nincs stresszhelyzet...habár, végül is most értek negatív hatások, meg határidőhöz is vagyok kötve, lehet, h ez a gond... na mind1. várom a hozzászólásokat :)
2013. júl. 10. 23:45
A teszt csak 2 hét után pontos, annyi meg még nem telt le, szóval az felesleges. 2 hét kell a beágyazódáshoz, szóval elvileg a terhesség még meg sem kezdődhetett volna. Lehet, h a medencében összeszedtem valamit? vagy mikor nyaraltunk, akkor levegőváltozás volt az oka? én is csak tippelek, de több szem többet lát alapon írok ide. Hátha tud valaki valami hasznosat mondani
2013. júl. 10. 23:42
Fordulj orvoshoz minél elöbb!
2013. júl. 10. 23:39

hormonális probléma is lehet a háttérben

legalább is, Nálam amiatt volt

2013. júl. 10. 23:38
Vegyel egy tesztet, az a leg1szerubb, a tavolbol mindenki csk tippelgetni tud/ fog , te kozel vagy , megsm tudod. Lehet hormonzavar is, doki?
2013. júl. 10. 23:29

Legutóbb 5.-én jött meg és általában 32-36 napra szokott megjönni. Nemrég voltunk a párommal nyaralni és 28.-a környékén mestruációs görcseim voltak. Aznap túráztunk és a testmozgás általában előrehozza az ilyet, szóval olyan megjövős érzésem volt. Aztán szerencsére 1.-ére sem jött meg és elmentünk strandra, szinte egész nap medencében voltunk. Azóta voltak görcseim is, nálam általában több nappal a vérzés előtt jelentkeznek ilyenek + puffadás. Kb most kellene megjönnie, de csak puffadt vagyok és alig érzek görcsöket és a legérdekesebb az, h folyamatosan pecsételő vérzésem van. Megnézem a betétet és van rajta egy kevés vér. A párommal együtt voltunk 25.-én, de védekeztünk óvszerrel és mielőtt elment volna, ki is húzta, szóval nem bennem ment el. De a lényeg, h pecsételek és nem tudok rájönni, hogy miért. Volt egy nap, h megindult a vérzés, azt hittem, h megjött, olyan volt, mint az első napon szokott lenni, de tévedtem, mert mégsem jött meg. Ma volt egy kis hasgörcsöm, ilyen megjövős, de csak egy pici. Félek attól, h lehet terhes vagyok, de szinte lehetetlen, h 25.-én, ha történt is valami, akkor meg kéne még, h jöjjön normálisan. A kérdés, h mitől lehet ez a pecsételés és volt már valakivel ilyesmi? Valaki tud valami hasznosat mondani?(és mondana is? :) )

köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook