Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok az ózonterápiás fogkezelésről? fórum

Mik a tapasztalatok az ózonterápiás fogkezelésről? (tudásbázis kérdés)


2020. dec. 13. 21:11

Amúgy az is eszembe jutott közben, hogy valaki mesélte az egyik családtagomnak, hogy teljesen visszaépült egy foga. Szerinte a citromtól de szerintem ez hülyeség, mert a citrom roncsolja a fogzománcot, valami mástól lehetett. Bár az is igaz, hogy a citrom C vitamint tartalmaz ami lehet, hogy hatással van a szervezet regenerációjára, mindenesre az az info nincs meg, hogy ő miből gondolta, hogy a citrom segített rajta.

A visszaépülést illetően egyébként az a véleményem, hogy ez mindenkinél más. Valakinek jobban regenerálja magát a szervezete, valakinek kevésbé. Mindenkinél másképp gyógyulnak a hegek is, szóval arra gondolnék, hogy ez a fogaknál is így van.

8. globus (válaszként erre: 6. - Tulipán***)
2020. dec. 13. 16:25
Komolyan? Évtizedek óta használok fogselymet, nem tűnt fel.
7. katt2 (válaszként erre: 6. - Tulipán***)
2020. dec. 13. 16:13
Van, persze. Hiszen ha kinőttek a fogaink, az nem létezik, hogy mondjuk 60...100 év alatt ne kopnának el. Vagyis, ami kopik, azt pótlódik. Ezzel csak az a probléma, hogy esetleg ez 50 év alatt történik.
6. tulipán*** (válaszként erre: 3. - Globus)
2020. dec. 13. 12:20
Amúgy egy ismerősöm azt mondta, hogy a fogorvosa azt javasolta, hogy fogselymezze a fogközt ahol van egy minimális lyuk, ettől visszaépül a foga. Szóval azért reménykedek, hogy a fognak is van egy minimális természetes regenerálódása.
2020. dec. 13. 12:01
kár. Pedig letört egy pici darab a fogamból és reménykedtem, hogy ezzel talán vissza lehetne építeni.
4. katt2 (válaszként erre: 1. - Qwert1234)
2020. dec. 13. 10:35

[link]


Az ózon állítólag 3000-szer mérgezőbb mint a klórgáz. A fogszuvasodást okozó baktériumokat biztosan megöli, de hogy visszaépítené a fogat? Ez elég nagy zöldségnek tűnik.

2020. dec. 13. 10:32
Nem tudom elképzelni, hogy a fog saját anyagát bármi újraképezze. Utánanéztem ennek a kezelésnek, csak fertőtleníti a szuvas fogat, majd ugyanúgy fel kell építeni külsőleg rádolgozott anyaggal, mintha nem kezelték volna ózonnal.
2020. dec. 13. 10:27
nem hallottam még róla de ha létezik ilyen és működik, engem is érdekel.
2020. dec. 13. 08:31
Állítólag lehet vele kezelni a szívás fogat és visszaépíti a rossz fogat. Ki volt már ilyenen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook