Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Volt már valakinek dolga bika horoszkopu pasival? mi a tapasztalat? fórum

Volt már valakinek dolga bika horoszkopu pasival? mi a tapasztalat? (tudásbázis kérdés)


2022. jún. 17. 14:20

Fát lehet vágni a hátán.

Gynegéd, gondoskodó, figyelmes.

hacsak nincs egy olyan ascendense vagy fényszöge, ami ezeket felülírja

2022. febr. 16. 10:25
Nem volt.
2016. febr. 19. 12:13
nagyon jó humorú és intelligens pasi, már, akit én ismertem.
10. 9829024220 (válaszként erre: 7. - Hellóvilág)
2016. febr. 18. 18:27

En rak vagyok,volt mar rak ferfi az eletemben,de soha tobbe nem kene,tobbet rinyalt es panaszkodott,jobban valtozott a hangulata,mint az enyem:D Pedig en aztan nem vagyok semmi:)

Mellem tokeletes a bika jegy,ugyanugy barmilyen fold jegyre igaz ez,tesom bak,nagyapam szuz volt,egyszeruen csodalatra melto a higgadtsaguk.

En utalom a valtozast,az izgalmakat,a meglepeteseket.nekem tokeletes par egy bika.Aki mindent elsopro viharos erzelmeket es kalandos eletet keres,az ne bikat valasszon tarsnak,mert csalodni fog.

2016. febr. 9. 10:04
Isten mentsen tőlük.
2016. febr. 9. 07:45
Érzékeny lelkűek,amit csak a közvetlen család és barátok érzélelnek,mert "kifelé" jóval keményebbnek mutatják magukat.Családcentrikusak.Racionálisak,amit én nem neveznék földhöz ragadtságnak,de én Szűz vagyok:-) Csudajó,ösztönös szeretők.
2016. jan. 28. 17:33

Bika nő vagyok, és nem nem bírtam sokáig bika pasival.

A makacsság, birtoklási vágy, hogy minden fekete és fehér... emellett a figyelmesség, segítőkészség is igaz volt rá. Sajnos rám is és két dudás egy csárdában, tudjátok. :)


Egyébként minden csillagjegynek vannak tipikus rossz és jó tulajdonságai (bár ez egyes esetekben azért elég relatív mit címkézünk rossznak vagy jónak). A lényeg hogy melyik oldalt erősítjük. Így nem érdemes csak a horoszkóp alapján dönteni. ;)

2016. jan. 22. 20:22
Nekem kettő is volt. A lentebb leírtak igazak. Figyelmesek,kedvesek.viszont minden fekete fehér.es nagyon makacsak. Es ami az enyemekre jellemző volt.nagyon birtokló es kisajatitó. Borzasztóan féltékenyek voltak. Engem tonkretettek ezzel. Szoval ha horoszkóp alapján itelnem akkor soha tobbet bika! De ne a horoszkóp hatarozza meg hanem ismerd meg es tapasztald meg hogy neked megfelel-e.
2016. jan. 22. 15:10
Bika horoszkópú pasim nem volt, csak férfi ismerősöm. Értelmesnek, de földhözragadtnak látom őket, és elég erős egyéniségnek. Szépérzéke kifinomultabb az átlagnál.
4. 9829024220 (válaszként erre: 3. - Tündi0516)
2016. jan. 22. 12:54

Ezt tokeletesen alatamsztom.

En ket eve vagyok a szerelmemmel,aki bika,en rak vagyok,ha ez szamit.

Soha figyelmesebb,odaadobb parom nem volt,mindemelett fantasztikus szereto.

De iszonyu makacs es valami vagy fekete,vagy feher:)

2016. jan. 18. 18:36
Szió én másfél éve egy bika pasival vagyok együtt valószínűleg nem csak a horoszkoptol függ hanem sok mástól is de vele rettenetesen jól jártam segítőkész kedves megértő es türelmes egyetlen "rossz" tulajdonsága hogy makacs.
2016. jan. 9. 13:13
Csak en nem latom az elozo 11 hsz.t???
2016. jan. 9. 02:25
A bikák is sok félék. ;)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook