Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Volt már valaki Sopronban a Panoráma Hotelben? Tapasztalatok? fórum

Volt már valaki Sopronban a Panoráma Hotelben? Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)

2011. aug. 26. 23:14

sziasztok.

Sopron autóbusz állomásról melyik helyi busszal lehet eljutni a Panoráma út.38-ba.

Gondoltam hátha van soproni a fórumozok között aki tud segíteni.

2011. máj. 2. 20:30

Egyébként a neten találtam a szállás.hu-n.Remélem ezt nem veszik reklámnak.

Tényleg jó árat ajánlottak ráadásul félpanzióval.Szinte túl jót.

Ezért is írtam ide a fórumba hogy ha olvassa valaki aki már volt a Hotel Panorámába vagy hallott róla írja meg.

7. bubu33 (válaszként erre: 6. - Bared)
2011. máj. 2. 20:23

Szia.Köszönöm a hozzászólásodat és a többiekét is.

Te a Hotel Panorámáról írtad a véleményt ugye?Nem amit lentebb ajánlottak?Nem ragaszkodunk a fényűzéshez csak pár kellemes napot szeretnénk eltölteni Sopronba "baráti áron".

2011. máj. 1. 20:38

persze, ne a legújabbra gondolj... attól függ milyenek az igényeitek... kb olyasmi az elmondása szerint, mint a balatonparti apartmanok....

szóval azért a fényűzést és pompát nélkülözi...

2011. máj. 1. 20:36
édesapám volt kb 3-4 hónapja egy orvoskonferencián..messzemenően meg volt elégedve velük...
4. Lulucita (válaszként erre: 2. - Bubu33)
2011. máj. 1. 20:35
Hotel Saphir Aqua-t nézted? Az új, nemrég nyílt.
2011. máj. 1. 20:34

Hát én itt lakok sopron mellett de még nem is hallottam erről a hotelről:D


De ha esetleg nincs aki írna, nézd meg őket neten, sokmindent elárulnak ott is, én mondjuk az árakra lennék kíváncsi.

:)

2011. máj. 1. 20:19

Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni.Szeretnénk elmenni a párommal Sopronba.Nézelődtem a neten.Kértem ajánlatokat.A Hotel Panoráma elég barátságos árat ajánlott félpanzióval.Ha van valakinek tapasztalata legyenszíves írja meg.

Vagy ha van ötlete és tapasztalata valakinek másik szállásról ahol kérhető félpanzió és árban is barátságos írja meg legyenszíves.Köszönöm.

2011. máj. 1. 20:12
Volt már valaki Sopronba a Panoráma Hotelben?Tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook