Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt már valakinek csak az egyik garatfalon jelentkező granuláltsága? fórum

Volt már valakinek csak az egyik garatfalon jelentkező granuláltsága? (beszélgetős fórum)


11. 9f98008a3b (válaszként erre: 8. - Wert_uio)
2012. aug. 13. 16:19

Meg tudlak érteni, franc se szereti, ha a mindennapok nem a megszokott ritmusban, és megszokott életvitelben telnek el.


Remélem, hamar kikupálódsz ebből! ;)

10. wert_uio (válaszként erre: 9. - Cilumiluci)
2012. aug. 13. 16:16
Köszi! :)
2012. aug. 13. 16:15
Jobbulást kívánok!
8. wert_uio (válaszként erre: 6. - 9f98008a3b)
2012. aug. 13. 16:10

Köszi! :)


Nem tipródnék ezen ennyit, csak az a fránya idegentest érzés. Olvastam neten, hogy tényleg nagyon erős lehet. Nálam szerencsére hányingerig csak 1-2x fajult, de valószínűleg azért, mert pszichésen pörögtem rá nagyon. Úgy összesen majd 1,5 hónapja masszívan megvan, étkezéseim se a legkiadósabbak, legegészségesebbek emiatt: ami irritálás nélkül lemegy, az jöhet.

2012. aug. 13. 16:05

Granulált garatfal, így szokták írni. Legjobban arra hasolítható, mikor hólyagos, mármint én ezt látom, de a dokinő elkezdte múltkor mondani, mi is ez pontosan.

Váladékozós, gyulladós valami a garatfalon.


Az odáig még oké lenne, ha úgy általánosan lenne jelen, de csakis a bal oldalra koncentrálódik, a garatom jobb oldala csodás.


Evésben is nagyon zavaró, nagyon durva idegentest érzés, de megpróbálom nem piszkálni ujjal és nyelvvel, mert azzal csak rontok.


Gégediétán vagyok már ki tudja mióta: semmi meleg, semmi hideg, semmi szénsavas, semmi sós, semmi fűszeres, semmi csípős, semmi irritáló.

2012. aug. 13. 16:03

Rákerestem, de még nem találkoztam ezzel szerencsére.


Jobbulást!

2012. aug. 13. 16:01

Már harmadjára voltam ma fül-orr-gégésznél összesen 2 különböző dokinál.

Tüszős mandulagyulladásom elmúlt, viszont a bal oldali mandula mögött és felett (a tasakban) nem akar elmúlni a nagyon kellemetlen idegentest érzést keltő granuláltság.

Allergiás vagyok, ezért eddig Zyrtec-et kaptam rá, mától az erősebb Aerius-t kell szednem. Eleinte sós, majd Salvus vízzel gargalizáltam napi 3-4x. Iszok kálciumot, szopogatok Isla Moos-t.

Enyhén javult, de pár napja megint erős az inger, és a doki mondta, hogy elhiszi, hogy ennyire erős, mert látja, hogy ez tényleg durva idegentest érzést tud kiváltani.

2012. aug. 13. 15:59
Hogy micsoda?:)
2012. aug. 13. 15:57
Granuláltság? A granulátum szó azt jelenti, hogy őrlemény. Hogy kerül ide a garat??
2012. aug. 13. 15:56
Ezt a betegséget nem ismerem.
2012. aug. 13. 15:55
Volt már valakinek csak az egyik garatfalon jelentkező granuláltsága?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook