Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Volt már valaki úgy terhes hogy menstruált pár hónapig? fórum

Volt már valaki úgy terhes hogy menstruált pár hónapig? (beszélgetős fórum)


2013. júl. 16. 22:24

Nekem 4 gyerekem van, és a terhességek elején az első 14. hétig többször olyan erős vérzéseim voltak, mint egy mensesnél. Különösen az első és a negyedik gyereknél volt ez a jelenség. Bőgve mentem az orvoshoz, hogy elvetéltem és ugyanazt a mondatot mondta a 2 doki : "Ne törődjön vele, hogy vérzik, csak pihenjen sokat, a baba teljesen jól van."

Ugyebár ők ezt UH látják. De ez nem normális jelenség, nekem komoly hormon problémám volt, sokáig jártam kezelésre mire ez első gyermek megmaradt (3 vetélés után), ma is pajzsmirigy bajaim vannak). Tehát van ilyen, de ennek oka van, amit fel kell deríteni.

mellesleg én mindegyikkel rengeteget híztam (nem vizes voltam), a negyedik gyerekkel 28 kg-t.Ahogy jöttek fel a kilók, nem tudtam tenni semmit ellene, úgy el is tűntek, vékonyabb vagyok, mint lány koromban, de ez sem az én érdemem, túl működik a pajzsmirigyem.

Nem kell megijedni, de dokihoz menj el, mert valami okozza ezeket a tüneteket! Ha már tudod, mi az oka, nem kell izgulni.

Sok szerencsét!

2013. júl. 12. 13:20
csináltál tesztet?
2013. júl. 11. 23:07
Anyám is gyógyszer mellett esett teherbe,6 hónapig még szedte,aztán rájött,hogy jövök. A húgom spirál mellett fogant,de anyám már csak ilyen...:-)
2013. júl. 11. 15:18
És a melled feszül? Mert szerintem az is elsődleges "tünet"...
2013. júl. 11. 15:17
És méhen kívüli terhesség is lehet, szóval ne várj!!!
15. eva215
2013. júl. 11. 15:10
Nekem nem volt ilyen esetem, de hallottam már nem egyről. Viszont szerintem se várj, tesztelj most, mert pl. a 12 hetes ultrahangos vizsgálat elég fontos (pl. Down-szűrés miatt) és az csak akkor lehet, később már nem.Ha vársz egy hónapot, lehet, erről lecsúszol. Persze, csak ha fontosak neked a vizsgálatok, azzal sincs semmi bajom, ha valakinek ezek nem azok. Illetve ahogy az előttem szólók is írták, ha esetleg nem vagy terhes, akkor meg jó lenne kideríteni, miért késik. Remélem, azonban tényleg pocilakód van, majd írd meg, ha teszteltél, hogy mi lett :)
14. Agnik1 (válaszként erre: 1. - Barbykaa)
2013. júl. 11. 15:09
Barátnőm, gyógyszer mellett esett teherbe, úgy hogy 5hónapig menstruált és szedte a gyógyszert, aztán rúgásokat érzett, azt hitte meghülyült, kiderült hogy 5hónapos terhes. Szerencsére a kislányának nem lett baja, pedig lehetett volna...
2013. júl. 11. 15:07

Nekem 10 hetesen semmi hasam nem volt, 16. hétig még a rokonok sem látták rajtam, szóval nem feltétlenül nő a has. Ha erős a hasfal, később kezd nőni.

Nem értem, miért akarsz várni egy hónapot a teszttel? 400 ft-ért kapsz bármelyik drogériában, és 2-3 hónapos terheséget már minden teszt kimutat.

12. próbaszerecsen (válaszként erre: 7. - Szafaripók)
2013. júl. 11. 15:06
Az első lányommal mentem szülni, azt kérdezte az egyik orvos, aki nem tudta, mi járatban vagyok, hogy megéreztem-e már.
2013. júl. 11. 15:06
én nem bírnám a bizonytalanságot ki se bírnám hogy ne teszteljek :):)
2013. júl. 11. 15:05
akkor mondjuk úgy hogy alkat kérdése! :)
9. szafaripók (válaszként erre: 7. - Szafaripók)
2013. júl. 11. 15:05
Ja, a fiam majdnem 4 kg-val született!:)
8. próbaszerecsen (válaszként erre: 1. - Barbykaa)
2013. júl. 11. 15:05

halottam már ilyenről, de azért ne éld bele magad.

Hogy bírtad ki, hogy idáig még nem csináltál tesztet? Estleg a mellfeszülés az, ami még árulkodó jel lenne.

7. szafaripók (válaszként erre: 6. - Helguci23)
2013. júl. 11. 15:04
Hát, nekem a 6. hónap elején (karácsony és szilveszter között) is alig látszott. Max. annyira, mintha túl sok töltöttkáposztát ettem volna...:) Anyukám mesélte, hogy amikor ő ment szülni engem, mert elfolyt a vize a 39. héten, majdnem hazaküldték, hogy "dehát maga nem is terhes"...:)))
2013. júl. 11. 15:02
azért egy 10 hetes baba már látszódik szépen. nem feltűnően de lehet látni. mindenki megjegyezte pedig még nem is tudták hogy baba van. legalábis rajtam látszódott. meg másokon is láttam már 10 hetesen már látszódott a pocak. szerintem minél hamarabb csinálj tesztet, legalább megnyugszol, ha meg pozitív lesz akkor minél hamarabb doki, csak azért hogy minden rendben van e. ez az én véleméynem.
2013. júl. 11. 15:02

Nekem még 3x volt meg. De én nem figyeltem egyébként ennyire a testem, igaz, a terhesség végéig szinte semmilyen tünetem nem volt.

A fiam már 3 éves elmúlt...:)


Tesztelj!! Mert ha +, akkor örülhetsz. Ha meg -, akkor valami más "bajod" van, minél előbb kideríted, annál jobb mindkét esetben!

4. Boszy28 (válaszként erre: 1. - Barbykaa)
2013. júl. 11. 15:01
Ne várj, tesztelj!
2013. júl. 11. 15:00

Egyik rokonom a várandóssága alatt végig menstruált.

Valamivel kevesebbet, de egész babavárása alatt volt mensije.

2. inta
2013. júl. 11. 14:59

Nekem megvolt az első hónap végén még, napokig. De nem olyan volt, mint máskor.

Egy teszt sok mindent megválaszolna neked, nem képzelnél be tüneteket pl, azt könnyen csinálja az ember lánya.

Az első 1-2 hónapban nem igazán nő a hasad, nagy általánosságban.

2013. júl. 11. 14:53
Arra lennék kíváncsi hogy volt e valaki terhes amellett hogy menstruált? Én a párommal pár hónapja együtt voltam peteérésemkor és nem védekeztünk. Rá egy hétre kb éreztem beágyazódásos tüneteket pár napig. Viszont amikor meg kellett jönnie meg is jött pár napos késéssel. A páromnak kikellett utaznia munka ügyben azóta mióta hazajön védekezünk. De mensi után nem éreztem peteérést pedig mindig érzem erősen. Rá következő hónapban is megjött viszont ez is jó pár napos késéssel. És itt van a 3. hónap amikor viszont nem jött meg és a peteérést a 2. után sem éreztem. Már lassan 2 hete kellett volna megjönnie de már nem hiszem hogy megjön ennyit sosem késett. És én úgy látom magamon hogy hízott a hasam pedig nem eszek annyit hogy hízni tudjak és dolgozok is tehát azért sem. Persze tudom hogy baba még nem látszódhat de hízás lehet úgy olvastam. Ha terhes lennék biztos vagyok benne hogy azóta mióta nem védekeztünk, mert azóta nem voltunk úgy együtt. És olvastam hogy van olyan akinek még pár hónapig meg jön terhesen. Gondoltam frissen megkérdezem hogy volt e így valaki. Tesztet még nem csináltam várok következő hónapig meg e jön, szeretném ha baba lenne. És vissza gondolva volt olyan nap hogy szédültem, hányingerem is volt. És sokat járok pisilni. Valaki hasonló cipőben volt és babás volt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook